Forbidensocciety Blog Cash game

• Forbidensocciety
      Forbidensocciety
      Bronz
      Registrace: 22.01.2016 Příspěvky: 23
      Ahoj , konečně se k tomu dokopávám abych si tu vytvořil blog . Na Pokerstrategy už nějakou dobu jsem a článek s představením najdete zde Představení .
      Poker budu hrát na Netbetu NL2 full ring a budu to míchat s 6handed protože traffic tam není nic moc . Začnu s bankrolem 84 dolaru . Nějakou dobu tam už hraju a mám i reporty , ale nevím jak spojit v holdem manageru všechny reporty do sebe ? Poradil by mi pls někdo jak se to dělá ? :) Ať sám zjistím jak na tom v longrunu jsem :) Časem bych chtěl přidat hernu 24hbet kvuli vaší promoakci s rakebackem . Momentálně jsem nemocný , takže bude na poker celkem dost času . Což nebude platit , až zase nastoupí normální režim dělnického pracovníka . Chtěl bych se naučit sem postovat co nejvíce informací a hlavně to dodržovat každý den a využít té hromady volného času .

Cíle do příštího týdne : - Denně shlédnout 2 - 3 videa ( popřípadě můžete někdo poradit nějakou serii videií pro cash game začátečníky :) ) a to střídat s hodinovou session
      - po každé session aspoň 10 min analíza hand ( snad to bude stačit za tu hodinu hraní )
      - a aspoň 1 za den sem postnout handy za celý den

Snad se mi bude vše dařit a budu vše stíhat tak jak jsem naplánoval . Večer sem dám první post . Snad to bude někoho zajímat mějte se všici :)
  • 5 odpovědí
    • Forbidensocciety
      Forbidensocciety
      Bronz
      [img]http://postimg.org/image/452hmomel/[/img]
    • Forbidensocciety
      Forbidensocciety
      Bronz
      IPoker, $0.01/$0.02 No Limit Hold'em Cash, 9 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $3.26 (163 bb)
      BB: $3.31 (165.5 bb)
      UTG+1: $0.70 (35 bb)
      UTG+2: $0.91 (45.5 bb)
      MP1: $2.28 (114 bb)
      MP2: $2 (100 bb)
      Hero (MP3): $1.97 (98.5 bb)
      CO: $0.60 (30 bb)
      BTN: $1.35 (67.5 bb)

Preflop: Hero is MP3 with A J
      4 folds, Hero raises to $0.06, CO raises to $0.10, BTN folds, SB calls $0.09, BB folds, Hero calls $0.04

Flop: ($0.32) J 8 6 (3 players)
      SB checks, Hero checks, CO checks

Turn: ($0.32) A (3 players)
      SB bets $0.16, Hero raises to $1.87, CO calls $0.50 and is all-in, SB folds

River: ($1.48) 4 (2 players, 1 is all-in)

Results:
      $1.48 pot ($0.09 rake)
      Final Board: J 8 6 A 4
      SB mucked and lost (-$0.26 net)
      Hero mucked A J and won $1.39 ($0.79 net)
      CO showed A 4 and lost (-$0.60 net)
    • Fredo107
      Fredo107
      Bronz
      Registrace: 20.06.2011 Příspěvky: 1,895
      čau,
      Forbidensocciety původně napsal
      Nějakou dobu tam už hraju a mám i reporty , ale nevím jak spojit v holdem manageru všechny reporty do sebe ? Poradil by mi pls někdo jak se to dělá ? :) Ať sám zjistím jak na tom v longrunu jsem :)
      je potřeba si vytvořit v hemu alias a pod něj pak přiřaď všechny nicky pod kterýma hraješ.

Momentálně jsem nemocný , takže bude na poker celkem dost času . Což nebude platit , až zase nastoupí normální režim dělnického pracovníka .
      Tohle znám, ale pak jsem objevil zoom a volume je mnohem lepší :f_thumbsup:
      Ať se daří :f_drink:

e: četl jsem i Tvoje představení, parádní trefa v turnaji...povede se opravdu málokdy...
    • marrius1979
      marrius1979
      Bronz
      Registrace: 13.01.2012 Příspěvky: 747
      Ahoj, vitaj a good luck. K tej hande čakáš nejakú reakciu alebo si ju pridal len tak z dlhej chvíle? :s_drink:
    • Forbidensocciety
      Forbidensocciety
      Bronz
      čau,
      Nějakou dobu tam už hraju a mám i reporty , ale nevím jak spojit v holdem manageru všechny reporty do sebe ? Poradil by mi pls někdo jak se to dělá ? :) Ať sám zjistím jak na tom v longrunu jsem :)
      je potřeba si vytvořit v hemu alias a pod něj pak přiřaď všechny nicky pod kterýma hraješ.
      Fredo107 : Hele já to mám všechno v jednom aliasu nepočítám jiné herny , myslím jen to z Net Betu nevim jak to všechno spojit do sebe . :) Moc tomu trackování nerozumím . Potřeboval bych se naučit si dělat session reviews .
      Jinak děkuju , vím měl jsem obrovské štestí , jen by to chtělo se víc zlepšovat a víc takových tref . Já vlastně nejsem pořádně rozhodlej , jestli mám hrát turnaje nebo cashku . Nedávno jsem trefil sunday richochet 1. místo za cca 212 dolarů . Tak fakt nevím no zatím si pinkám oboje , Přez den cashku NL 2 a večer turnaje kolem 1 dolar rebuy .
      marrius1979 : Děkuju za přivítání , tu handu komentovat nechci , jen jsem si zkoušel jak se sem dává a nepřišel jsem na to , jak to odstranit . :D
      Cíle jsem nesplnil , snad jen koukání na videa na to mám dost času . Chce to se naučit víc sem postovat , ať vím jak mi to jde :D
      Jinak mám problém s hudem , psal jsem to už na forum do softwaru ale nikdo mi neodpověděl , Hud mi vždycky po chvilce zmizí nechápu proč . Musím ho vždycky vypnout a zapnout v hoemu , pomalu každých 5 minut což je dost otravné . Prosím poraďte někdo . :)