Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[NL10] FR cbet Axx flop vs 3 oponents y/n?

• Fredo107
      Fredo107
      Bronz
      Registrace: 20.06.2011 Příspěvky: 1,895
      Poker Stars $10.00 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 2888141
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

BTN: $12.80 - VPIP: 9, PFR: 4, 3B: 5, AF: 0,5, Hands: 45
      SB: $9.98 - VPIP: 19, PFR: 13, 3B: 6, AF: 0,0, Hands: 31
      BB: $11.52 - VPIP: 8, PFR: 6, 3B: 0, AF: 2,0, Hands: 50
      UTG: $10.00 - VPIP: 23, PFR: 12, 3B: 0, AF: 0,8, Hands: 43
      UTG+1: $16.68 - VPIP: 18, PFR: 7, 3B: 0, AF: 0,8, Hands: 74
      UTG+2: $15.24 - VPIP: 22, PFR: 17, 3B: 5, AF: 3,3, Hands: 102
      MP1: $9.38 - VPIP: 100, PFR: 0, 3B: 0, AF: 0,0, Hands: 1
      Hero (MP2): $11.66 - VPIP: 15, PFR: 12, 3B: 5, AF: 2,2, Hands: 369219
      CO: $10.15 - VPIP: 11, PFR: 5, 3B: 0, AF: 4,0, Hands: 37

Preflop si izoluji rybu. Bohužel dostávám další dva cally.

Pre Flop: ($0.15) Hero is MP2 with J :spade: K :diamond:
      3 folds, MP1 calls $0.10, Hero raises to $0.40, CO calls $0.40, BTN calls $0.40, 2 folds, MP1 calls $0.30

Otázka č. 1 cbet y/n? Axx flopy cbetuji často s plánem double barel na diamondovým nebo Q či T turnu. Soupeři většinou setminují, jejich calling range bývají většinou 22+, AQ+, btn i někdy 76s+ i když v tomto případě spíš asi moc často nebudou, protože to budou niti. Ti široké callling range nemívají často. Čili třetinovým cbetem by mi stačilo generovat cca 25% feq. Což by mělo vyjít, protože foldnou vše krom setu a Ax hand.

Flop: ($1.75) 5 :spade: 7 :diamond: A :diamond: (4 players)
      MP1 checks, Hero bets $0.60, CO calls $0.60, BTN folds, MP1 folds

Turn plán second barel, ale asi už měl být o trochu vyšší sizing, teď bych asi dal něco málo přes 1/2 potu. Na min raise za ty super odds asi ok call. Očekávám cca 25% EQ. Plán ch/f pokud nehitnu diamond river nebo T. Otázka je, zda soupeř může floatnout s handou typu JJ, QQ. S QQ teď hitnul set.

Turn: ($2.95) Q :diamond: (2 players)
      Hero bets $1.40, CO raises to $3.20, Hero calls $1.80

Otázka je pokud nehitnu river, tak pokus o blaf nebo ne? Sice jsem trefil kinga, ale pravděpodobně čelím dvěma párům+, nebo hotové flushi.

River: ($9.35) K :spade: (2 players)
      Hero checks, CO checks
  • 6 odpovědí
    • Sojap
      Sojap
      Bronz
      Registrace: 19.01.2015 Příspěvky: 82
      KJo na MP pozici je trochu loose na FR. Flop určitě check, jsi v Multiway potu a mimo pozici, ten Cbet nic neřeší. As played, tak bych na Turnu hrál taky second barrel, na ten minraise call na flush, jak nepřijde tak ch/f River.
    • Shamway99
      Shamway99
      Bronz
      Registrace: 28.07.2012 Příspěvky: 2,309
      Všimni si, jak dou tvoje ready na jednotlivejch streetách proti sobě.
      Preflop čekáš 22+AQ+ a konektory.
      Na flopu čekáš že pokračuje Ax a set. Přidal bych FD, ale celkově to asi tak sedí.
      Pak ale na turnu přijde Q - a koukni že jestli jsou ready na předchozích streetách správný, tak teď úplně nejhorší handa co CO má je top2 AQ. Bluffuješ do range 2páry a lepší, kolik foldů asi můžeš dostat?

Řek bych že takhle v MW je ten bluff na flopu overplay, vede to k tomu že nemůžeš bluffovat ani tenhle nejlepší runout a flop by měl být spíš x/f.
    • Fredo107
      Fredo107
      Bronz
      Sojap původně napsal
      KJo na MP pozici je trochu loose na FR. Flop určitě check, jsi v Multiway potu a mimo pozici, ten Cbet nic neřeší. As played, tak bych na Turnu hrál taky second barrel, na ten minraise call na flush, jak nepřijde tak ch/f River.
      já si většinou fish izoluji pro sebe s trošku více loose range, než standard rfi.

Shamway99 původně napsal
      Všimni si, jak dou tvoje ready na jednotlivejch streetách proti sobě.
      super fajn postřeh..
      právě že ve většině případů očekávám, že nit bude pokračovat s Ax handami a setem po flopu. Nečekám od něj tolik draws. Spíše otázka je, zda li i nit je schopný floatu právě např. s 88-QQ, kde QQ mohlo trefit set na turnu. Já osobně si to právě nemyslim, ale můžu něco missnout a jeho calling range nemusí být tak strong, a může mít např. více broadways nebo SC, které by právě second barel měl vyhnat (např. AJ), nebo se nemusí vzdát tak lehce a pokračovat jenom s Ax handami nebo setem, ale právě i floatnout něco jako 88-QQ.
      Čili bychom zkonstruovali jeho calling range po flopu na Ax, sety a SC dejme tomu 76s+ nebo přidáme i floaty?

Pak tedy ten cbet takhle MW... hm.. u těch nitů to bude asi jednoduché, ale ta fish na mp nám to komplikuje. Tam nečekám moc FE. Asi i tento levný pokus to ukrást bude fakt overplay.

Ty levný cbety 1/3potu jsem viděl v jednom videu a překvapivě fungovaly docela často.
    • Fredo107
      Fredo107
      Bronz
      Fredo107 původně napsal
      Ty levný cbety 1/3potu jsem viděl v jednom videu a překvapivě fungovaly docela často.
      hlavně teda v HU
    • pepan47
      pepan47
      Bronz
      Registrace: 30.08.2011 Příspěvky: 641
      Ahoj,

nehrám FR, takže neviem ake staty su ok, ale príde mi, že tvoje staty sú dosť nity - kedže máte navzájom na seba malu vzorku tak všetci hrali nejakú default hru ( možno ani hud nepoužíajú - na CO by to sedelo, ale kto vie)

čiže kludne mohli cold calnut aj ruky ako AKo - znova práve na CO by to sedelo.

K sizingom, na flope ok, ved nič nemáš, tak prečo to tam sypať.
      Turn - ten bet hovorí, že bojím sa farby, chcem lacno videť river a čelíme raise, tiež slabému - podla mna CO môže mať draw alebo silnu handu. Priklánam sa k silnej hande.
      Proste by som neblufoval river.
    • Shamway99
      Shamway99
      Bronz
      Registrace: 28.07.2012 Příspěvky: 2,309
      Fredo107 původně napsal
      Fredo107 původně napsal
      hlavně teda v HU
      Ano, heads up bych to zahrál přesně jako ty. Jenom cbet flop bych dal přes půl potu.