Zoom 100 Challenge

• lacomelisko
      lacomelisko
      Bronz
      Registrace: 23.03.2011 Příspěvky: 90
      Caute

Tak ako som spominal v blogu, je nas tu celkom dost, co hrame prevazne NL 100 zoom poker, ci uz na PS, PP alebo 888 a podla mna by bolo fajn si spravit malu challenge :)

S muglaiom som sa vcera o tom trochu rozpraval a tu su nejake podmienky challenge.

• Challenge by prebiehala na limite NL 100 a vyssie, herna podla vyberu, ale iba ZOOM poker, ziadne regular stoly.
      • Jedine rozhodujuce kriterium je prerb EV BB winrate
      • Minimum (x)k ruk
      • casove obdobie x.4-31.5 (2 mesiace)
      • pravidelny tyzdenny report tu vo vlakne so screeenshotom

Bolo by teda fajn, ze ak by sa nasli zaujemci do challenge, aby napisali svoje podmienky ako si to predstavuju. Konkretne:

• Kolko xk ruk povazovat ako nutne minimum pre vyhodnotenie
      • Ake rozpatie BI do challenge je pre nich prijatelne (min-max)
      • Winner takes it all, alebo povedzme pri 5+ ludoch nejake rozdelenie cien pre prvych 2-3?

Este mi napadlo, ci mozno neurcit nejaky koeficient prepoctu winrate medzi hernami. Napr. verim, ze na 888 je lahsie pole ako na PS, ale na druhej strane stratu vo wr kompenzuje lepsi rb. To by bolo uz asi moc komplikovane a necha sa to zrejme takto :D ale tiez mozte k tomu nieco napisat ci ano/nie.

Zacnem teda za seba:

• min 60k ruk
      • 400-1000$
      • do 5 ludi winner takes it all, od 6tich som za ceny pre prvych 2 ludi v nejakom dohodnutom pomere ale ani iba formatu winner takes it all sa nebranim

Tak gl us a dufam, ze sa zozbierame aspon styria :)
  • 4 odpovědí
    • Limuig
      Limuig
      Bronz
      Registrace: 18.12.2014 Příspěvky: 163
      jsem za stejný podmínky jako Laco akorát jsem pro minimálně 1k sazku
    • bedofour
      bedofour
      Diamant
      Registrace: 20.11.2013 Příspěvky: 924
      akoze podla mna by to sice bolo zaujimave, ale tbh osobne sa mi to moc nepozdava. jednak sa mi moc nechce dobrovolne si zvysovat variaciu a potom je problem s tym, ze taka stavka motivuje hrat, ked mas zly run a demotivuje, ked mas dobry run.
    • Danicek
      Danicek
      Bronz
      Registrace: 19.04.2015 Příspěvky: 26
      dobrý nápad, místo peněz bych ale udělal něco for fun. Typu, že kdo prohraje musí další týden naběhat 40 km a hodit to na endomondo, nebo něco takového :)
    • lacomelisko
      lacomelisko
      Bronz
      Registrace: 23.03.2011 Příspěvky: 90
      no popravde, som si myslel, ze oslovi viac ludi nejaka challenge s vidinou moznou velkou vyhrou :) tak ale asi nie :D mne je to v zasade jedno, ci o peniaze alebo for fun.

celkom sa mi paci napad od danicka: challenge s trestom pre najhorsieho, resp. mozno pre tych, ktori nesplnia nejake limity challenge (pocet ruk, EV winrate, winnings).

all ideas are welcome :)