BLOG - MOHMajko -From NL2 to heaven

• MOHMajko
      MOHMajko
      Bronz
      Registrace: 17.07.2011 Příspěvky: 13
      Ahoj, volám sa Marián, som z Martina a mám 25 rokov. O poker sa zaujímam od asi svojich 17 rokov (zynga poker, atď.). Viac krát som sa pokúšal o "kariéru" poker hráča, hlavne na party poker a pokerstars. No žiaľ neúspešne.
      Tento krát je to naposledy čo sa idem pokúsiť zarábať si pokrom, a buď to bude úspešné, alebo bohužiaľ nie.
      No verím, že sa mi podarí "dať sa dokopy" a vystreliť sa medzi hráčov ktorí si dokážu zarobiť na živobytie pokrom.

Začiatočný BR mám 30 dolárov a idem sa zamerať hlavne na micro 2nl zoom, prípadne nejaké micro sng a spin & go.

Sessions chystám v 30-60 minútových intervaloch, následne review a postnem sem nejaké zaujímavosti... Dúfam, že mi budete držať palce, a prípadne mi poradíte čo robím zle aby som zbytočne nestrácal svoje cenné peniažky.

(dúfam že som to dal do správnej časti fóra :D )

Váš nový MOHMajko.
  • 24 odpovědí
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      Drzim palce
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,747
      Zdar,

opravdu naposledy?:f_cool:

Pravdou je, že čim dřív se do toho člověk pustím, tim líp. Mě to přišlo uplně nejlepší při škole, to byla pohoda...

tak je třeba to vzít zodpovědně a makat na sobě, aby si tuhle šanci využil. A nic nepodcenit. Určitě pomůže, když budeš procházet fórum a diskutovat. Využívat fórum na Hodnocení hand apd. A pak ten začátek překonáš.

Pak už jenom udržet klid v hlavě a nenechat se zdeptat, až se chvíli dařit nebude.:f_drink:
    • MOHMajko
      MOHMajko
      Bronz
      Ďakujem za podporu a dúfam, že tento krát uspejem, a tak isto prispejem veľkým kúskom seba do tohto fóra, tejto komunity.

Takže včera som začal, no hneď na začiatok som začal "rush-ovať" nl2 zoom 4x 9max + 2x 6max s auto rebuy.... výsledok bol strašný a padol som na 22 dolárov (koruniek - volám to korunky, tzn čisto herné peniaze).

Teraz som dokončil prvú dnešnú session, spomalil som a hral som 2 stoly NL2 9max. pol hodinka za mnou, odohraných 309 hand, profit 6,25 dolárov, BR 28,60. Idem review a ak nájdem nejaké zaujímavé handy, dám post ;)

Ešte raz ďakujem všetkým za podporu!
    • MOHMajko
      MOHMajko
      Bronz
      Takže zatiaľ nepostnem žiadnu handu - FPDB mi to exportuje nejak divne tak neviem ako by som to mohol postnúť..... HM2 a pokertracker bohužiaľ nemám, dávno mi skončili free licencie a kupovať program zatiaľ neplánujem.... Takže musím pohľadať niečo na postovanie hand ;)
    • Pinny1990
      Pinny1990
      Bronz
      Registrace: 01.11.2012 Příspěvky: 5,446
      Čau, pokud chceš nějak pravidelně reportovat, sdílet handy atd., tak doporučuju založit si blog. ZDE

GL
    • pokerplayernumber1
      pokerplayernumber1
      Zlato
      Registrace: 05.06.2010 Příspěvky: 238
      gl :f_biggrin:
    • MOHMajko
      MOHMajko
      Bronz
      A keby bol moderátor veľmi ochotný a presunul by túto tému medzi tie blogy? Bolo by to jednoduchšie, rýchlejšie a bol by som za to veľmi vďačný a vychválil by som dotyčného moderátora až do nebies :)
    • Machinator
      Machinator
      Bronz
      Registrace: 21.11.2010 Příspěvky: 899
      ked si to uz viackrat skusal a nevyslo to, bolo by dobre sem napisat, preco to nevyslo.. a zaroven sa aj zamysliet a zanalyzovat ako tomu predist :) ako prvu chybu uz vidim startovny bankroll, ktory je maly aj na NL2, kazdopadne GL
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Takže do sekce cash game? Ok, po obědě ti tu přesunu. Tahle nabídka se neodmítá. :f_biggrin:
    • MOHMajko
      MOHMajko
      Bronz
      Dakraa ďakujem, odteraz si na mojej nástenke slávy a to samozrejme ešte nie je všetko :D

.... neúspešné pokusy boli hlavne kvôli mojej s prepáčením blbosti, v pohode som crushoval nl2, nl5, no vždy po istom čase (hlavne pár bead beatom a pár načapaných hráčoch ktorí ma chceli bluffovať) som začal byť moc aggro a navyše som veľmi veľa zbbytočných situácií autocalloval len kvôli tomu aby som zistil či dotyčný bluffuje alebo nebluffuje.... Zbytočne som prichádzal o stacky (AA vs XX na heavy flope s postupkami, farbami a podobne), tým pádom som strácal trpezlivosť, začínal zmätkovať, tiltovať a už bolo nešťastie na svete...
      Naposledy čo som hral tak som si vygrindoval z 50 na zhruba 220 a potom som sa prihlásil na turnaj za 100 - zle som to videl, myslel som si že to je za 1,00... a už som sa len viezol... zrazu som bol späť na 50 a už v koncoch som zapol sloty a preklikal to nervný preč...

No teraz som späť, odhodlaný, a práve preto aby som sa vyhol zlej hre som sa pridal na toto fórum a dúfam že tento krát mim to vyjde. 30 Dolárov je síce slabý BR, ale momentálne viac nechcem investovať a predsa nie je až taký weak na tie mikrolimity takže za pokus to stojí. Hlavne ak budem trpezlivý a budem si dávať pozor a popri tom všetkom si pripomeniem všetky veci ktoré som sa naučil a naučím sa ešte ďalšie, tak za chvíľku budem mať zdravý BR a hrať svoju A-game ;)

zachvíľku štartujem dnešnú prvú session, tak držte palce :)
    • pokerplayernumber1
      pokerplayernumber1
      Zlato
      MOHMajko původně napsal
      Takže zatiaľ nepostnem žiadnu handu - FPDB mi to exportuje nejak divne tak neviem ako by som to mohol postnúť..... HM2 a pokertracker bohužiaľ nemám, dávno mi skončili free licencie a kupovať program zatiaľ neplánujem.... Takže musím pohľadať niečo na postovanie hand ;)
      jivaro.com
    • MOHMajko
      MOHMajko
      Bronz
      pokerplayernumber1 původně napsal
      MOHMajko původně napsal
      jivaro.com
      to jivaro má v sebe aj nejaké štatistiky a grafy?
    • pokerplayernumber1
      pokerplayernumber1
      Zlato
      nie, ma to hud a hand sharing, je to free, vyskusaj, pouziva to elky
      edit
      na stats a graphs je este xeester
    • MOHMajko
      MOHMajko
      Bronz
      Takže pre dnes končím. Dnes som nehral až toľko koľko som chcel, no aspoň som sa vrátil späť na tých 30 koruniek... Včera sa mi darilo trošku viac (cca 500 hands, profit 6,20) no celkovo som spokojný.
      Postujem graf za včera a dnes:
      [img]http://imgur.com/D3r2X3T[/img]

Momentálny bankroll 34,02 USD (koruniek).

Skúška postu handy:
      Poker Stars $0.01/$0.02 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 2893292
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

BTN: $2.05
      SB: $1.82
      BB: $2.46
      UTG: $1.93
      UTG+1: $5.76
      UTG+2: $1.30
      MP1: $4.29
      MP2: $2.54
      CO: $1.67

Pre Flop: ($0.03)
      3 folds, MP1 calls $0.02, 4 folds, BB checks

Flop: ($0.05) 9 :spade: 7 :club: 7 :diamond: (2 players)
      BB checks, MP1 bets $0.02, BB raises to $0.06, MP1 raises to $0.26, BB raises to $0.83, MP1 calls $0.57

Turn: ($1.71) 3 :diamond: (2 players)
      BB bets $0.76, MP1 raises to $3.24, BB calls $0.85 all in

River: ($4.93) 2 :heart: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: $4.93
      BB wins $4.76
      (Rake: $0.17)

Tú handu nechápem prečo mi to dáva tak... skopírované z FPDB replayera, convertované tou stránkou, všetko ako má byť, no moje karty, ani protihráčove karty nikde, výsledok handy nikde... hmmmmm...

BTW... nechcem byť otravný, no rád by som pripomenul, že ešte treba presunúť túto témičku medzi tie blogy :) )) Moderátorom krásne ďakujem, a vychvaľujem až do nebies!!! =)
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Registrace: 12.12.2013 Příspěvky: 2,439
      poslední znak v jménu tvého blogu bych změnil za tečku nebo vykřičník.. :) gl
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Přesunuto do cash-game.

Občas jsem holt trochu pomalejší. Doufám, že jsem se tím nepřipravil o své místo v síni slávy.:f_biggrin:
    • MOHMajko
      MOHMajko
      Bronz
      to Dakraa: Na nástenke slávy venované čestné miesto ;) chválim, ďakujem a velebím až do nebies!

Takže za tieto dva dni som toho moc nenahral, nemal som príliš veľa času a hral som väčšinou na telefóne - nemožno trackovať progress... Takže suma sumárum som na tom na čom som začal: 30,06. O chvíľu spúšťam dnešnú session tak uvidíme čo z toho bude :) )
    • MOHMajko
      MOHMajko
      Bronz

Výsledok pre dnes... nerozumiem tomu... dnes vôbec nič netriafalo, veľa sucknutých AA, KK, QQ ... proste hrôza... neviem čo som robil zle, o to viac som znepokojený...

Možno je to tým, že dnes som hral 4x 9max zoom a tým pádom menej koncentrácie na konkrétne handy, horšie vybalancovaná range, horšia orientácia v handách, hráči boli dnes výnimočne agresívni (alebo sa mi to len zdá keď som hral toľko stolov) atď...

nejaké tipy, rady alebo... ?
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Třeba si nedělal nic zle...a jenom si měl smůlu. To je taky možný ne?

To ale samosebou neznamená, že si dost věcí moh udělat líp.
    • 1
    • 2