[NL25] FR KK

• martin89s
      martin89s
      Stříbro
      Registrace: 10.06.2012 Příspěvky: 560
      Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 2907408
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

UTG+1: $21.41
      MP1: $25.00
      MP2: $51.95
      CO: $27.23
      BTN: $27.53
      Hero (SB): $25.00
      BB: $20.52
      UTG: $32.76 21/16, ft3-bet UTG 25(4) - 213 hand

Pre Flop: ($0.35) Hero is SB with K :heart: K :spade:
      UTG raises to $0.75, 1 fold, MP1 calls $0.75, 3 folds, Hero raises to $3, 1 fold, UTG calls $2.25, MP1 calls $2.25

Flop: ($9.25) 7 :heart: 9 :spade: 8 :diamond: (3 players)
      Hero bets $5.91, UTG calls $5.91, MP1 folds

Turn: ($21.07) 3 :club: (2 players)
      Hero checks, UTG bets $6.63, Hero calls $6.63

River: ($34.33) 5 :heart: (2 players)
      Hero checks, UTG bets $17.22 all in, Hero folds

Asi jsem to zahrál celé blbě :f_frown: Díky za rady
  • 5 odpovědí
    • Pompi3
      Pompi3
      Bronz
      Registrace: 07.11.2011 Příspěvky: 384
      Čau Martine,
      UTG je na FR spíš víc loose podle těch statů? Hraju SH, takže úplně nevim. Máš na něj sice malý sample, ale pravděpodobně by mohl dost underfoldovat na 3bety, takže jestliže bych si to ověřil, pak bych 3betoval spíš lineárněji. I ten sizing se mi dost líbí díky tomu že zatím moc nefoldoval. Na flopu bych checkoval dost často s celou rangí, flop ho hituje o dost víc než tebe. Jestliže 3betuješ polarizovaně, tak nemáš žádný sety. Možná máš 4c 65s, 4c JTs jestli to proti UTG 3bet bluffuješ. Narozdíl od tebe on má v rangi všechny sety a asi i JTs. Všeobecně jsou tyto middle conectnutý boardy jepší pro callera. Takže já bych checkoval flop. As played na dalších streets se mi to nezdá nějak hrozně zahraný. Na T asi foldovat za ten sizing nemůžeš a R bych taky readless foldnul.

Jestli máš nějaký ready na hráče a poznámky o dynamice, atd., bylo by dobrý je příště připsat. Skrz nějaký tendence toho hráče se může hra dost lišit od nějaký default hry.
    • bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Registrace: 09.09.2012 Příspěvky: 754
      Chyba se stala na flopu, kterej je jednoznacne nejlepsi pro mp1, a meli bychom imo checkovat celou range. Utg by ale moc casto sety mit nemusel a na turnu bude majorita jeho range podle me TT-JJ, z cehoz bych dal tahal value. Na riveru za odds 18% nevim nevim... Obcas by snad mohl overplaynout JJ a vzhledem k tomu jak malo ma 2p+, tak bych to tam spewnul...

Otazka rozhodujici pro tenhle spot od turnu ale je: jak caato utg callne vs ten sqz 77-99, pripadne JTs? Podle me je to overdefend, co myslite budou to tam lidi mit a budete to tam mit vy?
    • Shamway99
      Shamway99
      Bronz
      Registrace: 28.07.2012 Příspěvky: 2,309
      Taky se mi zdá že na tomhle flopu si cbet moc dovolit nemůžem.
    • Darkwshadow
      Darkwshadow
      Bronz
      Registrace: 09.12.2010 Příspěvky: 401
      ci si to mozme dovolit je otazne. ale ak betujem flop, tak preto ze verim ze mam valuebet a nakolko je turn najvacsi blank ever tak betujem urcite dalej. (btw asi betnem vacsi bet na flope a rovno shipnem takyto turn)
    • Taaryn
      Taaryn
      Bronz
      Registrace: 30.11.2014 Příspěvky: 75
      Ahojte, ja by som to hral takto:
      PF: keďže som nebol raisovaný, tak pravdepodobne nikto nemá AA
      F: tu som už uviazaný v pote - nikdy nefoldnem: SPR = 2,38 , mám over-pair
      Dajme tomu, že by niekto zo súperov mal na ruke 99 - 66. Tak keď to dáme do dlhodobého merítka, tak on / oni z dlhodobého hľadiska spravili väčšiu chybu ako my (aj keď by sme teraz prehrali).
      T: Vsadil by som z prvej 2/3 potu (možno aj viac). Dôvod: ak by mal niekto zo súperov na ruke napr. 66, tak nech za ďalšiu kartu poriadne zaplatí.
      R: Určite by som vsadil z prvej - ako som napísal, na flope som na základe matematiky rozhodnutý hrať o všetko (nikdy nezložiť).