[NL25] FR AA

• martin89s
      martin89s
      Bronz
      Registrace: 10.06.2012 Příspěvky: 581
      Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 7 players - View hand 2907409
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

UTG+1: $33.63
      MP: $25.00
      CO: $24.10 16/11 sqz 3,9 (4,7k hand)
      Hero (BTN): $28.05
      SB: $24.08
      BB: $25.25
      UTG: $34.43

Pre Flop: ($0.35) Hero is BTN with A :spade: A :heart:
      UTG raises to $0.75, UTG+1 calls $0.75, 1 fold, CO raises to $3.25, Hero calls $3.25, 4 folds
      Preflop jenom calluji sqz abych udržel jeho range širokou

Flop: ($8.35) J :spade: T :spade: Q :heart: (2 players)
      CO checks, Hero checks
      Přichází dost špatný F. Nevím jestli tady nebude lepší bet-fold

Turn: ($8.35) 7 :diamond: (2 players)
      CO bets $5.75, Hero calls $5.75
      Po akci na F už calluji T

River: ($19.85) 4 :spade: (2 players)
      CO bets $9.75, Hero calls $9.75
      Tady už jsem úplně v pasti a nevím co s tím. Může to být blockbet s AQ,KK? Díky za jakékoliv rady
  • 2 odpovědí
    • Pompi3
      Pompi3
      Bronz
      Registrace: 07.11.2011 Příspěvky: 384
      Čau,
      máš ve statech poziční sqz? Sample už je docela slušnej na to aby ti to něco vypovědělo a určitě bude mít jiný sqz na CO IP vs EP než na SB OOP vs LP. Jestliže bych viděl, že má zatím nějak brutálně tight sqz, asi bych to tam poslal nebalacovaně už preflop, protože často asi foldovat nebude. Jestliže bych věděl, že je UTG nebo UTG+1 fish, určitě bych calloval. Přišel dost hnusnej flop a ten poziční sqz by ti napověděl jestli má v rangi TT-QQ, AK. Podle mě tam má reg AK a QQ určitě, TT a JJ s určitýma weightama možná taky. Flop bych checknul behind, máš blockery na FDs, jestli má KK, tak máš dobrý blokery na jeho OESD, takže se nemáš moc čeho bát a dost velkou část AK mu blokuješ. T a R bych asi nic nevymýšlel a zahrál stejně jako ty. Na R by mi cukala ruka na shove, ale na to jsi imo moc vysoko v rangi a bude tu nejlepší ten calldown za ty odds který ti dává, pořád tam může mít ty KK, AQs, takže něco co porážíš se tu určitě najde.
    • Tightfold
      Tightfold
      Diamant
      Registrace: 16.08.2014 Příspěvky: 488
      Ahoj,

pokud má skutečně na vzorku 4,7k hand takhle nitty staty, tak podle mě v podstatě nikdy nemá horší než AA. Easy fold R.

Pokud jde o preflop, tak 4bet i call jsou možnosti. Jelikož jste v potu 4, tak bych spíš 4betoval s tím, že taková nit nejspíš nemá folding range a ty ho pokaždý stackneš.
      Navíc se vyvaruješ složitým situacím 4way na flopu.