[NL10] Call sqz na UTG vs SB s AKo

• Pompi3
      Pompi3
      Bronz
      Registrace: 07.11.2011 Příspěvky: 384
      Čau,
      SB má zatím celkem nity staty 17/14/8,4, ale squeezoval zatím docela často 19%. 485hand ale není velký sample.
      AF 2,2

Party, $0.05/$0.10 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $11.97 (119.7 bb)
      BB: $13.75 (137.5 bb)
      Hero (UTG): $17.10 (171 bb)
      MP: $11.26 (112.6 bb)
      CO: $10.05 (100.5 bb)
      BTN: $14.87 (148.7 bb)

Preflop: Hero is UTG with :Ac: :Ks:
      Hero raises to $0.30, 2 folds, BTN calls $0.30, SB raises to $1.50, BB folds, Hero calls $1.20, BTN folds

Flop: ($3.40) :6d: :Tc: :Kc: (2 players)
      SB bets $2.42, Hero calls $2.42

Turn: ($8.24) :Qs: (2 players)
      SB bets $3.70, Hero calls $3.70

River: ($15.64) :Ad: (2 players)
      SB bets $4.35, Hero calls $4.35

Results:
      $24.34 pot ($1.00 rake)
      Final Board: :6d: :Tc: :Kc: :Qs: :Ad:
      SB showed :Th: :Ts: and won $23.34 ($11.37 net)
      Hero showed :Ac: :Ks: and lost (-$11.97 net)
  • 8 odpovědí
    • Toncek
      Toncek
      Bronz
      Registrace: 30.12.2012 Příspěvky: 308
      Foldoval bych už na flopu, nejpozději na turnu. Už ten jeho cbet na flopu je docela velký.
    • tennajkrajsi
      tennajkrajsi
      Bronz
      Registrace: 05.06.2015 Příspěvky: 345
      preto to ani handy nepostujem lebo takyto trollovia tu zacnu komentovat :ayfkm:
    • Rasi4R
      Rasi4R
      Stříbro
      Registrace: 13.11.2014 Příspěvky: 472
      Nebude přece jenom nejvíc EV+ play 4bet? Vzhledem k Dead money a pravděpodobně široké SQ range soupeře je tu určitě v pořádku jít AI. Navíc se nám může stát, že dorovná hráč i na BU a budeme hrát velmi komplikovaný spot s nejasnou sílou naší handy. Jenom tedy soupeř volí zajímavé sizing PRF i Postflop, určitě stojí za poznámku.
    • Medik25RNMD
      Medik25RNMD
      Bronz
      Registrace: 02.11.2010 Příspěvky: 738
      Ahoj. Ja. Snazim nemat 4 bet range na utg. Je to izolacne a AK je super postflop handa. A Ked sa zapoji BU tak to mame tazsie ale stale lepsie ako ked 4 betneme z utg.

As played wp imho. Neviem si predstavit foldnut na any streete. Chvilku by som rozmyslal na turne vs KQ sme uz pozadu, ktorych tam bude mat vela. Ak viem ze nie je super pasivny postflop tak ho odcalujem.

Ps. Tie desiatky si napisem poznamku ze nezahral standartne. Neviem teda ale ja ich rozhodne callujem. Pekna handa do 3 way
    • Toncek
      Toncek
      Bronz
      Registrace: 30.12.2012 Příspěvky: 308
      tennajkrajsi původně napsal
      preto to ani handy nepostujem lebo takyto trollovia tu zacnu komentovat :ayfkm:
      no...aspoň jsem k tomu něco napsal :f_ugly: když se ti nelíbí co tu lidi píšou, tak proč sem chodíš?

podle mě tady nit nebude tak hodně cbetovat nic jinýho než KK+, AK
    • bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Registrace: 09.09.2012 Příspěvky: 754
      Tennejkrajsi - aspon vidis, jak jsou tady lidi schopni uvazovat a jaky jsou tendence :)

Ja bych zahodil na turnu, nevidim tam moc co by mohl souper bluffovat mimo otaceni made hand na bluff coz moc casto necekam.
    • Prerovak
      Prerovak
      Bronz
      Registrace: 11.01.2015 Příspěvky: 243
      Já hraji NL2, takže sem přihodím jen moje uvažování, abych si to mohl za rok přečíst a zhodnotit sám sebe.

Preflop bych taky jen callnul, protože AKo all-in mám v mínusu .

Na flopu mam top pár s nejlepším kickrem, asi bych se stacknul už na flopu. O foldu nepřemýšlím vůbec, možná slow play pro value. On je SB a často nemá nic, možná trefil taky K s nižším kickrem.

Turn Q pekně blbá karta do postupky. Zpomalím, jen callnu.

River Ačko na to sem čekal celou dobu. Teď mám dva nejvyšší páry a to už nezahodím. Kdyby nevsadil on vsadím já.
      Muže mít postupku, byla by to smůla, ale proti SB nezahodim, myslím že často ji nemá.
    • Darkwshadow
      Darkwshadow
      Bronz
      Registrace: 09.12.2010 Příspěvky: 401
      4betujem pre. as played odcallovat za taky sizing. > aj ked aj shove na flope neni na zahodenie hlavne mu zamedzis equity s AQ, AJ, FDs. a nevyfolduje ta z lepsieho na zlych runoutoch.