BLOG: Challenge z 50$ na $10k

• Sh0ckCz
      Sh0ckCz
      Bronz
      Registrace: 12.06.2012 Příspěvky: 25
      Zdravím místní komunitu,
      rozhodl jsem se, založit si tu blog , z důvodu účasti v Bankroll Challenge.
      Pokeru se již věnuji nějaký ten rok ,i když bez větších úspěchů.
      Hlavním mím problémem je motivace což je i důvod, proč jsem se rozhodl se zůčastnit.
      Dnes jsem zadal požadavek na výběr a na herně si nechal pouze 50$ s kterými bych se chtěl pokusit pokořit hranici $10k..
      Budu hrát na PokerStar ,který mám propojený i s pokerstrategy ..
      To by bylo ze začátku asi vše , pustím se do hraní a update přidám co nejdříve.

Herna: PokerStar
      Typ hry: CG NL2 Zoom
      Hand celkem: 0
      Hand za poslední měsíc: 0
      Profit za období: 0
      Počáteční bankroll: 50$
      Aktuální bankroll: 50$
  • 1 odpověď
    • Sh0ckCz
      Sh0ckCz
      Bronz
      Registrace: 12.06.2012 Příspěvky: 25
      Máme tu konec týdne , takže přidám nějaké zhodnocení ,jak si průběžně po pár dnech ve výzvě vedu..

Zhodnocení bych chtěl dále dělat v nějaké periodě , což se mi nejvíce zamlouvá ta neděle ,kdy budu mít čas na sepsání nějakých řádků zde do blogu.Pokud by bylo něco zajímavějšího , přídám i v průběhu týdne.

Ale teď již k tomuto týdnu.
      Jelikož jsem začal až ke konci ,kdy nebylo tolik času na hru ,tak se mi nepodařilo nahrát žádné slušnější množství hand,navíc hraji pouze jeden stůl ,takže se ty handy sbírají celkem pomalu :f_frown:
      Ze začátku se chci zaměřít více na hru než na volume, i když stíhám bez problému více stolů , lépe se cítím na jednom.

Celkové výsledky

Typ hry: CG NL2 Zoom
      Hand celkem: 1721
      Hand za poslední týden: 1721
      Týdenní profit: 4,97$
      Počáteční bankroll: 50$
      Bunusy, rakeback: 2,79$
      Aktuální bankroll: 57,76$
      Počet týdnů ve výzvě: 1

Zisk necelých 3$ byl z 50K freerollu za splnění výzvy který se hrál v sobotu , do kterého jsem se kvalifikoval ještě před zůčastněním tady na PS..Turnaj byl neskutečně jednoduchý , až nehratený :f_p: Bohužel jsem se poroučel na prvních placených.