[NL5] NL2-Set-river nepritel-bet,pot/ ja reis all-in

• Prerovak
      Prerovak
      Bronz
      Registrace: 11.01.2015 Příspěvky: 243
      Zdravím přátelé,
      Můj první pokus o postnutí nějaké handy. Snad mi poradíte. Protože do této situace se dostávám poměrně často. Mám silnou handu, ale nevím, jak z ní dostat nejvíce peněz.

Ready na soupeře.
      Hraje jen silné handy. Pukud netrefí flop, zahazuje. bet-8%/fold-50%,turn 13/100, river nemam vzorek.
      Blindy nekrade. bet na CUT/BU/SB 40/25/0 (počet hand 10/12/3)
      Jeho range odhaduju na AJ+, KJ+,QJ+,22+ (obrázky a páry)

IPoker, $0.01/$0.02 No Limit Hold'em Cash, 5 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

CO: $1.96 (98 bb)
      BTN: $2.13 (106.5 bb) - VPIP: 18, PFR: 16, 3B: 0, AF: 5.0, Hands: 89
      SB: $2.70 (135 bb)
      BB: $2.13 (106.5 bb)
      Hero (MP): $1.93 (96.5 bb) VPIP: 22, PFR: 15, 3B: 4, AF: 3.2, Hands: 13923

Preflop: Hero is MP with 5:club: 5:spade:
      Hero calls $0.02, CO folds, BTN raises to $0.08, 2 folds, Hero calls $0.06
      - limpuji - mám pětky, chci vidět levně flop na setmain
      - soupeř má plnej stack tak normalně setmainuju podle pravidla, call20

Flop: ($0.19) 2:club: 4:diamond: T:heart: (2 players)
      Hero checks, BTN checks
      nic sem netrefil, navíc vím, že pokud on betne, tak něco má a já zahazuju.

Turn: ($0.19) 5:heart: (2 players)
      Hero checks, BTN checks
      mám set, ale není z čeho tahat value. Myslim si, že nemá nic trefenýho.

River: ($0.19) K:diamond: (2 players)
      Hero bets $0.19, BTN raises to $0.53, Hero raises to $1.84, BTN folds

- Král je v jeho range fakt často takže betuju silně pot. Pot je ted 38 centu
      - On mě reisuje na 1 a pul potu. To je fakt hodně a velmi neobvyklé.
      - Nevím co mám dělat, sem hamižný all-in.

Results: $1.25 pot ($0.08 rake)
      Final Board: 2:club: 4:diamond: T:heart: 5:heart: K:diamond:
      BTN mucked and lost (-$0.61 net)
      Hero mucked 5:club: 5:spade: and won $1.17 ($0.56 net)
      Doplňující statistiky na soupeře jsou WTSD 31%(13 hand) a W%SD 25%(4 hand) - podle toho asi často blafuje. Ale toto sem neviděl při stole. I když to tam mám, ale nekoukal sem na to :f_mad:

Když se na to podívám z jeho strany. Kdybych já měl na ruce Kx. Tak bych ten all-in, callnul. Ale nenapadá mě ruka, kterou bych tak silně betnul a pak zahodil.
  • 5 odpovědí
    • Shamway99
      Shamway99
      Bronz
      Registrace: 28.07.2012 Příspěvky: 2,309
      Nemoh bys tu handu zkonvertovat, jako to dělají všichni?
      To je první krok, jak dostat odpovědi. Někde tu bude návod. Kromě toho PT to umí udělat rovnou, je tam ikonka "copy forum format".
      K handě preflop limp neni ideální hra a vůbec ji nemusíme používat. Turn betujeme, sice nemá moc silnejch hand, ale nejspíš musí callnout i nějaký Ahigh handy. Může mít i nějaký draw.
      River je dobrej, on prostě nemá handu tak víc zaplatit nemůže.
      Nepřeceňuj komplikovaný statistiky jako wtsd na malých vzorcích.
    • Prerovak
      Prerovak
      Bronz
      Registrace: 11.01.2015 Příspěvky: 243
      Já jsem se o konvert pokoušel. Prostudoval jsem vlákno jak vložit handu, ale bohužel linky co jsou tam uvedené již nefungují. V HM jsem vybral HTML formát a to vůbec nefungovalo. Samozřejmě forum formát tam je taky, ale to sem přehlídl. Teď už to budu umět, díky. (První příspěvek nahoře jsem předělal do správné podoby a i mě se to teď lépe čte).

K handě:
      preflop-špatně. Asi teda normalně otevřít, to se mi ale nechtělo z první pozice. Bál jsem se že mi to někdo reisne a ja budu muset zahodit. Nesmím se bát.

flop-dobře, turn-špatně
      Já už sem se na to ptal i na koučingu, a taky mi řekli, že hned jak mám set, tak betovat a navyšovat pot. Ona ta pětka nic moc nemění a on muže mít flash drow jak píšeš, té jsem si vůbec nevšimnul. Jestli by eso callnul, to nevím. Já bych .... eso zahodil. Asi je to špatně. Zase já jsem dal tím limpem jasnej signál, že mám pár, nebo něco slabého, co mě trefuje na tomto bordu. To fakt nesmím limpovat.

river- asi teda dobře, i když sem mohl reisnout méně. Ale zase kdyby mi to callnul, tak bych si nadával, že sem mohl vsadit víc :f_biggrin:

Musím říct, že je to první handa, o které už přemýšlím dva dny. Docela jsem tuhle sekci podceňoval, ale teď vidím, že mi pomáhá hlavně o handě psát. Člověk se nechce ztrapnit tak všechno promyslí, než něco zveřejní.
    • vinni48
      vinni48
      Bronz
      Registrace: 17.09.2012 Příspěvky: 4,699
      Na NL2 státy nesleduje.Hrej přímo.Podivej se na Confidant99 a jeho videa a vlákna.
      Podívej se na startovní tabulky.
      Nikdy nezacinej limpem.
      GL😉
    • vinni48
      vinni48
      Bronz
      Registrace: 17.09.2012 Příspěvky: 4,699
      Začátečnický kurz 2.0 s Confidant91
    • Rasi4R
      Rasi4R
      Stříbro
      Registrace: 13.11.2014 Příspěvky: 472
      Ahoj, nejčastější chyba na microlimitech je pasivní loose cally, takže se snažíme jít vždy přímočaře pro value, přesně tak jak ti radí na couchingu. Jinak na T je určitě mnohem více karet které tě dorovnají - AQ, AK, 33, A3s, všechny fl. draw, 66-99.