Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[NL5] SH donkbet v multiway s QTs

• mjez1
      mjez1
      Bronz
      Registrace: 29.06.2015 Příspěvky: 595
      Known Players:
      MP2: $5,00 - 100 bb VPiP: 26 PFR: 20 AFq: 50 Hands: 35
      MP3: $4,95 - 99 bb VPiP: 0 PFR: 0 AFq: 0 Hands: 0
      CO: $14,69 - 294 bb
      BU: $5,00 - 100 bb
      SB: $7,20 - 144 bb
      BB: $5,47 - 109 bb

0.02/0.05 No Limit Hold'em (6 Handed)
      Hand recorder for this hand: PokerStrategy.com SideKick 2.1.30121.1

Preflop: Hero is BB with Q:spade: , T:spade:
      SB posts small blind ($0,02), Hero posts big blind ($0,05), MP2 raises for $0,15, MP3 calls, 2 folds, SB calls, Hero calls

Standard call na defend blindů

Flop: ($0,60 - 12 bb) J:diamond: , T:diamond: , T:club: (4 Players)
      SB checks, Hero bets $0,43, MP2 folds, MP3 calls, SB folds

Pro value a protekci si myslím, že je tu vhodný donk, jelikož je board draw heavy, i když si tím nejsem jistá, není to moje standardní hra, zkouším něco nového.
      Zajímal by mě na to váš názor.

Turn: ($1,46 - 29.20 bb) 2:diamond: (2 Players)
      Hero bets $0,84, MP3 folds, Hero gets uncalled back ($0,84)

Jelikož se zkompletovala flush mám tady hodně těžké rozhodnutí, když vzdám, tak téměř vždy se bude openraiser snažit ukrást, a spíš tu flush budu mít já než on, proto betuji jen necelých 60%, nechci riskovat moc pokud ji má a na fold to stačí a stále mám outy na slabší fullhouse
  • 3 odpovědí
    • Bobes12
      Bobes12
      Bronz
      Registrace: 23.12.2011 Příspěvky: 308
      Ahoj, za mě:
      - preflop defend je v pohodě, i když s poznámkou hrát opatrně postflop, ta handa může být často dominovaná
      - flop: jakou tady máš donking range? Ale donk se mi tu líbí, můžeš tak zahrát různé draws, které tě naopak callnou, stejně jako Jx handy
      - turn: přecházím do check/call módu s plánem udělat to samé na riveru, pokud nepřijde 4. :diamond: nebo pokud nepřijde nějaký masivní bet, to bych proti unknown v klidu zahodil
    • mjez1
      mjez1
      Bronz
      Registrace: 29.06.2015 Příspěvky: 595
      Donking range zatím žádnou nemám, byl to takový "pokus". Nevím, v kterých spotech je to vchodné a s čím donkovat.
    • bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Registrace: 09.09.2012 Příspěvky: 808
      Na flopu v tom nevidim problem, imo je to i lepsi nez check. Na turnu ale checkuji, tohle je imo overplay, podle me nemame proti regovi ani jednu streetu value, myslim, ze Jx uz defendovat ani nemusi a staci mu callnout trips+(mozna jeste nejake AJ, ale to nestaci) proti cemuz si nestojime dobre. Takze check a callnul bych narozdil od kolegy nademnou jen jednou, protoze na turnu mame jeste outy, ale river se underbluffuje a taky uz nebetne nejake blockbety s horsmi made hands, coz na turnu muze.