[NL10] FR AQo

• Bobes12
      Bobes12
      Stříbro
      Registrace: 23.12.2011 Příspěvky: 307
      Ahoj, poprosím zhodnotit postflop, hlavně turn a river. Bez statů, ale s poznámkou, že už jsem protihráče viděl dát river all-in s airem.

The Trinity - {the Holy Spirit} Poker - No-limit Holdem 1 CZK / 2 CZK
      Hand converted by Bobes Hand Convertor v. 1.0

Known players Stacks
      SB 177,05 CZK
      BB 268,44 CZK
      UTG2 (Hero) 354,1 CZK
      UTG3 214,93 CZK
      MP1 74,67 CZK
      MP2 293,43 CZK
      MP3 146,35 CZK
      CO 280,66 CZK
      BTN 236,61 CZK

BB posts 2 CZK, SB posts 1 CZK, MP1 posts 2 CZK, CO posts 2 CZK

Pre-flop: (pot: 7 CZK), Hero has A:heart: Q:club:
      Hero raises to 6 CZK, UTG3 folds, MP1 calls 4 CZK, MP2 calls 6 CZK, MP3 folds, CO calls 4 CZK, BTN folds, SB calls 5 CZK, BB calls 4 CZK
      Myslím standard. Klasicky se mi do toho naveze každý, kdo udrží myš.

Flop: (pot: 36 CZK, 6 players) 9:spade: 9:club: Q:heart:
      SB checks, BB checks, Hero bets 24 CZK, MP1 folds, MP2 folds, CO folds, SB calls 24 CZK, BB folds
      C-bet 2/3 potu s T2PTK, čekám call od horších Qx, nižších PP, SD. Z lepších by toho moc mít neměl, max. nějakou random 9x, i když nezřídka vidím jenom call PF i od KK+

Turn: (pot: 84 CZK, 2 players) 4:club:
      SB checks, Hero checks
      Nemyslím, že bych měl 3 streety value. Vzhledem k poznámce check beh. s plánem inducnout bluff na riveru.

River: (pot: 84 CZK, 2 players) 8:club:
      SB checks, Hero bets 24 CZK, SB bets 147,05 CZK and is all-in, Hero calls 123,05 CZK
      Jedu podle plánu. Skoro nikoho nevidím 2x checknout s made handou, i menší sázkou obvykle seberu pot. Tohle čtu přesně jako vyprovokovaný bluff. Teď jde o to, jestli to byl dobrý plán, špatný plán nebo jaký to byl vlastně plán

Results follow

SB shows 8:heart: 9:diamond: and wins 359,2 CZK
      Hero mucks A:heart: Q:club: and loses
      Rake = 18,9 CZK
  • 8 odpovědí
    • Shamway99
      Shamway99
      Bronz
      Registrace: 28.07.2012 Příspěvky: 2,309
      Když si myslíš že máš dvě streety value, vem si je radši na turnu a checkni back river. Je to zajímavej plán inducenout bluff na riveru, ale tady ten river zrovna doplnil SD a BDFD.
    • Bobes12
      Bobes12
      Stříbro
      Souhlas, bet - bet - check behind bych považoval za standard.
    • vinni48
      vinni48
      Bronz
      Registrace: 17.09.2012 Příspěvky: 4,698
      C/fold river.
      Nevím,jestli bude náš TP stačit na takový bet, když se doplnila ta fleš.... No divočina. Tady na Riveru se moc neblafuje.
    • Bobes12
      Bobes12
      Stříbro
      Vinni, myslis river b/f? C/f IP mohu hrat tezko. Proti unknown je to samozrejme easy fold.
    • vinni48
      vinni48
      Bronz
      Registrace: 17.09.2012 Příspěvky: 4,698
      :f_drink:
    • bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Registrace: 09.09.2012 Příspěvky: 754
      Vzhledem k tomu, ze pole ve kterem hrajes bude asi dost soft, tak preflop bych sel pro neco jako 8bb OR. Na flopu nemam moc zkusenosti s 6way potama, ale skoro bych si troufnul rict, ze nekdo, kdo ma lepsi handu, nez my se najde ve vice jak v 50%, cili nemame valuebet, takze bych checknul a proti silnemu betu uz bych nejspis vyhodil.

Na turnu bych sazel dal, value jeste mame a z jeho SDs dostanem vice value betem na turnu, nez bluffcatchem na riveru, alespon pokud je to pasivni calling station, coz je muj predpoklad.

As played na riveru bych taky betoval a asi se najdou argumenty pro takto maly bet (hlavne rozsireni jeho calling range napr. o PPs), ale raise byva vetsinou lepsi handa a nevidam zas tak casto, ze by to nekoho inducenulo a to tim spis, ze kdyby mel souper bluff handu a chtel s ni sebrat pot tak bluffuje hned nebude do tebe checkovat. Takze fold.
    • Bobes12
      Bobes12
      Stříbro
      Díky za rozbor. Ten PF sizing bych si rád vyjasnil. Kdysi jsem přidával blindy za limpery a za postnuté blindy, takže otevřít za 8 BB by bylo adekvátní. Přestal jsem to dělat, protože:
      - lezlo to do peněz. Když vezmu celou svoji databázi, průměrné VPIP je 61. Od MP3 mám před sebou stabilně 1-2 limpery, od BTN 2-3. Navíc limp/call naprosto neelasticky na sizing je tu standard, nikoho tím nevyfolduju, dělaly se velké poty už PF;
      - ukázalo se, že to je zbytečné. Pokud chci dostat postflop peníze do potu nebo hrát o stack, mohu klidně přitlačit, pokud odcallují o něco menší sizing, který bych normálně dával, odcalují i větší.

Zpátky ke hře:
      Flop: sice rainbow, ale už tam mohou mít nějaké GS nebo SD. Podle mě to musím c-betem probrat, nechci hrát dál proti 5 hráčům.
      Dál: ano, pokud by to byl normální hráč, naprosto souhlasím. Tohle byl zvláštní hráč s maniakálními sklony, klidně byl schopný poslat 7-high. Upřímně řečeno, na riveru bych mu zahodil spíš kdyby dal raise 70 CZK, než na all-in.
    • bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Registrace: 09.09.2012 Příspěvky: 754
      Co se týče toho preflopu, tak jsem si nevšiml, že tam dva lidi postnuli blindy, za ně bych samozřejmě přidával. Ale chtěl jsem říct, že v tomhle poli hráčů bych buď limpoval spekulativní ruky, nebo bych standardně otevíral klidně za 8bb aniž by byl ve hře nějaký limp nebo post blindu. Když jsou neelastičtí na sizing a cold callují tak light, tak bych si šel pro větší value. V tomhle případě bych dal minimálně 10bb open.

Jinak ten flop jsem přehodnotil a je fakt, že je tam potřeba nějaká protekce + tam ten valuebet asi mít budeme , protože když například callnou dva hráči, tak abychom tam měli value bet, tak nemusíme být lepší v 50%+, ale ve 33%+. To jsem si předtím neuvědomil :)