[NL10] SH straight a scary karta na riveru

• mjez1
      mjez1
      Bronz
      Registrace: 29.06.2015 Příspěvky: 429
      Known Players:
      MP2: $10,28 - 103 bb
      MP3: $10,27 - 103 bb
      CO: $14,22 - 142 bb Hands:1 chrome star
      BU: $10,99 - 110 bb
      SB: $27,31 - 273 bb
      BB: $12,74 - 127 bb

0.05/0.10 No Limit Hold'em (6 Handed)
      Hand recorder for this hand: PokerStrategy.com SideKick 2.1.30121.1

Preflop: Hero is MP2 with A:club: , Q:heart:
      SB posts small blind ($0,05), BB posts big blind ($0,10), Hero raises for $0,30, MP3 folds, CO calls, 3 folds

Standard open AQo na UTG.

Flop: ($0,75 - 7.50 bb) K:heart: , J:spade: , T:heart: (2 Players)
      Hero bets $0,50, CO raises for $1,60, Hero calls

Pro nás skvělý flop obv, c-bet 70% si myslím, že je optimální nechci sázet ani moc ani málo, už chci budovat pot, pokud něco má.
      Villain raisuje což je svělé, může mít nižší postupku, flushdraw, sety JJ, TT, nemyslím si, že by měl set KK, ty by pravděpodobně 3betnul preflop.
      Nemám na něj handy, ale je to chrome star = nejspíš slabší hráč, takže by KK hrál preflop agresivněji.
      Rozhoduji se co tady udělat, nechci ho úplně vyplašit, aby na 3bet nesložil, mám blockera na flush, proto volím jenom call, s plánem stacknout ho na T pokud znovu raisne.

Turn: ($3,95 - 39.50 bb) 6:spade: (2 Players)
      Hero bets $2,40, CO calls

6s je prakticky blank, bet ode mě mohl být možná trošku větší, villain jenom callnul.

River: ($8,75 - 87.50 bb) K:diamond: (2 Players)
      Hero bets $5,98 and is all in, CO calls

River King, tady mám docela hard time, mohl rivernout fullhouse a já jsem dead, ale nedává to smysl, aby se setem na turnu vzdal a jenom callnul, takže jdu pro maximum value a shovuji.

Nakonec se K na riveru ukázal asi jako best card pro mě, jelikož to villain callnul s horší handou.

Chci se zeptat na sizing na všech streetách jestli byl optimální a zejména na hru na riveru, protože ten shove pro mě nebylo lehké rozhodnutí,
      jestli nějaký jiný myšlenkový proces by mi to rozhodnutí mohl ulehčit. V té situaci pro mě byl K scary karta.
  • 5 odpovědí