[NL10] SH flop flush xbeh river

• mjez1
      mjez1
      Bronz
      Registrace: 29.06.2015 Příspěvky: 429
      Known Players:
      MP2: $8,27 - 83 bb
      MP3: $11,57 - 116 bb
      CO: $13,70 - 137 bb
      BU: $25,50 - 255 bb
      SB: $10,89 - 109 bb
      BB: $12,54 - 125 bb Unknown

0.05/0.10 No Limit Hold'em (6 Handed)
      Hand recorder for this hand: PokerStrategy.com SideKick 2.1.30121.1

Preflop: Hero is MP3 with K:heart: , T:heart:
      SB posts small blind ($0,05), BB posts big blind ($0,10), MP2 folds, Hero raises for $0,30, 3 folds, BB 3-bets $1, Hero calls

Standard preflop open suited broadways
      Ten call na 3bet si nemyslím, že tu byl správně, asi tu měl být default fold, ale nevím.

Flop: ($2,25 - 22.50 bb) Q:heart: , 7:heart: , 2:heart: (2 Players)
      BB bets $1,20, Hero calls

Nemyslím si, že je tu něco vhodnějšího než call.

Turn: ($4,65 - 46.50 bb) 6:heart: (2 Players)
      BB checks, Hero checks

Na turnu pro mě nepřišla ideální karta. On teď mohl v klidu chytit nutflush a slowplayuje.
      Volím xbeh pro potcontrol.

River: ($4,65 - 46.50 bb) K:spade: (2 Players)
      BB checks, Hero checks

Na riveru opět nebetnul, což značí, že je málo pravděpodobné, aby měl lepší flush než já. Nemyslím si, že mi tu callne horší ruku, asi jediné s čím by to callnul by byly JhJx. Ostatní handy jsem z jeho 3bet preflop range vyloučila.

Vsadili byste tady na riveru a kolik?
  • 3 odpovědí
    • Rasi4R
      Rasi4R
      Stříbro
      Registrace: 13.11.2014 Příspěvky: 472
      Ahoj, opravdu špatná karta pro defend vs BB, jeho range nám tu dost dominuje. Raději bych tu volil 4bet fold, nebo fold (default fold). Znovu bych tu volil navýšení, zvažoval bych click back. Důvodu jsou že většina lidí nebude bez karty dále barellovat ve velkém potě OOP, další karta (pravě H) nám může zabít akci (bude pro něj scary), a právě clic backem dostame pod velký tlak jeho monster. AS played určitě menší value bet na riveru, tady jednoznačná ztráta value. Tvůj odhad range je velmi pesimistický, můžeme dostat call od dost karet (AA, KK, AK, JJ, TT, 99, QQ). Vsadil bych 30-35% potu.
    • Rasi4R
      Rasi4R
      Stříbro
      Registrace: 13.11.2014 Příspěvky: 472
      Celkem mi imponují ty dislike, chápu že někdo se mnou nesouhlasí, to je normální proces. Koneckonců proto přispívám do HJ fóra, abych našel své chyby ve hře skrz vzájemnou argumentaci. Ale že někdo vyjádří svůj nesouhlas a nenapíše ani ťuk proč, tak je celkem funny. Proč takový člověk vlastní chodí do HJ fóra? Měl by raději zůstat na Facebooku a Youtube, tam asi like něco znamená. Takže příště až mi někdo udělí like/dislike, může do komentáře napsat třeba "jdi do prd...", nebo jseš reta.., nebo podobně kreativní větu. Hned mě zahřeje u srdíčka, že si se mnou dal tu trochu práce.
      Díky za spolupráci. :f_biggrin:
    • Bobes12
      Bobes12
      Stříbro
      Registrace: 23.12.2011 Příspěvky: 307
      Ahoj, na tohle je super video od KTU, vřele doporučuji. PF call úplně v pohodě. Jinak mně se karta na turnu docela líbí. Poráží nás akorát Ahx, naopak on může chytit nějakou nižší barvu, na kterou rozumný sizing na riveru vycalluje. Ta třetina potu na river, jak navrhuje Rasi4R, mi přijde tak akorát.