Filip na FL zas a znova

• filip212
      filip212
      Zlato
      Registrace: 30.05.2010 Příspěvky: 308
      Zdravím všetkých po dlhšej pauze a menších úspechoch v live pokri som sa opäť rozhodol pre online poker a vrátil som sa k FL, ktorý som kedysi chvíľu hrával.
      Samozrejme som sa vrhol na FL50 na 888poker a ďalší krok viedol na pokerstars, keďže som túto variantu dlho nehral všetko dôležíté som už zabudol a na stakes sa objavila nová fish :D
      Takže po pár väčších prehrách som sa rozhodol zísť dole na FL10 a ostať iba na pokerstars, kde sa budem teraz snažiť získať volume vybudovať bankroll a presunúť sa pomaly na vyššie stakes čo bude popri práci kde robím dosť náročné hlavne čo sa týka času a psychickej pohody takže najviac rúk zahrám cez víkendy.
      Momentálne čítam všetky možné články aby som posunul svoju hru na vyššiu úroveň.

V ďalšom príspevku postnem nejaké grafy aby ste videli jak som to "dovrzal" a budem aktualizovať blog a písať moje pokroky.
  • 6 odpovědí
    • filip212
      filip212
      Zlato
      Takže tu pridávam sľúbené grafy:
      50/1 888poker:

25/50 PokerStars:

25/50 888poker:

12/25 888poker:

No a nakoniec dnešok na Pokerstars 5/10:
    • filip212
      filip212
      Zlato
      Ďalšie grafy:
      0.02/0.04:

0.05/0.10:
    • irik83
      irik83
      Bronz
      Registrace: 27.11.2009 Příspěvky: 4,231
      ahoj, tak tomu rikam navrat po pěti letech, ted jsem si procital i tvuj puvodni blog a kdyz jsem tam obcas zahlidnul nektery drivejsi cleny FL tak si clovek hezky zavzpomína ;) Doufam, ze u FL vydrzis co nejdele a i svym blogem to tady trosku ozivis. A kdo vi, treba se casem zase taky pridam

jeste tak na okraj, pokud by jsi chtel a doufam, ze to Necrovi nebude vadit tak kazdy pondeli od 19. hod jedou treninky na skypu prave pod vedenim Necromadx, ktery tady taky obcas aktualizuje blog tak kdyby jsi se chtel pridat ;) skupina se jmenuje Fixed Limit CZ/SK

tak ať to jede a těším se na další update :gl:
    • filip212
      filip212
      Zlato
      No jasné rád sa pridám :)
      Tu pridávam aktuálny graf z 1536 rúk 1.72 C WON All-in Adj 1.96 BB/100 2.80
      Škoda, že ten hotrun zo začiatku netrval večne :D
    • filip212
      filip212
      Zlato
      Pridavam graf z dneska plus celkovy graf z FL20 vacsi update zajtra

• filip212
      filip212
      Zlato
      Tak tu mam update po dnesnej session:

Pustil som sa do toho velmi loose co s downswingom malo za nasledok velky pad dole potom som radikalne zmenil svoju hru a otocil to takze aj ked to nebolo od zaciatku ok som spokojny ze som sa dokazal zastavit a netiltovat a aj ten maly plus potesil kedze to mohlo vyzerat uplne inac... Co sa tyka mojej hry myslim ze ju zacinam celkom dobre prisposobovat tymto stakes s 5 stolmy takze zajtra by som mohol uz byt v pluse snad aj mimo rakebacku :}