[NL25] BvB 4b spot

• crank139
      crank139
      Bronz
      Registrace: 29.09.2010 Příspěvky: 427
      Zdravím, presne takto si predstavujem že by tu zahrál eso, bude tu ok fold na turne? ako to hráte v prípade villaina? dík
      Poker Stars, $0.10/$0.25 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

Hero (SB): $25 (100 bb)
      BB: $25 (100 bb)
      UTG: $6.24 (25 bb)
      MP: $12.58 (50.3 bb)
      CO: $25 (100 bb)
      BTN: $30.02 (120.1 bb)

Preflop: Hero is SB with Q Q
      4 folds, Hero raises to $0.62, BB raises to $2, Hero raises to $5.20, BB calls $3.20

Flop: ($10.40) A 4 8 (2 players)
      Hero checks, BB checks

Turn: ($10.40) 6 (2 players)
      Hero checks, BB bets $6, Hero?
  • 5 odpovědí
    • Bobes12
      Bobes12
      Stříbro
      Registrace: 23.12.2011 Příspěvky: 307
      Ahoj, on takhle bude hrát celou svoji 3-bet/calling range, do které bych mu dal {77+, AT+} - {AA, KK}. Ty dva checky vypadají ve 4-betovaném spotu strašně slabě a v podstatě zužují tvoji range na JJ-KK, což ti na A-high boardu vyfolduje prakticky s čímkoliv. As played bych to na turnu položil, ale jinak bych zvážil c-bet flop nebo aspoň delayed c-bet turn, mimo pozici se vyhnu právě této situaci.
    • crank139
      crank139
      Bronz
      Registrace: 29.09.2010 Příspěvky: 427
      chápem ale čo river? checknem a súper to tam betne skoro 100%, betnem a sa valueownem
    • roflz00r
      roflz00r
      Bronz
      Registrace: 22.05.2013 Příspěvky: 60
      Zdar, chtělo by to nějaké info na villaina (3bet BvB, call vs. 4b). Defaultně bych počítal, že 3bet/calling range průměrného NL25 rega bude něco jako TT,AQs-AJs,KQs,T9s,98s,87s,76s. Pokud má 3b 15% + tak by měl defendovat šířší range, ale na NL25 jsem se s tím teda moc nesetkal (sice už je to dost dlouhá doba co jsem ji hrál, ale tak klidně napiš pokud máš jinou zkušenost). Rozhodně bych nepočítal, že tam někdo 3betuje 77+, AT a pak to ještě calluje na docela velký 4bet. Flop standard check (checkoval bych 100% na A high boardu), turn ch/c a deside na riveru. Vzhledem k předpokládané rangi a že flop šel ch/ch, bych vyloučil AK (buď to shovuje PF nebo to betuje na flopu) a z Ax mu tam zůstává AJs a AQs, kterou dobře blokuješ, takže bych zvažoval i ch/c R. Nebál bych se, že má vždycky Ax ... Vzhledem k tomu, že tvoje range je docela face up, tak bych čekal že tam klidně 2x stabne handu jako KQs, T9s nebo jakýkoliv air co tam má + občas na turnu nesmyslně betne handu jako TT, 98 for protection or whatever a checkne river.
    • Bobes12
      Bobes12
      Stříbro
      Registrace: 23.12.2011 Příspěvky: 307
      Hraju jenom NL16 a těch spotů mám strašně málo. Prošel jsem databázi a našel jsem jenom pár her z poslední doby, kdy villaini nemucknuli (3-bet/call PF). Měli: J9o, 74s, 66, KQs. Řekl bych check flop, bet/fold turn, block bet/fold river, ale to, co psal roflz00r, dává větší smysl.
    • matusko
      matusko
      Bronz
      Registrace: 05.09.2010 Příspěvky: 5,896
      Hodne tough spot. Myslim, ze celkem velkou roli hraje to, ze mas prave QQ, protoze blokujes AQ, coz bude velmi casta "nut" ruka pro villaina v tomto spotu. Ja bych proti urcitym lidem hodne zvazoval calldown, hlavne kdyz si myslim, ze nemaji AK a ne3betuji dost wide aby meli AJo. Protoze co potom maji rly za valuerange? V podstate AQ, coze je 6comb a potom mozna 88. K tomu rozhodne najdes dostatecne mnozstvi delayed bluffu od dobreho hrace-vubec si nemyslim, ze jeho linie je nejaky spot kde by se nebluffovalo, spis naopak(ale to uz se tu psalo-tvoje range muze vypadat faceup etc)

btw: logika, ze betneme, abychom se vyhli tough spotu je chybna a nemyslim, ze tudy vede cesta k zlepsovani se v pokeru