Zdravím všetkých pokrových nadšencov,

Minulý týždeň som sa vrátil z dovolenky v Taliansku. Neplánujem sa tu rozpisovať ako tam bolo super ale ... mimo to som tam nazbieral komu nových kontaktov. Jedním z nich bol aj zakladateľ a momentálne stále "boss" firmy a značky Sweet Kiss. Ak si hovoríte, že ste o tom nikdy nepočuli tak ste na tom rovnako ako som bol ja.

Aby som to skrátil, hlavným produktom tejto firmy je produkcia "powder" z ktorej sa následne vyprodukuje zmrzlina (+ variácie s inými produktmi). Na výrobu používajú najkvalitnejšie suroviny ktore sú dovážané z celého sveta. Vravel som si zmrzlina ako zmrzlina ale po ochutnaní pár druhov musím konštatovať že sa jedná o najlepšiu zmrzku aku som kedy mal.

Sweet Kiss ponúka formu podnika - franchizing. T. j. môžete si otvoriť vlastnú pobočku pod ich názvom / s ich produktami. Pobočky už sú rozmiestnené po celom svete - USA, UK (Londýn), Tal. (20 pobočiek), Čína, Rakúsko, Rumunsko, atď.

Prečo to tu uvádzam - s pánom sme sa s kamarátili, dosť mi pomohol (málo ľudí ovláda anglický jazyk v tal.) a preto by som mu chcel spraviť malé promo. Každopádne firmu by som nepropagoval ak by som si nebol istý resp. osobne som presvedčený že táto zmrzka chuťov poráža konkurenciu.
Z jedných z rozhovorov som vyzistil, že na CZ a SK sa nenachádza žiadna pobočka. Práve preto to píšem tu - ak máte voľný kapitál a rozmýšľate nad investíciou do nejakého business tak toto je skvelá príležitosť.

Zopár obrázkov produktov:

Ak vás táto ponuka zaujala možete využiť kontakty priamo na stránke http://www.sweetkiss.it/, poprípade základné info vám môžem zdeliť/vyzistiť ja.
Stránka je v talianskom a anglickom jazyku.

P.S.: Dúfam že tento príspevok nie je proti pravidlám fóra. Ak áno tak sa ospravedlňujem.