[NL50] set TT 3way 300bb deep vs donk-b-shove

• fazol
      fazol
      Bronz
      Registrace: 10.01.2010 Příspěvky: 204
      PokerStars - $0.50 NL FAST (6 max) - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 4

BTN: $128.56 (VPIP: 17.11, PFR: 11.84, 3Bet Preflop: 6.67, Hands: 79)
      SB: $164.83 (VPIP: 29.51, PFR: 18.85, 3Bet Preflop: 9.43, Hands: 124)
      BB: $285.39 (VPIP: 20.22, PFR: 13.48, 3Bet Preflop: 2.67, Hands: 366)
      UTG: $55.82 (VPIP: 19.90, PFR: 12.62, 3Bet Preflop: 5.91, Hands: 418)
      Hero (MP): $150.54
      CO: $74.01 (VPIP: 25.26, PFR: 20.83, 3Bet Preflop: 8.10, Hands: 694)

SB posts SB $0.25, BB posts BB $0.50

Pre Flop: (pot: $0.75) Hero has T:diamond: T:club:

fold, Hero raises to $1.50, fold, BTN raises to $4.75, fold, BB calls $4.25, Hero calls $3.25

Flop: ($14.50, 3 players) J:heart: T:spade: 3:diamond:
      BB bets $9.25, Hero calls $9.25, BTN calls $9.25

Turn: ($42.25, 3 players) 6:heart:
      BB bets $28.98, Hero calls $28.98, fold

River: ($100.21, 2 players) 5:heart:
      BB bets $127.50, fold

BB wins $98.21

Villain vypadal jako nit/tighter "reg" a hrál 3 stoly. PF mu dávám CC range něco jako 88-QQ, AK, AQs a nemyslím si, že by nějak často trapoval AA, KK. Nepřijde mi, že by pf calloval 33 anebo trapnul AA a šel b-b-shove takhle deep, když mám v rangi všechny sety a pár bd flushí. A hlavně mi přišel i divný timing a sizing, kdy šel lead flop-snap bet turn a snap shove river. Asi jsem ještě neviděl nikoho z "regů" na NL50 takhle deep bluffovat touto lajnou.
      Sice mi stačí, aby tam overplaynul alespoň 2 comba AA a mám odds na call, ale nemyslím si, že to takhle deep udělá. :f_mad:
  • 13 odpovědí
    • Tightfold
      Tightfold
      Diamant
      Registrace: 16.08.2014 Příspěvky: 480
      Občas bude mít flush, ale foldnout to neumím..
    • fazol
      fazol
      Bronz
      Myslíš, že by lidi takhle mohli hrát i JJ? Podle mě to smysl dává. Když chce dostat co nejvíce peněz do potu a nechce jít x/r flop, který vypadá super silně vzhledem k jeho pozici a pf hře.
    • Pinny1990
      Pinny1990
      Zlato
      Registrace: 01.11.2012 Příspěvky: 5,443
      Tightfold původně napsal
      Tak to sis zvolil dost blbej nickname :coolface:
    • fazol
      fazol
      Bronz
      Pinny1990 původně napsal
      Tightfold původně napsal
      Poznámka vtipná Pinny1990 a něco k handě? :f_biggrin:
    • Tightfold
      Tightfold
      Diamant
      JJ mít může, ale přijde mi to dost nepravděpodobné. Top sety lidi tak často nedonkují(a něměli by)

V některých spotech jsem docela nit :f_biggrin:
    • Pinny1990
      Pinny1990
      Zlato
      Registrace: 01.11.2012 Příspěvky: 5,443
      fazol původně napsal
      Pinny1990 původně napsal
      Tightfold původně napsal
      Poznámka vtipná Pinny1990 a něco k handě? :f_biggrin:
      Já jsem opravdu nit. Z toho co jsi napsal to beru tak, že prostě nechci prohrát 3 stacky v jedné handě proti nitovi, kterej tu pravděpodobně má strašlivě málo value hand (asi max 5-6 komb), ale zároveň nevidím žádnou bluff handu a neumím si představit že takhle zahraje AA. Kdyby měl AA, tak se aspoň zamyslí. Snap, snap od nita bývá spíš value z mé zkušenosti.
    • martin89s
      martin89s
      Stříbro
      Registrace: 10.06.2012 Příspěvky: 560
      Přijde mi to takové jeho přemýšlení jakože: "I když došla nějaká barva, soupeř jí asi nemá. Každopádně mám top set a nemám nervy na to jenom valuebetovat tak zavřu oči a pošlu to tam celé a ono se to nějak vyřeší samo"

Jinak řečeno, nedovedu si představit že tu bude mít něco jiného než JJ. To, že by neměl donkovat F se setem by asi nijak zásadně nemělo ovlivnit naše další rozhodování
    • Pigment
      Pigment
      Bronz
      Registrace: 31.05.2007 Příspěvky: 949
      ja raisuju T. Pokud ma JJ tak je idiot na poznamku a od KQa fdraw mam value
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      Registrace: 05.04.2011 Příspěvky: 3,031
      Dotaz...

Proč mu automaticky v tomhle spotu přiřazuješ range, která tě poráží? Nevím proč, ale spíš to vychází jako bustnutá sd a musel to dotáhnout, jinak by to handu prohrál. Nebo takhle mohl trappovat KK, či AA a díky tomu, že si flop i turn si jen calloval, to mohlo z jeho pohledu vypadat, že na tu draw čekáš ty. I když teda pochybuju, že ten river byl valuebet.

Občas se divím co ty lidé jsou schopni zahodit, jen protože nechtějí prohrát 3 buy-iny. Je to můj názor, v cg jsem laik, nicméně si myslím, že to je špatnej fold.
    • fazol
      fazol
      Bronz
      Možná to vypadá jako šílený overfold, ale koukal jsem teď do databáze za tenhle rok (cca 300k hands) a našel jsem jen 3 podobné spoty, které byly 3way na flopu, PF minimálně 150bb deep a v jednom donkoval bottom set na KQ3r, v dalším JTs na JTxfd a v posledním JTs na KQxfd. Nenašel jsem žádnou handu s OP nebo jen OESD, kterou by CC do 3betu PF a šli pak donk flop.

Což samozřejmě neznamená, že zrovna tenhle člověk to nemohl udělat, ale vzhledem k jeho nitty statům a timing tellu a všeobecným tendencím underbluffovat deeper ve 3way potech, mi to přijde jako dobrý fold, ale pokud máte jiné zkušenosti, rád se nechám přesvědčit o opaku.

A ano Bombarku, foldnul jsem to přesně proto, že jsem nechtěl prhrát 3BI v jedné handě. :f_thumbsup:
    • Tightfold
      Tightfold
      Diamant
      Zároveň se tak ale připravuješ o možnost vyhrát 3BI v jedný handě ;-)
    • fazol
      fazol
      Bronz
      To byla ironie :f_drink: Jsem zvyklý na deep spoty z live pokeru a opravdu mi nevadí hrát o 3 bi v jedné handě, akorát tam jsou range úplně jiné... Tam bych to 99% lidí snapcallnul :f_biggrin:
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      Registrace: 05.04.2011 Příspěvky: 3,031
      Díky za ironii :coolface:

Každopádně jsem nechtěl narážet na to, že jsi RO, nebo tak :ayfkm:
      Já chtěl jen vědět proč mu automaticky dáváš jen tu range, která tě poráží, ale pokud ten fold obhájíš, np :profit:
      Prostě si myslím, že tam mohl mít klidně i nějakej bott pár co ho trefil, šestky se mi tam líbí no... Ale ve výsledku, pokud máš s ním nějakou historii a podobné ruky, tak ten fold nebude asi nikdy bad imo no...

Ta handa mě fakt zujala, jsem takovej pitaval no.. Bavil jsem o ní třeba s Kubou Kyrianem a taky by se mu tam líbil call no.. :profit:

Anyway, gl :gl: