[NL25] cbet on drawy board?

• crank139
      crank139
      Bronz
      Registrace: 29.09.2010 Příspěvky: 427
      Zdravím čo preferujete na tomto flope? snowie najviac preferuje na tomto flope cbet, keď som si hodil jeho range do equilabu tak tam vlastne ešte mám valuebet, budete na tomto boarde mať checking range? čo tam volíte keď tu mám valuebet s druhým párom? celkovo mi to príde ako overplay ten cbet a bojím sa že sa v tom spote takýmto spôsobom stratím no checkom dávam total veľa free equity
      EDIT: určite budú hrať rolu aj sizingy. dík
      Poker Stars, $0.10/$0.25 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

Hero (SB): $25 (100 bb)
      BB: $25.25 (101 bb)
      UTG: $30.91 (123.6 bb)
      MP: $32.51 (130 bb)
      CO: $16.77 (67.1 bb)
      BTN: $25 (100 bb)

Preflop: Hero is SB with 8 T
      3 folds, BTN raises to $0.56, Hero raises to $2, BB folds, BTN calls $1.44

Flop: ($4.25) T 9 K (2 players)
      Hero ?
  • 4 odpovědí
    • PriceOfSuccess
      PriceOfSuccess
      Zlato
      Registrace: 23.03.2013 Příspěvky: 613
      Ahoj,
      snowieho nepoužívam ale myslím že má v pláne použit túto handu ako bluff a na vhodnom runoute isť barrel off.
    • crank139
      crank139
      Bronz
      Registrace: 29.09.2010 Příspěvky: 427
      teoreticky vzaté je to na t skvelá ruka A-K, K-K tu nemá asi skoro nikdy, blokujeme nejaké sety a máme backdory, tak či tak sa mi tu naskytá otázka čo je dobré sem radiť do checking range, nejaké K-Q? nedávame checkom zbytočne veľa free equity? flop je total wet
      keď už sme pri tých softoch tak využívaš niečo iné? lepšie? dík
    • PriceOfSuccess
      PriceOfSuccess
      Zlato
      Registrace: 23.03.2013 Příspěvky: 613
      Ja by som na protekciu ch range vybral handy, ktoré nepotrebujú nejaký velkú protekciu betom a nemaš u nich čisté 3 streets of value, napríklad KQ w heart, AK w heart už len to maš 10 komb .

edit: So softami som na tom docela blede viem že dobrý zaklad je equilab + combonator a potom neskôr piosolver.
    • matusko
      matusko
      Bronz
      Registrace: 05.09.2010 Příspěvky: 5,896
      Myslim, ze snowie betuje male mnozstvo tychto ruk, pretoze moze potom na turne hitovat specificke karty ako T a potom ziskat solid payoff, zaroven celkovo maju OKish equitu voci calling range a da nejaky maly equity deny. Proste to je jedna z tych situacii, kde by si musel vidiet cele range SB a BTNa, nemyslim, ze je tu uplne simple vysvetlenie preco prave T8s betuje(a vseobecne snowie by sa nemal brat supersuper vazne).

Barrel off mi nedava prilis zmysel, ten argument blockers je dost slaby, kedze hociaky solid BTN bude mat raising range na flope a vacsina tych nutted ruk, ktore akoze blokujeme bude raisnuta na flope.