[NL25] 3bet flop set gets complicated

• Ggnore0
      Ggnore0
      Bronz
      Registrace: 25.12.2013 Příspěvky: 991
      Party, $0.10/$0.25 No Limit Hold'em Cash, 5 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $16.43 (65.7 bb)
      BB: $24.75 (99 bb)
      MP: $27.76 (111 bb)
      Hero (CO): $26.50 (106 bb)
      BTN: $28.22 (112.9 bb)

Zdarets,
      villain 22/16, 3bet 6.3, cbet 71
      - zaprvé mám trochu dilema, jestli call, nebo raise flop. zvlast kdyz betuje takto silneji, mohl by tam mit to k, nebo AA a callnout raise. na druhou stranu nemel by tam mit moc draws, tak je lepsi si pockat mozna s callem
      - checkback T a raise R mi moc nedává smysl, mám tam jen 4 komba QJs, tak jedine ze by tim chtel inducnout maly call od pripadnych JJ, TJs nebo tak neco
      - opet moc nevim co to ma znamenat a bluff jsem tam nenasel. ma v tom nekdo vic jasno? :)

Preflop: Hero is CO with :Td: :Ts:
      MP folds, Hero raises to $0.62, BTN raises to $2.10, 2 folds, Hero calls $1.48

Flop: ($4.55) :Th: :4d: :Ks: (2 players)
      Hero checks, BTN bets $3.24, Hero calls $3.24

Turn: ($11.03) :Ac: (2 players)
      Hero checks, BTN checks

River: ($11.03) :Kd: (2 players)
      Hero bets $2.50, BTN raises to $8.80, Hero folds

Results:
      $16.03 pot ($0.80 rake)
      Final Board: :Th: :4d: :Ks: :Ac: :Kd:
      Hero mucked :Td: :Ts: and lost (-$7.84 net)
      BTN mucked and won $15.23 ($7.39 net)
  • 6 odpovědí
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 31.05.2012 Příspěvky: 3,151
      -checkback T a raise R mi moc nedává smysl, mám tam jen 4 komba QJs...
      Mě tam dává smysl ještě AA a AK.
    • Ggnore0
      Ggnore0
      Bronz
      muzes to nejak rozvest? :D
    • Tightfold
      Tightfold
      Diamant
      Registrace: 16.08.2014 Příspěvky: 480
      Větší bet na riveru/fold. Proti tomuhle musíš callnout, na jeho místě bych na tenhle gay sizing raisoval třeba KQ a myslel si, že mám value.
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 31.05.2012 Příspěvky: 3,151
      Ggnore0 původně napsal
      muzes to nejak rozvest? :D
      Prostě si dokážu představit, že hráč preflop 3betne AA a AK (tam snad není o čem), flop pokračuje v agresi, protože mát overpár nebo TPTK, turn si checkne, protože se cítí být až moc silný, nemusí si myslet, že má 3 streety value nebo se naopak dokonce může bát straight...a river hituje nuts, tak pochopitelně raisuje. Prostě AA a AK mi tu dává smysl.
    • Ggnore0
      Ggnore0
      Bronz
      Tightfold: asi jo, ale moc nepočítám, že by KQ měl. já to třeba v 3bet rangi btn vs co nemám. dokážu si asi představit, že value bych tu mohl mít z A5-A2s, ale to zas nevím, jestli callne větší bet, protože KQ by spíš mělo být v mé rangi. s čím vlastně myslíš, že by tu calloval? nebylo by spíš lepší bluffcatchovat, pokud nemá dost kombinací na call?

karisek: jo, ale o tom jsem mluvil právě, že s tím checkne jedině kdyby si myslel, že je moc silný, ale spíš by se měl protektovat, můžu mít pořád věci jako KQ, KJs, TJs, takže nevím jestli to tolik dává smysl.
    • bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Registrace: 09.09.2012 Příspěvky: 754
      Ma tam dost Ax, ale explo by mohlo byt fajn betovat pro value takto gaysky aby ty esa zacalloval a pro bluff dat vic

Na raise bych nefoldoval muze mit Kx nebo random bluff ale mozna (ne dost) casto uvidime vyssi full