[NL25] BB squeeze JJ

• Christa1909
      Christa1909
      Bronz
      Registrace: 07.10.2015 Příspěvky: 24
      Mám tu jednu vtipnou handu a zajímá mě jaká je tu naše calling range a co tu může mít CO a co po této akci BTN. Na hráče nemám staty, krom teda BTN po 12-ti handách 42/8. Dle mě tu CO bude mít 99-JJ, AKs, AT-AQs, možná AQo + lepší SC. BTN po jeho akci jsem putla na 88-TT, AQ, AK těžko říct, nicméně JJ jsem nedokázala zahodit, s TT by přišlo velké kroucení a tam to vidím dost close, protože QQ+ nedává vůbec smysl, proti UTG openu, MP flatu by se dal ještě pochopit monster, ale vs BTN/CO.
      Proti CO raisu by jste to shipovali, nebo foldovali, pořád tam může mít dost bluffů, díky.

Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2951512
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

BTN: $29.39
      SB: $36.67
      Hero (BB): $25.69
      UTG: $26.07
      MP: $19.13
      CO: $27.67

Pre Flop: ($0.35) Hero is BB with J :diamond: J :club:
      2 folds, CO raises to $0.60, BTN calls $0.60, 1 fold, Hero raises to $2.75, CO calls $2.15, BTN raises to $29.39 all in, Hero calls ???
  • 9 odpovědí
    • crank139
      crank139
      Bronz
      Registrace: 29.09.2010 Příspěvky: 427
      ahoj, dávam mu range presne takú akú ty a dorovnal by som to s J-J, čo sa týka shove od CO tak by som sa rozhodol podľa súpera proti nejakému loose 4betorovi to nemal problém poslať, vs. nit snap fold
    • Mozzek
      Mozzek
      Bronz
      Registrace: 16.07.2016 Příspěvky: 1,042
      Já bych to foldnul. Po 12-ti handách bych si netroufnul hádat nějak přesně range a když tam takhle pošle AI, JJ není dost silný na call imo, asi bych zahodil i QQ, protože po mě hraje ještě CO, a kdo víc, co udělá. Těžko hádat co má CO za range, ale normálně bych to viděl na AK, AQ. U buttonu bych počítal s QQ+, AK (možná TT, JJ - a to je navíc jen jedno combo). Takže myslím, že tady jsme pozadu a jak jsem psal na začátku, ja bych foldnul :) . Doufám, že nejsem úplně mimo, protože hraju jen NL4, ale hádám, že NL25 nebude zase takový rozdíl...
    • crank139
      crank139
      Bronz
      myslím že žiješ dosť negatívny život, na NL4 by som to už duplom nezahodil a vôbec by som sa nečudoval keby mi tam na tvojom limite ukázal T-7s a pod.
    • Mozzek
      Mozzek
      Bronz
      crank139 původně napsal
      myslím že žiješ dosť negatívny život, na NL4 by som to už duplom nezahodil a vôbec by som sa nečudoval keby mi tam na tvojom limite ukázal T-7s a pod.
      No nevim, jak moc máš zkušenosti z microlimitama, předpokládám, že asi větší než já (jen něco kolem 60k hand), ale když jsem ještě dřív chodill AI QQ, JJ, AK, tak mi to prostě v 95% připadů necallnula horší handa. Nevím jestli jsem měl prostě jenom smůlu, ale už před nějakou dobou jsem pochopil, že tohle nejsou prostě handy na AI PF (bavíme se o standardní situaci samozřejmě, když je proti mě nějakej maniak, tak to tam pošlu), protože mi to přijde moc riskantní, radši počkat na lepší spot. Ale jsem teprve na začátku pokeru, takže je dost možný, že ještě změním názor :) .

edit: Teď mě ještě napadlo jestli jsme se špatně nepochopili, foldoval bych na jeho shove, s 3 betem souhlasím.
    • crank139
      crank139
      Bronz
      keby som nemal premazané ruky z NL2-5 tak by som ti tu poposielal kraviny čo mi tam vedeli poslať, samozrejme nemôžeš očakávať že to bude nejaký brutálny moneymaker
    • crank139
      crank139
      Bronz
      ináč zapni si pokerstars niekedy po polnoci a budeš čumieť jak puk čo tam niektorí predvádzajú :D
    • LooooN
      LooooN
      Bronz
      Registrace: 06.09.2013 Příspěvky: 716
      CO může mít něco jako 77-TT, AQs, AQo, AJs, ATs, 89s-T9s v závilosti na tom jak moc loose je. Co se týká range BTN, tak pokud předpokládáme, že se jedná o fish, tak jeho range může vypadat jako AQo, AQs, AJs, 99-TT, občas i nějaký flatnutý AKs/AKo, klidně je možné, že tak shipne i nějaké SCs, eventulně nízký PPs. Za mě jednoznačně call. Proti zmízněné rangi, máš 66.93% EQ. Jestliže takhle zahraje QQ-AA, tak to zahral dost sneaky, udělám si read. U mě JJ patří do shoving range, proti dostatečně loose hráčům.
    • Mozzek
      Mozzek
      Bronz
      Hele hraju teď na Bwinu, kde se říká, že by to mělo být easy, zase na stars se řiká, že to je tough, a že by tu hráli samý fish se říct nedát. I když teda poslední 4 dny mi callujou lidi snad úplně všechno, tak nevím jestli bwin natáhnul v září nějaký poker amatéry :D . Každopádně mám i účet na PS, takže si asi někdy o víkendu udělám čas a mrknu na to. Zase PS je asi nejznámnější pro lidi, co se o to nijak 2x nezajímají a chtějí si zahrát pro zábavu, takže bych tam něco mohl ulovit :) .
    • crank139
      crank139
      Bronz
      áno na pokerstars je ten pool asi najťažší ale myslel som konkrétne dobu po polnoci vtedy tam chodí samý Kanaďan rozhadzovať peniaze :D