PLO100 HU s weak draw+2pair, F: ch/r, souper jen call, T: flush ch/ch, R: ???

• AdamsPoker
      AdamsPoker
      Bronz
      Registrace: 07.09.2016 Příspěvky: 14
      Po hande si zpetne myslim, ze to mel byt ch/call R:.
      Argument pro call je ten, ze s drawy handou, ktera mne bije, by mel souper jit AI uz na flopu. Jeho call na F: ukazuje na moznosti: 78xx a nechtel freeroll, 8JQx, JQKx se kterymi by ale mohl klidne jit AI flop, pripadne 9TJQ, TTxx. Byl nitty a po 34 handach zadny 3bet, takze hand se setem moc mit nebude, jedine neco jako AATT, KK99, apod. Kdyby mel AAxx (h), tak snad pujde AI flop.
      Dost tapu v jeho rangi. Flop call mne rozhodil a turn prisel v dany moment pro mne spatny.
      Cilem bylo dostat handu AI na F:, kde me 2 pary + combodraw by jen tezko dominoval v obou smerech. Navic, kdyz to vypadalo na AAxx (h) kvuli jeho nitty stylu.

Hand Information
      No Limit Omaha, 1 BB (6 handed).
      Hand History converter courtesy of pokerhandreplays.com

Table Information
      Seat: 1 player1 ($103.63)
      Seat: 2 player2 ($70)
      Seat: 3 player3 ($116.97) Dealer
      Seat: 4 player4 ($258.16) Small Blind
      Seat: 5 player5 ($80) Big Blind
      Seat: 6 Hero ($183.58)
      Dealt to Hero
      :9c:  :6c:  :5h:  :7h:  

Preflop (Pot:1.5)
      Hero    RAISE $2.5
      player1    FOLD
      player3    RAISE $9
      player4    FOLD
      player5    FOLD
      Hero    CALL $6.5

Flop(Pot: $19.5)
      :Ts:  :6h:  :9h:  

Hero    CHECK
      player3    BET $13
      Hero    RAISE $58.5
      player3    CALL $45.5

Turn(Pot: $136.5)
      :Ts:  :6h:  :9h:  :4h:  

Hero    CHECK
      player3    CHECK

River(Pot: $136.5)
      :Ts:  :6h:  :9h:  :4h:  :4c:  

Hero    CHECK
      player3    ALL-IN
      Hero    FOLD
      Showdown:
      player3 MUCKS

player3  wins the pot: $185.97
  • 5 odpovědí
    • nanoo13
      nanoo13
      Zlato
      Registrace: 31.05.2011 Příspěvky: 1,870
      caff....

po 34 handach ťažko hodnotit tendencie supera post flop
      ako pises na tom flope by mal točiť všetky vysoke rundowny s fd taktiez sety popripade AAxx s fd,co by som si predstavit vedel takto zahrat je wrap, OESD + FD bez :Ah: a tym ze si chekol turn a river ,tak si mohol byt isty ze to :Ah: nemas ani ty
      Co sa tyka toho riveru no neviem si predstavyt handu ktoru porazas okrem blufov

Inak mne pride ten flop docela izolacny ako pises super je nity takze necakam ze bude 3betovat do utg prilis light takze jeho 3bet range budu tvorit hlavne AAxx a Brodway rundowny ,taktiez necakam ze bude takyto flop cbetovat s random AA alebo KK ,takze bud bol ten cbet len pokus o ukradnutie potu,co asi nie kedze ta callol, alebo si bol uz na tom flope pozadu a on sa rozhodol svoju handu dako divne slowplayovat aj ked mi to nedava moc zmysel kedze na tom turne ma uz len nieco okolo 1/2potu

inak este k tomu vkladaniu hand tu mas odkaz ako vybrat lepsi format Link Text...,a ked sa budes moc nudit mozes si pozriet moje handy,budem rad za kazdu radu.
    • BuchoCZ
      BuchoCZ
      Black Member
      Registrace: 09.11.2007 Příspěvky: 489
      preflop: handa je pomerne slaba na open (v 6maxu je to top26%, bude se spatne hrat, protoze mas gap nahore (nebudes mit tolik nutoutu na straights) a protoze tvoje FDs budou casto slabe a dominovane), dalo by se to obhajit na stole plnem ryb nebo hracu, kteri budou callovat/3betovat spise singlesuited nebo rainbow handy.. call 3betu je ok, aneb co uz s tim.. otviras standartne utg 2.5bb nebo podle handy?

flop: na flopu je SPR +-5.5, coz znamena, ze to tam na dve streety bez pomoci nedostaneme.. x/r pot si nejsem jisty, jestli se mi libi, v jeho rangi nas dost veci dominuje (pokud autocbetuje flop, tak to samozrejme neplati.. ale hrac s mozkem tusi, ze by tady nemel mit cbet 100%, protoze riziko x/raisu je dost velke).. vzhledem k vetsimu SPR bych volil bud x/c nebo x/r na mensi sizing (35-40), kdy si jeste nechavame options na turn, ale tlak na jeho equity share vyvijime i tak+setupujeme to na SPR<1.. zaroven muze callnout handu, kterou pak zahodi = vic dead money pro nas.. (pot sized x/r by nemel davat prilisnou vyhodu pro hrace IP, kvuli shallow SPR (0.35), ktere se tim vytvori.. ale jak se ukazuje na teto hande, dulezite je vedet, co chceme na kterych turnech delat.. na druhou stranu chapu, ze se to blbe planuje, kdyz te to ani nenapadne jako moznost (ten bet/call))... anyway, nemuzu se rozhodnout, jak bych to zahral, takze se zeptam na nazor jeste jinde
    • BuchoCZ
      BuchoCZ
      Black Member
      ok, tak je to mnohem jednodussi nez to vypada :)

preflop je to fold, pokud nemas u stolu ryby, ktere calluji rainbow handy.. tahle handa je top 26%, coz, koukam, uz jsem psal (ale nechce se mi to mazat))... call 3betu je bez diskuze.. na flopu je to std x/r pot, netreba nic vymyslet, chceme se stacknout, mame EQ proti vsemu.. pokud callne, tak je nam to jedno, protoze proste shovujeme any turn - SPR je 0.35 a potrebujeme 21% na stackoff vs jeho range, coz mame vzdy.. a to, i kdyby byl turn Tc nebo As.. (spatna karta pro nasi handu, ale ne pro nasi range)
    • AdamsPoker
      AdamsPoker
      Bronz
      Registrace: 07.09.2016 Příspěvky: 14
      Dik za rozbor.

Tableselektuju, takze ano, mam tam fishku(y), kvuli kterym na stole sedim. Tento souper byl tight, vpip=15, pfr=9, 3bet=8, a zatim Cbetnul 2/2 situaci. Celkem s nim odehrano 34 hand.
      Takze i kdyz hitne flush na turnu, muzu jit klidne AI, ano? Hmm, tak aspon neco noveho vim do priste.

Ten predchozi post si Bucho jeste musim jednou precist, abych ho spravne vstrebala. Btw, kam jsi se sel jinam zeptat, na 2+2 forum?
      Dik
    • BuchoCZ
      BuchoCZ
      Black Member
      cau,
      ok, pamatuj, ze predchozi post je muj thought process, ktery neni spravny v tehle situaci (nechal jsem se svest z cesty :) )...

2+2 nepouzivam, na handu jsem se ptal sveho coache, ktery crushuje zoom500, a jeste jsem se ptal na jednom z privatnich for programu PokerJuice...

jestli chces, ozvi se na skype: buchocz ... muzeme hodit rec ;)

glgl