[NL5] FAST AA river C/F ?

• bObinAk
      bObinAk
      Bronz
      Registrace: 01.07.2013 Příspěvky: 58
      PokerStars - $0.05 NL FAST (6 max) - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 4

BTN: 105.2 BB (VPIP: 0.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: -, Hands: 1)
      SB: 81.4 BB (VPIP: 0.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 4)
      BB: 120.2 BB (VPIP: 18.92, PFR: 18.92, 3Bet Preflop: 16.67, Hands: 41)
      Hero (UTG): 104 BB
      MP: 107.4 BB (VPIP: 10.00, PFR: 10.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 21)
      CO: 132.6 BB (VPIP: 21.43, PFR: 14.29, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 14)

SB posts SB 0.4 BB, BB posts BB 1 BB

Pre Flop: (pot: 1.4 BB) Hero has A:club: A:spade:

Hero raises to 3.4 BB, fold, fold, fold, SB calls 3 BB, fold

Flop: (7.8 BB, 2 players) 5:club: 8:diamond: 9:diamond:
      SB checks, Hero bets 7.6 BB, SB calls 7.6 BB

Turn: (23 BB, 2 players) 3:heart:
      SB bets 4 BB, Hero raises to 15.6 BB, SB calls 11.6 BB

River: (54.2 BB, 2 players) K:spade:
      SB bets 23 BB, ?

Nějaká random rybka :f_o:
      Pre-flop: std.
      Flop: chci získat maximální value s draws
      Turn : jeho nízký donk mi znovu nahrává na to že má pravděpodobně draws a snaží se levně určit cenu další karty
      flopnuté dva páry, sety si myslím že by na flopu ne-callnul ale re-raisnul. Takže se snažím znovu dostat maximální value z té draws.
      River: znovu betnul, ty lines je zahraná jak nějaký slowplay. Ale na tomto heavy draw boardu by si to nedovolil pravděpodobně.
      Tady mi dává smysl jen že uplně misnul draw a měl jí Kx :diamond: tak si na riveru myslel že mě může porážet.

Za mě call?
  • 6 odpovědí
    • yeaxify
      yeaxify
      Bronz
      Registrace: 29.12.2013 Příspěvky: 37
      Ahoj, toto je pro mě celkem zajímavá handa. S pokerem teprve začínám, takže se neodvážím tady příliš vyjadřovat svůj názor, ale zajímá mě, jestli zde přichází v úvahu check OTF, případně i OTT nebo je lepší to tám hned rvát pro value a bránit se proti draws?

Respektive toto je poměrně draw heavy board, náš range zcela missuje. Naopak soupeři přiřazuji vzhledem ke callu UTG OOP 55-QQ, AQ, KQ, nějaké SCs. Soupeř zde často hitne s PP, případně taktéž často hitne i některou z draws. Za těchto podmínek nás pak většinou vždy vycalluje i za takovýto sizing a my si s AA rukou způsobujeme spíše reversed implied odds, protože ji nejsme schopni foldnout.

Šel by zde někdo cestou kontroly potu místo value betu?

Jinak za sebe teda je to v této situaci call, protože OTF a OTT value betuješ a očekáváš především FD, kterou OTR missnul. Nedávalo by mi pak smysl foldnout.
    • LooooN
      LooooN
      Bronz
      Registrace: 06.09.2013 Příspěvky: 716
      Jelikoz je to fish, ktera muze mit neskutecne wide range, tak bet na flopu s huge sizingem je super, mas silnou handu, jdes pro max value(proti regum bych to nedelal), na turnu jeho donk chces jednoznacne raisovat, tak cca v 90% jsou to draws, raisoval bych nicmene tak na 27-30bb (kdyby uz nemel moc penez behind, tak se to da i shovnout, tohle je v podstate sizing pro 100bb stacky), chces raisovat moc abys maximalizoval value prave z FD, kterou kdyz nehitne pak foldne OTR. Na blank riveru je to snapcall, pravdepodobne shove by byl overplay, nicmene proti rybe nikdy nevis co ti tam vse muze callnout. Konkretne v tomhle spote uz stejne moc penez behind nemel, takze klidne bych to i shipnul. Jestli mel set/76 bohuzel, obcas se to stane. Zajimavy by byl donk bet na diamond riveru. To bych prozmenu snap-foldoval.
    • yeaxify
      yeaxify
      Bronz
      Registrace: 29.12.2013 Příspěvky: 37
      2LooooN: A postup kdyby to byl reg?
    • Pinny1990
      Pinny1990
      Stříbro
      Registrace: 01.11.2012 Příspěvky: 5,449
      Reg by to takhle nikdy nezahrál, takže proti regovi netřeba vymýšlet pro tuhle linii postup :f_thumbsup:
    • vinni48
      vinni48
      Bronz
      Registrace: 17.09.2012 Příspěvky: 4,719
      Pinny1990 původně napsal
      Reg by to takhle nikdy nezahrál, takže proti regovi netřeba vymýšlet pro tuhle linii postup :f_thumbsup:
      😁😁😁😁
    • LooooN
      LooooN
      Bronz
      Registrace: 06.09.2013 Příspěvky: 716
      To co Pinny pise me napadlo taky jako prvni, nicmene jestli myslis, jak bych to zahral proti regovi na F, T, R tak to taky neni jednoznacne, protoze neni reg jako reg, jeden te muze x/r, druhy ti pujde x/c x/c x/s a treti ti to 3x callne. Tech situaci a ruznych druhu hracu je nespocet a neda se rict, hrej to tak a vzdycky je to okish.

Obecne zde SB bude mit range vyhodu(ma tu vsechny sety, mozna nekdo flatuje ve SB i handy typu 76s, 87s, 98s atd.) Takze vuci jakemukoliv odporu bych byl VELICE opatrny.

Kazdopadne bet sizing bych zde volil 3/4 OTF a na blank T a R bych to shipoval. Od setu bych raise ocekaval OTF, otazka co horsiho ti callne ship OTR? TT-QQ? AdKd Pak uz tu jsou jen lepsi handy.