[NL5] DEEP suck out KK

• yeaxify
      yeaxify
      Bronz
      Registrace: 29.12.2013 Příspěvky: 37
      Party, $0.01/$0.02 No Limit Hold'em Cash, 4 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

Hero (SB): $3.57 (178.5 bb)
      BB: $1.36 (68 bb)
      CO: $4.26 (213 bb)
      BTN: $3.43 (171.5 bb)

Preflop: Hero is SB with :Ks: :Kh:
      CO raises to $0.06, BTN folds, Hero raises to $0.18, BB folds, CO calls $0.12

Flop: ($0.38) :Th: :3s: :9c: (2 players)
      Hero bets $0.35, CO raises to $1.06, Hero raises to $1.77, CO raises to $4.08 and is all-in, Hero calls $1.62

Turn: ($7.16) :2s: (2 players, 1 is all-in)
      River: ($7.16) :7c: (2 players, 1 is all-in)

Results:
      $7.16 pot ($0.35 rake)
      Final Board: :Th: :3s: :9c: :2s: :7c:
      Hero showed :Ks: :Kh: and lost (-$3.57 net)
      CO showed :7h: :9h: and won $6.81 ($3.24 net)

Pravděpodobně jsem ten OTF raise mohl pouze callnout, navíc když soupeřova range imo často hitne OESD draw, ale 4bet je imo taky viable a následný call na shove už je pak asi nutnost. Navíc jsem měl z průběhu hry různé telly na to, že se zde bude jednat pravděpodobně o blaf. Je na tom něco špatně?
      Je nějaká možnost jak se ochránit proti těmto deep suck outům? Např. když mám stack přes 150BB, tak se odpojit od stolu a znova připojit, abych začínal se stackem 100bb? Jsem trochu mad, protože celou session se focusuju a jsem pěkně v plusu a pak přijde toto a všechen čas snažení se je najednou marně zabit :-(.
  • 3 odpovědí
    • crank139
      crank139
      Bronz
      Registrace: 29.09.2010 Příspěvky: 427
      pokiaľ neviem že súper je fish tak F cbetujem nižším sizingom, ja tu na raise vs. tvoj mega sizing určite foldujem
    • tomatostone
      tomatostone
      Bronz
      Registrace: 02.10.2014 Příspěvky: 364
      Ahoj, jste hodně deep, tak bych dal větší 3bet. Máš kings a chceš vybudovat větší pot už preflop. Na flopu se stacknu, když vím, že tohle umí udělat. Mimochodem ten tvůj gayraise otf je strašnej. Jestli se tam chceš stacknout, tak ho pošli. Takhle mu dáváš luxusní cenu pro víceméně jakoukoliv jeho handu.

Jinak proti suckoutům se neubráníš. Ale to nevadí, je to jeden z důvodů proč fishe hrajou. Důležitý je, že jsi dostal money in, když jsi měl best handu. On tu měl nějakých 25 %, takže jednou ze čtyř holt suckne. Ale ty jsi vyhrál EV a cash s EV se nakonec srovná ;)
    • Shamway99
      Shamway99
      Bronz
      Registrace: 28.07.2012 Příspěvky: 2,309
      Imo raise nebo dokonce push flop je špatný zahrání. On ti foldne (měl by foldnout) všechny semiblufy a najednou hraješ overpár proti setu nebo T9s. Asi by se to dalo kdyby takhle hrál JJ/QQ.
      Nevim jak hrajou na Party Nl2 ale raise flop standard určitě neni, spíš call.