[NL5] 86s dva páry v 3bet potu vs river shove.

• Rasi4R
      Rasi4R
      Stříbro
      Registrace: 13.11.2014 Příspěvky: 472
      Party Poker $4.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2964266
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

BTN: $6.29 - VPIP: 0, PFR: 0, 3B: 0, AF: 0,0, Hands: 11
      SB: $8.49 - VPIP: 19, PFR: 15, 3B: 6, AF: 6,0, Hands: 137
      Hero (BB): $5.01 - VPIP: 22, PFR: 17, 3B: 6, AF: 2,4, Hands: 41043
      UTG: $4.90 - VPIP: 38, PFR: 23, 3B: 33, AF: 0,5, Hands: 13
      MP: $5.12 - VPIP: 16, PFR: 14, 3B: 5, AF: 1,8, Hands: 147
      CO: $5.28 - VPIP: 24, PFR: 19, 3B: 5, AF: 4,0, Hands: 721

Pre Flop: ($0.06) Hero is BB with 8 :club: 6 :club:
      2 folds, CO raises to $0.12, 2 folds, Hero raises to $0.40, CO calls $0.28
      Ahoj, standart 3bet. Soupeř overfolduje 69% volím tedy polarizovanou range.
      Flop: ($0.82) 6 :heart: K :club: 8 :heart: (2 players)
      Hero checks, CO bets $0.39, Hero raises to $1, CO calls $0.61
      Volím nestandardní linii ch. raise, soupeř má vysoký stab.
      Turn: ($2.82) 7 :heart: (2 players)
      Hero checks, CO bets $0.90, Hero calls $0.90
      Nedokážu tu zvolit nejlepší play na turnu, neobracím tu ruku v blaf když betnu?
      River: ($4.62) 4 :diamond: (2 players)
      Hero checks, CO bets $2.79, Hero folds
      Soupeř nemá nemá určitě moc 5 v rangi, na druhou stranu většinu Kx by zřejmě ch. behind + jeho podezřelý sizing na T, navíc jsem PRF a agresi jsem ukázal i na F, má tu podle mě důvod jít shove jenom pro value, žádný bluf mi tu nedává smysl. Argumenty pro dorovnání, díky za zpětnou vazbu.
  • 3 odpovědí
    • LooooN
      LooooN
      Bronz
      Registrace: 06.09.2013 Příspěvky: 716
      Jestlize souper casto leaduje OTF, tak predpokladejme, ze to udela nejcasteji s draws tj. FD/SD. Raisovat ho chces jednoznacne, nicmene volil bych daleko vetsi sizing tj. $1.5-1.7. V pote mas $.82, on leaduje za $.39 a ty jej raisujes na $1 tj. ten hrac te musi callnout uplne se vsim, a tvuj raise tu je akorat tak pro vysmech. Za me vetsi, o dost vetsi, raise a pripadne give up OTT, jelikoz jeho draws ktere leadovaly se prave completnuly a ty jsi v podstate drawing dead.
    • Rasi4R
      Rasi4R
      Stříbro
      Registrace: 13.11.2014 Příspěvky: 472
      Abych řekl pravdu tak jsem tu ten sizing celkem zkazil kvůli multitablingu, jako standart bych tu šel na něco jako 1,4.
      Loooon- Když použiji tvůj argument "musí callnout úplně se vším", tak bych ten river neměl příliš vzdávat ne? Mě to přijde jak strašný overfold tady vzdávat ten turn a river. Většina rozumných regů tu má něco kolem 6-10 komb flash (záleží jestli dorovnáva A5s-4s, KJs, QJs) a něco kolem 20 komb jedno-párových kombinací (KQo-KQs, někdy AA, KK).
    • LooooN
      LooooN
      Bronz
      Registrace: 06.09.2013 Příspěvky: 716
      Rasi4R původně napsal
      Abych řekl pravdu tak jsem tu ten sizing celkem zkazil kvůli multitablingu, jako standart bych tu šel na něco jako 1,4.
      Loooon- Když použiji tvůj argument "musí callnout úplně se vším", tak bych ten river neměl příliš vzdávat ne? Mě to přijde jak strašný overfold tady vzdávat ten turn a river. Většina rozumných regů tu má něco kolem 6-10 komb flash (záleží jestli dorovnáva A5s-4s, KJs, QJs) a něco kolem 20 komb jedno-párových kombinací (KQo-KQs, někdy AA, KK).
      Za tim, ze se mu vyplati te callnout opravdu se vsim si stojim, ale nesouhlasim s tim, ze bys jej mel callovat pak super wide OTR, kdyz vezmes v uvahu, ze tyhle leady jsou nejcasteji s FD/SD na tvuj raise te callnul (tj. nikdy nema set, ten by sel stackoff po tvem raise ve vetsine pripadu), tak pri dalsim srdci (prave se mu zkompletovala FD) uz porazis maximalne nejake Kx ruce, vsechno ostatni te crushuje. Exploitativne budes overfoldovat, ale tedencne tohle bude +EV play a tvuj bankroll ti za tohle podekuje.