Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[NL50] 99 3bet IP BTNvsSB 94Kr facing a 1/3 pot cbet

• LooooN
      LooooN
      Bronz
      Registrace: 06.09.2013 Příspěvky: 716
      Poker Stars, $0.25/$0.50 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $50.25 (100.5 bb) (reg 23/18 3bet 5.4% SBvsBTN 26%(23))
      BB: $101.25 (202.5 bb)
      UTG: $59.35 (118.7 bb)
      MP: $57.39 (114.8 bb)
      CO: $50 (100 bb)
      Hero (BTN): $53.33 (106.7 bb)

Preflop: Hero is BTN with :9h: :9s:
      3 folds, Hero raises to $1, SB raises to $4, BB folds, Hero calls $3

Zajímalo by mě, jaká je best play se second nuts na takovémto boardu pro 1/3p sizingu, je můj raise okay? V podstatě by zde neměl foldovat žádnou Kx ruku, AA nefoldne, QQ minimálně jednu streetu i po mém raise callne. Je můj sizing okay, nebo jej zvolit o něco vyšší?
      Flop: ($8.50) :4h: :9c: :Ks: (2 players)
      SB bets $2.66, Hero raises to $10, SB calls $7.34

J může pro mého soupeře být dobrý, jelikož mu completuje handy typu KJs/KJo, Board začíná být docela drawy a v případě, že dojde Q nebo T na riveru, tak mi zkazí veškerou akci, je už zde lepší jít overbet shove nebo to risknout a jít bet a shove OTR?
      Turn: ($28.50) :Jh: (2 players)
      SB checks, Hero bets $14.89, SB calls $14.89

River: ($58.28) :2c: (2 players)
      SB checks, Hero bets $24.44 and is all-in, SB calls $21.36 and is all-in

Results: $101 pot ($2 rake)
      Final Board: :4h: :9c: :Ks: :Jh: :2c:
      SB showed :Kh: :As: and lost (-$50.25 net)
      Hero showed :9h: :9s: and won $99 ($48.75 net)
  • 4 odpovědí
    • JohnDoe1313
      JohnDoe1313
      Bronz
      Registrace: 04.01.2011 Příspěvky: 5,199
      Neraisoval by som value 100% času na flope, hlavne voči agresívnejším hráčom, ktorý barrelujú.

Nevolil by som takýto leverage, buď raise smaller flop a ísť 3 streety na pomerne dry boarde, alebo raise it up bigger a shove turn. Každopádne nebluffoval by som za tento sizing river bez infa, že je napr. nit, leveler a neelastický.
    • Zeltzn1
      Zeltzn1
      Bronz
      Registrace: 15.06.2013 Příspěvky: 1,631
      určite musíš raisovať s vysokou frekvenciou na flope, ale nemyslím si, že sety na tomto konkrétnom boarde potrebujú protekciu
    • fazol
      fazol
      Bronz
      Registrace: 10.01.2010 Příspěvky: 206
      Zeltzn1 původně napsal
      určite musíš raisovať s vysokou frekvenciou na flope, ale nemyslím si, že sety na tomto konkrétnom boarde potrebujú protekciu
      můžeš to nějak rozvést? je to kvůli jeho sizingu nebo je tohle lepší board pro BTNa? protože mi přijde lepší pro SB a BTN vs SB Khigh celkem dry boardy teda skoro nikdy neraisuju, pokud nemám info na villaina, že overcbetuje a folduje na raise
    • Zeltzn1
      Zeltzn1
      Bronz
      Registrace: 15.06.2013 Příspěvky: 1,631
      no proti 1/3 cbetu musíš robiť veľa raisovania, kde ty jemu denyuješ equity realizáciu, pretože inak ten, kto betol 1/3 printuje money (simply by realizovaním equity a tvojím overfoldom proti tomu betu). Mal by si to robiť so širokým rangeom hands, ktoré majú pokryté určité runouty, aby tvoj range nebol napádateľný na určitých runoutoch. Pre hru OOP to platí 100%, možno IP by si mal robiť trochu menej raisovania, ale stále by si mal veľmi často raisovať. Napr v tomto spote by si imo mal raisnúť na flope aspoň KQo a K9s pre value a k tomu zvoliť nejaké bluffy, aby si aspoň trochu countroval jeho stratégiu. On napríklad musí bet/callnuť na flope Ace high fyi :)