[NL10] AA, EP vs BB, low board coordinated

• msnek
      msnek
      Bronz
      Registrace: 01.10.2008 Příspěvky: 972
      Na prvni pohled me napadlo, ze jsem mel dat na flopu vetsi sizing. Ani ne tak kvuli protekci (viz nize), ale kvuli nedostatecny elasticnosti rangi prumerneho hrace na tomto limitu = kdyz bych betnul napr. 1.10, tak by porad calloval s handama jako 88 ci 99. Takze bychom vytahli vice value. Takze tohle povazuju za chybu.

Checkuju na turnu, protoze se "bojim". Ale ve skutecnosti nedostatecne premyslim a neaplikuji zakladni logiku. BB dost pravdepodobne nema v rangi suited connectory (45s, 89s). Dokonce ani setu 66 se nemusim bat (jo, jasne .. i v pripade treba uplne jiny handy, kde by jsme se toho "meli" bat, tak to je pouze par kombicek, ja vim). 4ku tady prakticky nema (vyjimecne obcas mozna, pokud by callnul gutshot s 44).

Pokud nahodou neraisnul sety na flopu (nepravdepodobny), tak je raisne ted na turnu a ja budu mit easy(?) fold. Stejne tak by se ozval, kdyby tam nahodou mel neco, co jsem preflop v jeho rangi necekal, pripadne napr. ty 44, u kterych jsem nepredpokladal, ze je na flopu callne.

Jeho lead na riveru je zajimavej. S cim by to mohl udelat? As played (jelikoz jsem checkoval turn), tak by to mohl mozna udelat s handama KK, QQ, JJ, dale obv TT a 33 (pokud je na flopu tedy neraisuje).

As played je call profitabilni? Mam 66% equity vs. jeho range na riveru a potrebuju alespon 27%, takze jasny call.

Je moje analyza spravna ? Diky za nazory !

IPoker, $0.10/$0.20 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $20 (100 bb)
      BB: $21.03 (105.2 bb)
      Hero (UTG): $20 (100 bb)
      MP: $31.83 (159.2 bb)
      CO: $12.48 (62.4 bb)
      BTN: $51.22 (256.1 bb)

Preflop: Hero is UTG with :Ah: :Ad:
      Hero raises to $0.60, 4 folds, BB calls $0.40

Flop: ($1.30) :5h: :7h: :3d: (2 players)
      BB checks, Hero bets $0.91, BB calls $0.91

Turn: ($3.12) :6c: (2 players)
      BB checks, Hero checks

River: ($3.12) :Td: (2 players)
      BB bets $1.87, Hero calls $1.87
  • 1 odpověď