[NL5] NL2 - KQo - postupka na flash drow borde (kontrola sizingu)

• Prerovak
      Prerovak
      Bronz
      Registrace: 11.01.2015 Příspěvky: 243
      Dnes jsem si poznačil během hry jen jednu handu, zlepšuju se.

iPoker - €0.02 NL - Holdem - 9 players
      Hand converted by PokerTracker 4

BB: 79 BB (VPIP: 48.86, PFR: 14.57, 3Bet Preflop: 5.51, Hands: 355)
      UTG: 87 BB (VPIP: 38.03, PFR: 12.82, 3Bet Preflop: 7.06, Hands: 234)

UTG+1: 74 BB (VPIP: 12.50, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 1,491)
      MP: 138 BB (VPIP: 9.97, PFR: 8.85, 3Bet Preflop: 2.21, Hands: 890)
      MP+1: 97 BB (VPIP: 17.57, PFR: 10.06, 3Bet Preflop: 4.73, Hands: 482)
      MP+2: 97.5 BB (VPIP: 29.19, PFR: 12.92, 3Bet Preflop: 2.67, Hands: 210)
      Hero (CO): 114.5 BB
      BTN: 42 BB (VPIP: 39.22, PFR: 2.92, 3Bet Preflop: 1.85, Hands: 389)
      SB: 51.5 BB (VPIP: 14.29, PFR: 3.57, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 28)

SB posts SB 0.5 BB, BB posts BB 1 BB

Pre Flop: (pot: 1.5 BB) Hero has T:club: K:diamond:

UTG calls 1 BB, fold, fold, fold, fold, Hero calls 1 BB, BTN calls 1 BB, fold, BB checks

Mám dost slabou handu, ale všichni hráči co hraji po mě mám označeny zelene jako ryby i limpera předemnou. A současně regove a nitove foldnuly, ideální doba udeřit, tak limpuji s nima. Otevirat se mi nechce, ty fishe sou dost agresivni, všichni by to dali a nechci hrát o velkej pot s tak slabou handou.

Flop: (4.5 BB, 4 players) 2:diamond: J:diamond: 6:diamond:
      BB checks, UTG checks, Hero bets 2 BB, fold, BB calls 2 BB, fold

Mám flush drow tak si buduju pomaličku pot. vsázim pul potu.

Turn: (8.5 BB, 2 players) Q:club:
      BB checks, Hero bets 4 BB, BB calls 4 BB

Tak už mam kombo drow, ktery mi ale nikdy nedojde :) zase pul potu.

River: (16.5 BB, 2 players) A:club:
      BB checks, Hero bets 11.5 BB, BB calls 11.5 BB

Postupka, ale radši bych videl modrou kartu i tak se odvažně vrhám do boje, ale nemám plán pokud on pošle zbytek. Má tam ještě 70bb a to bych nedal a zahodil. Ale je to dobře zahodit na all in?

Hero shows T:club: K:diamond: (Straight, Ace High)
      (Pre 67%, Flop 37%, Turn 34%)
      BB shows 2:heart: 6:spade: (Two Pair, Sixes and Twos)
      (Pre 33%, Flop 63%, Turn 66%)
      Hero wins 37 BB
  • 8 odpovědí
    • LooooN
      LooooN
      Bronz
      Registrace: 06.09.2013 Příspěvky: 716
      Klonim se k foldu PF. KTo je extremne spatna ruka, o to vice v mwp. To ze mas Kd je sice hezke, ale jakakoliv z tech fishek muze mit Ad, takze ani zadny diamond nemusi byt nutne dobry pro tebe. V podstate jsi mel stesti, ze jsi narazil na takovou pasivni fish, ktera ti to odcallovala s two pairs.
      Kdyz jsi betnul flop, tak cbet OTT muze byt dobry, kdyz vezmeme v potaz to, ze mas OESD+BDFD a i solidni davku FE. S postupkou pak easy bet/fold OTR.
    • mc9812
      mc9812
      Bronz
      Registrace: 06.02.2014 Příspěvky: 74
      Taky bych to spíš asi foldoval. Když bych vstupoval do hry tak určitě izolací toho limpera ale pokud jsou za tebou calling station hráči kteří by tě callovali hodně široce tak fold pf.
    • MacrosCZ
      MacrosCZ
      Bronz
      Registrace: 27.10.2010 Příspěvky: 223
      Prerovak původně napsal
      ideální doba udeřit, tak limpuji s nima
      Tak tohle mě vážně rozesmálo :D

Jinak k handě, jak říkají lidé předemnou , bud fold PF, nebo raise aspon na 3x PF, limpování se mi zde vůbec nelíbí. jinak taky bych posla tři barelly akorát s větším sizingem tak vždy cca tři čtvrtě potu.
      Na allin bych na tomhle limitu nezahazoval.
    • Prerovak
      Prerovak
      Bronz
      Ted, když si to analyzuju bez te euforie.že jsem to vyhrál. Tak mě napadlo, jak bych to zahrál z pohledu BB.
      On preflop čeknout musí. A co dál.Docela nebezpečnej bord pro něj, ale zahodit nemuze. Já bych to zahrál úplně přesně jako on. Loon sice píše, že sem měl štěstí že jen calloval, ale já bych cálloval taky všecky tři barely.
      Rejs připadá snad jedině na flopu a na 3-bet bych musel stejně položit.

Do nepřítel situace se dostanu více často, když tu moji akci dělat nesmím :) , tak at vím jak se zachovat.
    • Prerovak
      Prerovak
      Bronz
      dvojitej post pardon, (možno smazat)
    • Prerovak
      Prerovak
      Bronz
      .
    • Prerovak
      Prerovak
      Bronz
      .
    • LooooN
      LooooN
      Bronz
      Registrace: 06.09.2013 Příspěvky: 716
      Fish nikdy nebude uvažovat tímto způsobem, ale když si to vezmeš, tak ty v podstatě overlimpuješ akorát s úplně trash handama tj. něco jako 22-44. Random offsuit broadways něco jako JTo, QTo, QJo, KTo, ze suited hand možná něco jako 34s, 45s, 56s, 67s. V podstatě každou lepší Axs handu se ti vyplatí použít na ISO, rovněž lepší offsuit handy, silnější SCs, PPs a suited/offsuited broadways. Takže na tomto boardu bych se v pozici BB bál tak maximálně setu 22 a 66, které horko těžko budeš na můj x/r 3betovat a stackoffovat na mono boardu. V podstatě zde půjdeš stackoff jenom s hrstkou SCs. Ten BB tě mohl v pohodě raisnout na flopu a pak jít cbet OTT a ty bys byl v pasti a foldoval. Nikdy bys zde neměl mít něco jako nut flush/second nut flush/JJ/QJ atd.

edit: ono ještě záleží na daném hráči. Např. včera se se mnou borec stackoffnul na mono boardu KQ2sss borec s K8o za nějakých 95bb. Já měl 56ss a on úplný trash, tu 8 měl ve spadech a to hraju nl50z... druhá fish prozměnu raisovala 22 na KT4r 8 boardu OTT. xD pak když jsem viděl tyto dva SD, tak jsem jenom kroutil hlavou, co sem tam člověk uvidí na riveru v SD.