[NL50] NL100 3way flop Q64ssx OOP

• Yntos
      Yntos
      Basic
      Registrace: 04.11.2015 Příspěvky: 54
      Oba soupeři unknow, dost pravděpodobně regish.
      Zpětně se mi vůbec nelíbí můj sizing na turnu...4 je jedna z nejlepších karet v balíčku pro mou range.
      Jaký sizing budeme volit s FD, jaký s overpáry, jaký s midle páry, jaký s Qx a jaký se sety?
      Co budeme callovat na riveru, pokud s nějakou částí range zahrajeme nižší sizing na turnu a check na riveru? Budeme mít na riveru x/r?
      Co dáváme do range soupeři?

partypoker - $1 NL FAST (6 max) - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 4

BTN: 101.18 BB (VPIP: 30.00, PFR: 18.00, 3Bet Preflop: 5.88, Hands: 50)
      SB: 96.71 BB (VPIP: 24.24, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 33)
      BB: 215.98 BB (VPIP: 21.15, PFR: 9.62, 3Bet Preflop: 4.35, Hands: 54)
      Hero (UTG): 151.1 BB
      MP: 201.33 BB (VPIP: 30.00, PFR: 16.67, 3Bet Preflop: 14.29, Hands: 30)
      CO: 133.91 BB (VPIP: 32.56, PFR: 27.91, 3Bet Preflop: 6.67, Hands: 47)

SB posts SB 0.5 BB, BB posts BB 1 BB

Pre Flop: (pot: 1.5 BB) Hero has XX

Hero raises to 2.5 BB, fold, CO calls 2.5 BB, BTN calls 2.5 BB, fold, fold

Flop: (9 BB, 3 players) 6:spade: 4:club: Q:spade:
      Hero checks, CO checks, BTN checks

Turn: (9 BB, 3 players) 4:diamond:
      Hero bets 4 BB, fold, BTN calls 4 BB

River: (17 BB, 2 players) 2:spade:
      Hero checks, BTN bets 11 BB
  • 7 odpovědí
    • bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Registrace: 09.09.2012 Příspěvky: 754
      Na turnu mam jen jeden sizing ~70% potu.

Ja tam hraju dost polarizovane a na riveru po checku folduju snad vsechno, betnu sve value handy a k tomu bluffy. Imo se tim R runoutem nic moc nemeni, po procheckovanym flopu nikdo moc flushi nemame. Check raise nejedu, protoze souper nema moc s cim bluffovat a bude hodne checkovat svoji sdv.
    • Yntos
      Yntos
      Basic
      Takže na turnu budeš betovat 6x, 77-AA, Qx handy a FD stejným sizingem (nebo cbetuješ s něčím už flop)?

S čím máš na riveru value bet? Jinak imo check raise nepoužíváme z toho, že chceme soupeři vyfoldovat bluffy (to je lepší call), ale vyhnat lepší value.
    • bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Flop obv cbetuju, ale checknu nektere Qx, nebo i obcas treba set s planem ch/r.

S tim pak betuju polarizovane turn. Betuju se vsim stejnym sizem proste aby nedaval sizing tells.

Co se tyce ch/r, tak chci, aby tam souper bluffoval - je to dalsi duvod proc ch/r zvolit, protoze tak vytahnu value z tech jeho bluffu, coz by se mi betem nepodarilo.

S cim mam na riveru valuebet - pocitam, ze s vetsinou mych T value ruk mam dve streety value, coz se tim pomerne blankish riverem moc nemeni.
    • Yntos
      Yntos
      Basic
      A na riveru tedy betuješ A6s a PP 77-JJ+Qx?
    • bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      No samozrejme ze na riveru nebetuju 6x pro value :D Ani jsem nepsal, ze je to moje T value ruka.
    • Yntos
      Yntos
      Basic
      Takže s 6x handou jdeš check/check/check a folduješ na jakýkoli bet?
      Na turnu betuješ polarizovaně a na riveru dáváš 2. barel s handami, se kterými jsi betoval turn, "a na riveru po checku folduju snad vsechno".
      Nebo je to právě jedna z hand, se kterými by jsi callnul river?

Můj pohled je ten, že na turnu potřebujeme s handami typu 6x a 77-JJ protekci, proto mi dává smysl s touto skupinou hand jít nižší sizing a balancovat to FD+občas nějaký set respektive 4x handou.
    • bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Osobně se mi nelíbí mít na turnu dva sizingy, protože je to obtížné na balanc a mít jeden slabý sizing také ne, protože to ztrácí value s TP+. A další věc je, že soupeři mají poměrně úzké range obsahující hodně PPs a tak protekce s těmi handami nemá smysl, protože bychom se tím příliš často ownovali do lepších hand. Value získanou z protekce před airem bychom tak ztratily dotováním lepších párů. Něco jiného by bylo, kdyby jejich CC range PF byli 40%.

S něčím jako 6x handa bych šel ch/ch/ch, ale neříkám, že folduju vždy na bet. S částí těch hand calluju abych zněmožnil soupeřům profitabilně bluffovat s airem.