Konečne zodpovedne ?! CG

• Ninuska8
      Ninuska8
      Bronz
      Registrace: 20.03.2016 Příspěvky: 2
      Ahoj.
      Takze Volam sa Peter a chcel by som konecne hrat zodpovedne nakolko uz som to skusal xxyyzz krat a stale bust. :f_confused:
      Zacinam na PS resp. tam hrajem na kamosa este casy z intraku tak preto na konci mesiaca budem zakladat vlastny ucet ale este neviem kde.
      Ked poriesim kamosa no dufam ze to nebude problem s withdraw.
      Nad hernou kde zacnem na konci mesiaca sa bude rozhodovat za chodu a dufam ze mi niekto pomoze so spravnym smerom.

Step 1.
      Takze moj den bude zacinat o 5:00 kedy vstavam do prace a prichadzam o 17:30, kedze pracujem ako servisny technik telefon som dost vytrety neverili by ste co si ludia dokazu vymysliet za zavady. Uvidim ako mi to polezenie na mozog a ako sa dokazem stym vyrovnat a aky vplyv to bude mat na ochutu studovat na ukor volume

Step 2.
      Precital som si na zaciatok asi 3x famoznu cestu Cornieho :f_thumbsup: a este zopar dennikov na EN foru a je to vynikajuca motivacia

Zaciatok vyzvy je 22.10.2016
      Cash : 49,99
      CG : NL2

K Dnes 06.11.2016
      Hands : 17k
      Cash : 107,94

Ako pozeram tak mi to nejak nesedi s cashier a graf ale to je jedno hlavna vec ze som v pluse

Update bude minimalne raz za tyzden

:gl:
  • 1 odpověď
    • Ninuska8
      Ninuska8
      Bronz
      Registrace: 20.03.2016 Příspěvky: 2
      Tak pridavam report po tyzdni hrania .... ale skor to bol tyzden žumpy

Pocet odohranych ruk : 10,700
      Cash : 84,34

Takze pridam aj graf

Priciny toho ze sa mi tak nedarilo neviem kde su proste vzdy ked som nieco mal ...super mal vzdy nieco lepsie...ja fullhouse on mal poker atď.

Pre tento tyzden skusim osekat starting range a davat si vacsi pozor.

A viac studovat