[BLOG] Já, mé druhé já a zoom challenge

• acswinRNMD
      acswinRNMD
      Bronz
      Registrace: 26.12.2009 Příspěvky: 52
      Zdravím Vás , kdo tohle čtete. Rozhodl jsem se založit novou challenge (z 40$ na 10 000$). Chtěl bych hrát na PS zoom cg a postupně se dostávat na vyšší a vyšší limity. Pevně věřím , že jedním z toho co by mi k úspěšnému ukončení challenge mohlo pomoct je tenhle blog.
      Krátce k představení : Je mi 28 let , práce je to co živí mě a mojí rodinku. Mám 2 letého syna , který zabere veškerý volný čas a proto mi taky na grind nezbývá moc času. Přesto si myslím , že můžu být v pokeru úspěšný.
      Poker hraju už spoustu let - bohužel studovat a zajímat se o nějaké strategie jsem se začal zajímat zhruba před rokem. Hrál sem zoom cg nl2 a nl5 , kde jsem se naučil nějakou základní strategii a celkem to šlo. Bohužel vzhledem k tomu , že mám sklony tiltovat, tak jsem při prvním downswingu těžce pohořel a skončilo to na nl50 , kde jsem propálil veškerý BR , který jsem za cca 2 měsíce nahrál na nl5. Takže klasika. Vzhledem k tomu , že jsem neměl BR ani chuť hrát a rodina to taky moc neschvalovala , tak jsem s pokerem přestal. Nicméně teď jsem se rozhodl vrátit a dál pracovat.
      Začal jsem začátkem listopadu kdy jsem depozitnul 40$ na PS. Snažím se dělit čas 1:1 na studium a hraní. Velice mi pomáhá tato stránka , kde je spousta materiálu pro studium!! Skvělý návod vidím v Cornieho blogu , který mě přivedl k nápadu tuto challenge zkusit a pomáhá mi ho realizovat za což velký dík.

A teď čísla. Začal jsem hrát rovnou na nl5 protože jsem už před rokem tento limit hrál.
      Počáteční BR: 40$
      Současný BR 110$

Graf pošlu na konci měsíce jako shrnutí celého měsíce.

Mám nahráno asi 14 000 hand kdy se snažím dodržovat základní strategie které jsem se dočetl a naučil z videí a zatím se mi daří být v kladných číslech. Pomalu se cítím jistěji na těhlech limitech a ve hře po flopu. Snažím se ze ziskových situací vytěžit co největší value a naopak vyhýbat se nebo prohrát co nejméně ve ztrátových situací.

Software: Xeester - pro trackování , grafy , analýzy
      Jivaro Basic - zákl. HUD ( VPIP , PFR, AqF)
      Pokerstrategy Equilab - range , equity

Co je ale nejdůležitější je udržet se NETILTOVAT!!! :f_drink:
  • 1 odpověď
    • acswinRNMD
      acswinRNMD
      Bronz
      Registrace: 26.12.2009 Příspěvky: 52
      Za poslední 2 dny jsem hrál jenom málo , protože jsem neměl čas a vzniklo z toho -10$ :f_mad:
      Co je na tom pozitivního je , že jsem vyclearoval 10$ cash za body .
      Včera jsem se vrátil a dal jsme přednost živé hře před onlinem a vyrazil jsem na 10/20 do Ambíku. Kolem 21:00 byli asi 4 stoly a já sem se zařadil na waiting. Po zhruba 20 minutách nám otevřeli nový stůl a mohlo se začít hrát.
      Po chvíli hry na stole jsem si udělal obrázek kdo proti mě sedí a to pro mé potěšení bylo , že na stole byl jediný kompetentní evidentně online hráč ze zahraničí , který hrál solidně. Většinu stolu tvořilo spíš starší cizinci kteří hráli spíše tight stylem a velmi přímočaře a předvídatelně. Dál jsem měl přímou pozici na jediného agresivního mladýho čecha , který ale vůbec nevěděl co dělá a hru po celou dobu komentoval. Tenhle člověk byl schopný pustit 2500k na FD na flopu do 600 potu a říct , že to je never fold že má dobré pot odds a podobné nesmysly. Byl sem rád , že vedle mě sedí a mám na něj pozici :f_biggrin:

Hra probíhala většinou limpy kde agresivní čech raisnul nebo pokud před ním někdo raisnul tak dal 3bet. Věděl jsem , že si stačí počkat na vhodnou situaci a ta přišla v následující handě.

Já: :Kc: :Kh:
      CU raise 80
      všichni fold agresivní čech 3bet 180
      já 4bet 610
      CU fold , Čech call

FLOP: :7s: :Ad: :4c:
      Čech check já check
      TURN: :As:
      Čech bet 750Kč já raise all in 1650Kč Čech fold

Přemýšlel jsem co s tím ale došel jsem k tomu , že tenhle hráč by to A betoval hned na flopu a navíc na turnu další A snížilo pravděpodobnost , že ho drží. Rozhodl jsem se pro PUSH s tím , že sem věděl že udržím ve hře 88+ a FD s tímhle člověkem. Nakonec zahodil a pochválil mě za dobrej read :f_biggrin:

Po zbytek večera jsem neměl moc sehrávek a dost jsem se odházel když si do mě někdo asi 3x vycalloval flush nebo nějakej backdoor což bylo celkem smolný a když se to stalo po čtvrtý se setem 10 (backdoor flush) tak už mě to tiltovalo. Naštěstí k ránu sem měl zaplacený JJ na nízkym boardu a KQ kde mě pán barelloval na K high boardu s TT a hrozně se pak divil , že mám toho KINGA ... Pán hrál jednoduchou hru vždy když na flopu trefil jakoukoliv kartu klidně 3 pár tak vsadil 3 barely - překvapivě mu to celkem vycházelo.

V 4:00 sem se rozhodl jít pryč na stole už byli pouze samý tight hráči společně s online regem a já byl unavený nakonec jsem teda +2500Kč což beru jako úspěch vzhledem k tomu , že pokud proti mě hrál někdo s draws tak mu vždycky došla.

Dnes vyrazím do Rebuy Stars kde se hraje kvalda na SPF 1,5M garance což bych si rád zahrál . Bi je 300Kč a je to Multi reentry a garance je 25 lístků což je solidní.
      Má tenhle satelit taky dnes někdo v plánu?