Ahoj všem,

s pokerem jsem začal před několika lety. Vyzkoušel jsem MTT, SNG i FLCG SH, ale všechno hodně rekreačně a nakonec z časových důvodů jsem přestal hrát úplně. V současný době mám zaměstnání, který mi umožňuje trochu toho času si pro poker ukrojit a navíc se mi po této hře začalo tak trochu stýskat, tak jsem se rozhodl znovu oprášit karty.

S NL zkušenosti nemám žádný, takže začínám de facto od začátku a ke všemu jsem si zvolil variantu SH. FR by byl možná ze začátku jednoduší, ale neni tam tolik akce a já bych se po chvíli začal věnovat všemu možnýmu, jenom ne hře. Přečetl jsem si základní články, zkouknul videa a pustil se do hry.

Zatím nijak valný to neni - po 2000 handách jsem nějakých -9 BB/100. Snažím se celkem držet nějakou strategii podle článků, ale nevyšlo mi pár all-inů. Některý jsem prohrál svojí blbostí, u některých si myslim, že prostě soupeř měl trochu víc štěstí, alespoň když jsem se ty handy snažil vyhodnotit zpětně v equilabu, měl jsem vyšší equity já. V každym případě jich pár co nevidět vložim do "hodnocení hand" a poprosim vás o odborný vyhodnocení.

To je na úvod vše. Po obědě zkouknu video "HUD - Katrisoneho průvodce základními statistikami" (na to jsem moc zvědavej) a pak hodlám chvíli hrát.

Všem hodně štěstí.