[NL25] AQo nitty fold river

• PriceOfSuccess
      PriceOfSuccess
      Zlato
      Registrace: 23.03.2013 Příspěvky: 613
      BTN 14/11/5 BTN open 41, Call 3b BTN 33, T stab 3bp 71 (24), WTSD 26, Won SD 54

Pre Flop: ($0.35) Hero is SB with A :heart: Q :club:
      3 folds, BTN raises to $0.60, Hero raises to $2, 1 fold, BTN calls $1.40

Flop: ($4.25) J :heart: 2 :diamond: 8 :spade: (2 players)
      Hero bets $1.50, BTN calls $1.50

Turn: ($7.25) Q :spade: (2 players)
      Hero checks, BTN bets $4.13, Hero calls $4.13

- mal som barrelovať bez spadu ? AK aj FD tam barrelujem skoro 100% času takže nedáva zmysel aby som tam AQ Xoval,,,,jedine že by som využil jeho vysoký T stab a začal tam x/r draws + value čo nieje zly napad

River: ($15.51) 6 :spade: (2 players)
      Hero checks, BTN bets $7.94, Hero folds

Je mi jasné že toto musím callovať a lepšie na call tam mám len KK+ a AQ w spade ale exploitativne vs takýto nit a ešte takýto sizing si myslím že je to fold,,, moja perceived range vyzerá práve na AJ,AQ a KK+ a keby má v pláne tieto handy vyfoldovať myslím že by viacej bombil.
  • 10 odpovědí
    • JohnDoe1313
      JohnDoe1313
      Platina
      Registrace: 04.01.2011 Příspěvky: 5,163
      3barrel?

As played nemyslíš, že nikdy nebetne AQ, s ktorou splituješ? Alebo pár floated KQ pre value?
    • PriceOfSuccess
      PriceOfSuccess
      Zlato
      JohnDoe: nemyslím si že na takomto runoute máme clear 3barrell vs takýto nit, vedel by som si predstaviť, na non spadovom rivri kde by nas mohol bluffcatchovať ,,,as played nečakám od hráča s WTSD 26 že by takto thin value betoval KQ na tomto rivri
    • JohnDoe1313
      JohnDoe1313
      Platina
      Nerozumiem súvislosti WTSD a jeho schopnosťou thin valuebetovať. Betoval si 1/3 flop, šiel check/call turn... akože sa považuješ, že vyzeráš super strong a uncapped? Súper ťa putuje iba na dva páry+?

Na tomto runnoute nemáš 3barrel, ale stálo by to za úvahu namiesto turn checku, hlavne, keď si protektuješ checking range river foldom.
    • PriceOfSuccess
      PriceOfSuccess
      Zlato
      Nejakú suvislosť to určite má či ? Ludia ktorí radšej chodia do showdownu tolko ne thinvaluebetujú ako napr. niekto kto by tam mal 20-22, to je môj predpoklad ale nedám za to ruku do ohňa.... skusil som to nahádzať do combonatoru:
      Turn range, kde grouped hands su staby , nedal som že bude stabovať TPBK a SD value + FD ,,,,

- na river sa dostane s 30 kombami, kde ma iba 3 bluffy KTdd,hh + ATdd ,,, vs total range mam 24% a ked dám preč KQs mám iba 18,5%,,,,,
      určte tam je vela premenných viac floatov ktoré môže začať random točiť na bluff, nejaké ďalšie GSs a pod. ale ked som to takto nahádzal do combonatora tak ani teoreticky sa mi ten fold nezdá nejaký špatný
    • JohnDoe1313
      JohnDoe1313
      Platina
      A čo 97s? Kd9d, Kh9h? Plus KhTh, KdTd (7 komb). Value - JJ, 88, AsQs, AsTs, As9s, As8s, As2s, KsQs, KsTs, Ks9s, QJs, QsTs, Qs9s, T9s, Ts8s, 9s8s, 9s7s, 8s7s, 8s6s (16 komb). A 100% času JJ a 88? JJ nestackne preflop nikdy a 88 nefastplayne na flope? Si strašný pesimista imo.
    • PriceOfSuccess
      PriceOfSuccess
      Zlato
      Keď mu tam pridám tie floaty otočené na bluff Kd 9d, Kh 9h a nejaké kombo JJ, 88 uberiem tak to už vyjde ale žiadny maney maker to nebude a bude tento spot dost podmienený villainovýma tendenciama a myslím, že vs 14/11/5 treba byt radšej pesimistický než optimistický :f_biggrin: , ale diky moc za analyzku =)
    • JohnDoe1313
      JohnDoe1313
      Platina
      Nejde mi o to presadiť si, že je to check/call - end of the story, ale nedal si mi ani jeden dobrý argument, prečo folduješ, čo je pointa celého threadu - vymeniť si thought process. Za to, že hrá niekto úzku preflop range neznamená, že ju nemôže hrať agresívne postflop. Opieraš sa o VPIP/PFR, WTSD pri river spote, kde ti to imo nepomôže. Ja mám tiež WTSD 26, čo je leak a nitty, ale nemám problém tu bluffovať ani valuebetovať thin na mieste villaina.
    • PriceOfSuccess
      PriceOfSuccess
      Zlato
      Tak to som tu štatistiku dost precenoval treba to pospájať s dalšími.... nepovedal by som, že som nedal žiadny argument, minimalne som dokázal že tam nemá zasa tolko bluffov a keď tam nebude stabovať + barrelovať viac floatov než tie 3 tak nemáme odds na call,,, bez nejakých dalších readov , či už o tom thinvaluebetovani alebo jeho schopnosti bluffovať rivre je to dosť na hrane si myslim
    • JohnDoe1313
      JohnDoe1313
      Platina
      Ok, jasne. Ešte ohľadom tých 3 komb bluffov - z tých 30 myslíš? Lebo v tej selekcii si zahrnul aj KQ, AQ ak sa nemýlim; myslím, že 97s stabuje určite tiež, to v celej range máš, či podľa teba to nebluffuje?
    • PriceOfSuccess
      PriceOfSuccess
      Zlato
      To som tam tiež nedomyslel, pozeral som na total range a nie na betting range ,,, ked tam odstranim KQ,AQ a pridám ešte 2 kombá 97s bluffov tak by sme sa asi pomaly dostali k potrebným odds, ale hodne close spot anyway. :f_smile: