[NL25] TT vs raise 3bp

• PriceOfSuccess
      PriceOfSuccess
      Bronz
      Registrace: 23.03.2013 Příspěvky: 613
      BTN - 14/11/5 BTN open 32, call 3b BTN 40, raise c-bet 3bp 8

Pre Flop: ($0.35) Hero is SB with T :spade: T :diamond:
      4 folds, BTN raises to $0.62, Hero raises to $2, 1 fold, BTN calls $1.38

Flop: ($4.25) 9 :heart: 7 :heart: 7 :club: (2 players)
      Hero bets $2.19, BTN raises to $5.75, Hero calls $3.56

Turn: ($15.75) 6 :heart: (2 players)
      Hero checks, BTN bets $9.78, Hero folds

Zdar, mám tu jednu handu čo som skusil vyriešiť aj v combonatore:

- pre ulahčenie situacie nemám na flope ani x/r, x/c, c-bet/shove čo bude dosť blízko pravde v tých pozíciach
      - vs ten jeho raise na flope nemôžem foldovať viac ako 47% aby nemal auto profit
      - celkovo 174 komb 3b range,, 119 komb c-beting range z čoho 64 komb defendujem vs raise,, - čo ma prekvapilo tak nemusíme defendovať ani všetky FDs

- turn call,nemal by som foldovať viac ako 40% zhruba,,,,, myslím si, že lepšie na defend budú 9x než TT-QQ pretože blokujem value range villaina a KK+ som dal iba s blockerom na flush...

- takže s TT-QQ a polovičku komb KK+ v pohode fold ,,,, keby tam mam nejaké chyby uvítam kritiku, moc tých analyz som ešte nerobil

- čo sa týka praktickej stránky čakáme niekedy od villaina turn barrel s niečim horším ako 7x ? diky
  • 1 odpověď
    • crank139
      crank139
      Bronz
      Registrace: 29.09.2010 Příspěvky: 427
      no ja tu na flope zadefendujem oveľa radšej FDs ako pocket T-T, a 9x ruky ktoré sa vylepšia oveľa menej často krát, núka sa mi tu otázka s čím ma tu takto súper raisne? v 3bet potoch v obrovskej väčšine prípadov budú súperi hrať draw callom a raisujú value handy