[NL50] 44o

• aronpoker1
      aronpoker1
      Bronz
      Registrace: 30.04.2011 Příspěvky: 175
      Pacific, $0.25/$0.50 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $75.80 (151.6 bb)
      BB: $103.72 (207.4 bb)
      UTG: $55.51 (111 bb)
      Hero (MP): $50 (100 bb)
      CO: $56.74 (113.5 bb)
      BTN: $112.43 (224.9 bb)

Obidvaja regovia 21/16 po cca 100 rukach

Zaujimava ma vas nazor ci to dakto zahadzuje uz na T ? ja mu tam proste neviem najst blufy, vyzera celkom nity a je naprandepodobne ze by caloval KQs abo JTs, podla mna ma na T skoro vzdy QQ alebo KK

Preflop: Hero is MP with :4s: :4h:
      UTG folds, Hero raises to $1.50, CO raises to $4.31, BTN calls $4.31, 2 folds, Hero calls $2.81

Flop: ($13.68) :4c: :Kd: :Qh: (3 players)
      Hero checks, CO bets $6.84, BTN calls $6.84, Hero calls $6.84

Turn: ($34.20) :8h: (3 players)
      Hero checks, CO checks, BTN bets $17.10, Hero calls $17.10, CO folds

River: ($68.40) :Js: (2 players)
      Hero checks, BTN bets $23, Hero folds

Results:
      $68.40 pot ($3.42 rake)
      Final Board: :4c: :Kd: :Qh: :8h: :Js:
      Hero mucked :4s: :4h: and lost (-$28.25 net)
      BTN mucked and won $64.98 ($36.73 net)
  • 9 odpovědí
    • BuchoCZ
      BuchoCZ
      Black Member
      Registrace: 09.11.2007 Příspěvky: 489
      44o.. to "o" tam mas navic, nebot tezko udelat suited pocket par v holdemu..

fold na riveru je otresny, uvazovat o foldu na turnu je na ukonceni kariery.. (jen vyjadruju, jak moc spatne to imo je)... uplne v klidu x/r flop nebo x/c+x/shove turn a tancuju happy dance (kdyby to slo, dokoupim ke stolu vic penez).. BTN nema bluff v tomhle spotu nikdy (muze mit JTs, ale je dost nesmysl to betovat na turnu a riskovat shove pro nic).. ALE nejde tu o bluffy - BTN muze mit po tehle akci QQ,KK,KQ,AK!!!, mozna i AA (necekam ho casto, ale uplne by me to neprekvapilo).. a proti tomu jsi tak trochu favorit...

nesnaz se vyzrat nad souperem v kazde ruce, protoze spousta lidi (na nizkych limitech ve velke mire) bude delat spoustu nahodnych rozhodnuti, ktere delaji z foldu tohohle typu skandalni chyby.. cilem imho je hrat solidni hru a delat co nejmin nahodnych rozhodnuti sam.. kolikrat se ti stane, ze to do tebe "reg" odsype s nesmyslem?
    • Ggnore0
      Ggnore0
      Bronz
      Registrace: 25.12.2013 Příspěvky: 991
      ja bych to nevidel tak pesimisticky jako aron, ale asi ani tak optimisticky jako bucho. nejpravdepodobnejsi handy mi prijdou AK, QQ, pak mozna ty AA, KK, ale to bude casto 4betovat, KQs kdovi jestli by vubec flatnul.
      Zase z pohledu toho rega - co tam muze hero na R callnout a bude horsi nez AK? z ceho by mohl hera vyfoldovat?
    • BuchoCZ
      BuchoCZ
      Black Member
      Registrace: 09.11.2007 Příspěvky: 489
      v kazdym normalnim scenari jsi nejpozdeji na turnu v allinu, takze jeho river akce je irelevantni
    • Ggnore0
      Ggnore0
      Bronz
      Registrace: 25.12.2013 Příspěvky: 991
      no, mozna ze raise na F opravdu dava urcity prostor pro overplay AK, pripadne AA, KQ, protoze tam jeste teoreticky muzeme mit bluffy, ale treba na T uz to asi nikdo premyslejici neuveri.
    • LooooN
      LooooN
      Bronz
      Registrace: 06.09.2013 Příspěvky: 716
      Mně se tvůj fold OTR taky nelíbí, jak píše BuchoCZ, osobně se mi tu nejvíc líbí linie s x/c OTF a x/s OTT, ale kdy už jsi to zahrál tak jak jsi to zahrál, tak bych to rozhodně callnul OTR. Nečekám, že zde BTN bude mít moc bluffů a turnovat je na bluff, za to kromě SDs zde může mít kopu two pairs, dokonce i občas overplaynout handu jako je AK. Nemyslím si, že zde bude mí QQ nebo KK, většinou tyhle handy lidi fastplaynou.
    • aronpoker1
      aronpoker1
      Bronz
      Registrace: 30.04.2011 Příspěvky: 175
      Diky za komenty
      Určite mate pravdu že T fold je chyba

Co sa tyká c/r T, alebo calu R , tak zalezy čo tam caluje PF, a či spewne AK,AA ja si myslím že vacsina regov nebude tak spewy

a myslim že tu nity reg bude calovat nieco take TT+, AQs+, AKo (KK+ z mansimy frekvenciamy) takze si ucite nemyslím že tu moze mat kopu 2pairs a missFD
    • LooooN
      LooooN
      Bronz
      Registrace: 06.09.2013 Příspěvky: 716
      Měj na vědomí, že je to snap na 888 vůbec by mě nepřekvapilo, kdyby si tam takhle betovat 99 pro value :f_biggrin:
    • luciikk
      luciikk
      Bronz
      Registrace: 17.05.2011 Příspěvky: 1,046
      Cau, mne se nejvic libi, co psal loon - xc flop (bottom sety vs silna range hraju casto spis pasivne), ta akce on the turn (=ott) je pro nas sen, nemyslim, ze na snapu to je nejaky extremni nit, imo tam ma i tjs, kqs uplne obv, kk+ dost pochybuju.. mame krasny vshove ott, 3betor je v xf 99% casu a coldcaller jestli ma tech par c., co nas porazi, tak smula.. shovuju i proto, ze lidi neumi dost thin vbetovat - casto ti tam xbcne neco otr, co by callnul ott na shove.. otr ho myslim ani ve snu nenapadne, jestli nahodou neoverplayuje ruku, ty tam jsi extremne capped v jeho ocich a byt na jeho miste, tak tam shovuju atc s temer 100 feq (kdybych tam dostala call od setu, co cestou nexr, tak fakt hodne cumim), tendence nl50 uplne presne neznam, ale to, co jsem napsala by platit melo...

Btw.. cim driv se naucis dobre thin betovat/thin xr a raisovat - na cim nizsim limitu, tim vic na tom budes printovat, lidi neumi vbetovat a budes ziskavat extra value..

Gl :)
    • bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Registrace: 09.09.2012 Příspěvky: 754
      Já teda takovej optimista nejsem. BTN má dost silnou CC range PF a AK a AA jsou poměrně nízko v jeho rangi OTT. Jen blázen by si myslel, že mu to někdo zaplatí proti jeho rangi s horší handou, než AK. To tam máme my na pozici MP callovat OTT KJs?

Ale záleží samozřejmě na tom, jak širokou range cold calluje PF, já mu dávám spíš tighter range, takže proto ten pesimismus :)