[NL50] NL50 3BP K9s

• PriceOfSuccess
      PriceOfSuccess
      Zlato
      Registrace: 23.03.2013 Příspěvky: 613
      CO: $74.55 - VPIP: 36, PFR: 4, 3B: 4, AF: 0,9, Hands: 340
      Hero (BTN): $50.00 - VPIP: 18, PFR: 14, 3B: 5, AF: 1,6, Hands: 957
      SB: $50.00 - VPIP: 18, PFR: 14, 3B: 6, AF: 2,7, Hands: 6420
      BB: $77.99 - VPIP: 16, PFR: 13, 3B: 5, AF: 2,1, Hands: 151
      UTG: $28.88 - VPIP: 19, PFR: 11, 3B: 3, AF: 1,4, Hands: 190
      UTG+1: $19.25 - VPIP: 17, PFR: 13, 3B: 7, AF: 9,1, Hands: 1271
      MP1: $78.67 - VPIP: 16, PFR: 12, 3B: 4, AF: 2,2, Hands: 182
      MP2: $50.00 - VPIP: 14, PFR: 12, 3B: 5, AF: 2,9, Hands: 5894

Pre Flop: ($0.75) Hero is BTN with 9 :spade: K :spade:
      5 folds, Hero raises to $1.12, SB raises to $4, 1 fold, Hero calls $2.88

Flop: ($8.50) 3 :spade: 4 :heart: 9 :heart: (2 players)
      SB checks, Hero bets $2.82, SB raises to $8, Hero calls $5.18

Turn: ($24.50) 9 :club: (2 players)
      SB checks, Hero bets $14.50, SB folds

villain - 3b SBvBTN - 11%, Skip c-bet/raise OOP - 8%(48)

Ahoj, mám tu pár otázok:
      - je ten 1/3 stab v pohode alebo stabujete klasicky 1/2,,,na tomto boarde stabujem kopec hands for protection preto som dal 1/3
      -ten x/r bol malý takže mohol byť bud merged alebo nejaký zufaly pokus vyfoldovať ma z bez equitovej handy.
      -ten jeho turn X nemusí hneď znamenať give up, pretože na 9x by mal asi stáť s celou range, pretože je to lepšia karta pre našu range right ?
      - čo sa týka našeho stabu OTT, ten sizing som asi trochu prestrelil a vyzerá hrozne value heavy , nejaký 10-11 by mal byť asi standart - Čo sa týka bluffov tak tu chcem stabovať nejaký pomer bluff : value aby mal zhruba 0 EV call right ? Pri tomto sizingu dostáva 27% odds , ja tu mám okolo 18 komb value takže bluffov by som nemal mať viac ako 6 komb , s FD máme nejakú 20% equity takže nejaké kombo naviac môže byť a túto vybalancovanú range poslať aj blank rivri riht ? Pre zjednodušenie povedzme že nemá x/shove range T čo bude asi aj blizko pravde. Diky za nejaké postrehy
  • 4 odpovědí
    • TheLastNail
      TheLastNail
      Black Member
      Registrace: 30.05.2008 Příspěvky: 6,035
      bet T ovela menej , kludne aj 5$ a menej (treba skusat), basically chces inducnut akciu, resp check OTT.

pokial nema velmi linearny F xr pre tento board, co pre FR lowstakes vobec necakam, tak voci jeho valuerangu z F je tvoja ruka takmer cisty bluffcatcher. malokto pasivne defenduje Q9- s zo SB. takze ten T bomb nevyzera logicky.

pokial je jeho F xr ostro polarizovany (vs tomuto sizingu tiez drviva vacsina fds iba callne a teda casto ostanu iba sety a ruky typu AhX alebo bacdoor spady/TJ), tak xbeh + bluffcatch virtually all R dava najvacsi zmysel
    • PriceOfSuccess
      PriceOfSuccess
      Zlato
      Registrace: 23.03.2013 Příspěvky: 613
      Ahoj, diky za paradny koment...

ten bet T 5 dolarov sa mi moc nepáči vs väčšinu hráčov , nemyslím si že to dosť často niekoho inducne ( možno nejakých agro bláznov ktorých na FR zasa tolko nieje) a skôr si myslím že tomu dajú kredit,,, ale ten xB je dosť dobrá možnosť ( za predpokladu, že má tu range polarizovanejšiu čo je dosť diskutabilné, podla mna tam ludia dokážu x/r OPs vs tento stab , či ich vždy ne c-betuju to je zasa druhá vec)

Čo sa týka tej jeho x/r range, nebolo by teda lepšie stabovať normalne 1/2 aby sme mali väčšiu istotu že ten x/r bude polarizovanejší ? ale aj tak si myslím že tam ludia dokážu aj vs half pot stab x/r KK+ pretože ja na tomto boarde nemám nikdy 2P a väčšinu času iba 3 komba setov a v tomto prípade si myslím, že by som stratil vs viac stationish hrači na turne value, nie s týmto velkým sizingom ale nejakými half potmi max. T+R, druhá vec je či by neboli paranoidnejší vs T xB a R bomb.

K tomu bluffcatcheru ešte, podla mna tam má iba jedno kombo 99,, 33,44 nečakám nikdy od kompetentného rega a aj keby tam nejako linearnejšie toto spraví s A9s ( čo si myslím, že sa nestane skoro nikdy ) tak stále je to menej komb ako KK+.

Dufam že to neni uplne mimo mísu. :f_confused:
    • TheLastNail
      TheLastNail
      Black Member
      Registrace: 30.05.2008 Příspěvky: 6,035
      sorry misreadol som ruku, moj komentar bol k SRP potu kde je BU pf agresor

pre tento 3bet pot by som ale stale volil ovela mensi T sizing. xbeh tu moc zmysel nedava given ze je to ovela lepsia karta lr tvoj range kde hadam driva vacsina regov checkne obrovsku/celu cast svojho rangu a len by si sa tak ukracoval o value.
    • Zeltzn1
      Zeltzn1
      Zlato
      Registrace: 15.06.2013 Příspěvky: 1,629
      hej, ja osobne by som asi betol 1/3 OTT s tým, že by som na R chcel hrať o všetky žetóny nominálnej hodnoty