[NL5] SH KK vs AQx bord

• 9 odpovědí
    • vinni48
      vinni48
      Bronz
      Registrace: 17.09.2012 Příspěvky: 4,698
      neumim to poslat
    • vinni48
      vinni48
      Bronz
      http://www.pokerhandreplays.com/view.php/id/7944410#preview
    • luciikk
      luciikk
      Bronz
      Registrace: 17.05.2011 Příspěvky: 1,046
      Cau vinny, bylo by super k te hande neco napsat - kdo je oponent, jak jsi premyslel, co ti dela nejvetsi problem..

Myslim, ze jsem ti tenhle "problemek" komentovala uz v blogu - prijde mi, ze xujes jen ruce, ktere jsou proste slabe a blbe se ti hraji - kazdy spot, kdy zacnes xem, je fuck my life spot..

V tehhle pozicich po pre akci muzes klidne mit cbet freq hoodne vysoke (cim mensi sizing pouzijes, tim vyssi muzou byt) - hraje se to pak super (tuhle ruku x aktivnejsimu v pohode xcallnu, na turnu a xf river - ott bude mit dost bluffu na riveru uz podle me ne, pokud je to nit, muzes xf uz ott - nebo kdyz velky nit, klidne otf, stabbne jen, co te porazi, chce to info :) ) a vyhoda je i ta, ze budes strasne moc vydelavat tim velkym cbetem - on by tady mel na 1/3sizing foldovat treba 10% (hadam, nevim presne vase range..) a ty tim budes hroozne moc vydelavat, protoze lidi tady std zahazuji vsechny ty nizky pps a to uz haze ten fold vetsinou nekde k 30%..

Hodne doporucuju vzit nekoho, kdo si tyhle simulace delava v equilabu.. zkusit si hodit tvoji range pre.. jeho.. a kouknout se, jestli a jak velkou mame vyhodu na flopu podle tebe.. cim vetsi, tim vic bys mel uz cbetovat...

Mej se, at se dari :) (btw v hemu na pozadovanou ruku kliknes pravym, vyberes view, dole uplne v pravo zmenis kolonku na pokerstrategy, zkopirujes a vlozis sem a melo by to byt v dobrem formatu.. a cim vic budes psat svych myslenkovych pochodu, tim spis se podari odhalit nejake leaky)
    • vinni48
      vinni48
      Bronz
      Ahoj Luci
      Omluva za první post. Byl jsem vytočený, nasraný, nevěděl jsem jak poslat handu a celkově se choval jak pitomec. Odeslal jsem a ani nečekal, že někdo odpoví........přitm sám upozorňuju, že by se mělo k handě něco napsat....

IPoker, $0.02/$0.05 No Limit Hold'em Cash, 5 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

Hero (SB): $7.42 (148.4 bb)
      BB: $4.83 (96.6 bb)
      MP: $5.04 (100.8 bb)
      CO: $12.99 (259.8 bb)
      BTN: $6.77 (135.4 bb)

Preflop: Hero is SB with :Kd: :Kh:
      MP folds, CO raises to $0.15, BTN folds, Hero raises to $0.50, BB folds, CO calls $0.35

KK na těchto limitech chci dostat do Allinu preflop. Jeikož hraju na NetBetu, kde sbírám body, moc hand na soupeře nemám, takže unknown.

Flop: ($1.05) :5h: :Qc: :Ad: (2 players)
      Hero checks, CO bets $0.65, Hero calls $0.65

ten flop souvisí s hrou v session. "zase to mají, nemá cenu cbetovat!" Kdybych použil klasický siz, dejme tomu 2/3potu, musel bycg jít alespon dvoubarelově asi-----jetak??

Turn: ($2.35) :6h: (2 players)
      Hero checks, CO bets $1.60, Hero folds

Results:
      $2.35 pot ($0.15 rake)
      Final Board: :5h: :Qc: :Ad: :6h:
      Hero mucked :Kd: :Kh: and lost (-$1.15 net)
      CO mucked and won $2.20 ($1.05 net)

Hodne doporucuju vzit nekoho, kdo si tyhle simulace delava v equilabu..

tohle šlo dřív. dneska jeto hodně těžké. zkouším to sám, ale vysledky jsou slabé a nikdo mi nepotvrdí, že jsem šel správně-špatně.

(btw v hemu na pozadovanou ruku kliknes pravym, vyberes view, dole uplne v pravo zmenis kolonku na pokerstrategy, zkopirujes a vlozis sem a melo by to byt v dobrem formatu.. a cim vic budes psat svych myslenkovych pochodu, tim spis se podari odhalit nejake leaky)
      děkuju, uplně jse na tuto možnost zapoměl........to zase souvisí z mu aktivitou.
      Jsem rád, že ses do mě pustila.
    • luciikk
      luciikk
      Bronz
      ten cb 2/3 mi příjde zbytečně velký - úplně stačí 1/3 -> čím větší sizing, tím to oponentovi děláš jednodušší i pocitovo, zároveň tam nějaký jasný vbet úplně 100% nemáme (za takový sizing).. na 2 barel tady to nevidím už určitě - lidi hodně floatují, tzn. že flopy callnou i s weak handami (obzvlášť ty, které oponenti hoodně cbetují) a pak se snaží ukrást pot na turnu -> proto je super jít proti těmto oponentům menší cb flop -> řeknou si haha, to nic nemá jsem in position.. turn xnes a oni vezmou ruku, co mají a řeknou si haha, teď je ten pot můj a betnou -> ty callneš.. a když callneš tak si řeknou hm, nevyšlo a už je ten spot nezajímá - dostanete se do showdownu a často vyhraješ.. co se děje, když betneš i turn -> na flopu si řeknou něco jako haha, jasný, kouknem na turn - pořád mají dost ruk, co porážíš, když betneš ale i ott, tak všechny ruce (většinu určitě) foldne -> turnuješ už svou ruku na bluff.. kdyby cokoli, ptej se, neříkám, že tohle 100% platí, ale je to imo blízko realitě..

tak nevadí, tak sem hoď klidně ruku + screeny z equilabu, určitě se najde někdo, kdo koukne a třeba se z něj vyklube parťak nakonec :) )..

pohoda, np :) , ať se co nejvíc daří a ryby tě moc nerozčilujou - buďme za ně rádi :) !
    • vinni48
      vinni48
      Bronz
      Nepřivede ho 1/3 siz k myslence, ha betuju málo, má skoro nic 3betnu ho!!!
      Tady mám taky mezery....hlavně n a Netbetu, kde hraju proti shortum s 40bb, treba. Asi víš co myslím. On chytne neco a vevalí mi to tam cele. By ma jeblo.
      Ted jsem dohral session a zvedl cbet skoro k 80 prene 75. a dostal se z minusu do plusu.ale treba tady...
      IPoker, $0.02/$0.05 No Limit Hold'em Cash, 5 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $1.98 (39.6 bb)
      BB: $5.58 (111.6 bb)
      MP: $4.81 (96.2 bb)
      CO: $3.12 (62.4 bb)
      Hero (BTN): $5.02 (100.4 bb)

Preflop: Hero is BTN with :Js: :Qh:
      MP calls $0.05, CO calls $0.05, Hero calls $0.05, SB folds, BB checks

Když si to pouštím zpětně, není to něco s cím bych se chtel chlubit preflop. Prostě to limpnu díky pozici taky do mw....je to lákavé. No moc nehráčské. Když to však pminem a dostanem se na river a soupeř cekne.....

Flop: ($0.22) :Jh: :Tc: :5c: (4 players)
      BB checks, MP bets $0.15, CO folds, Hero calls $0.15, BB folds

Turn: ($0.52) :9s: (2 players)
      MP checks, Hero bets $0.30, MP calls $0.30

River: ($1.12) :6h: (2 players)
      MP checks, Hero bets $0.10, MP raises to $1.42, Hero folds

jestli jsem chtel zapracvat na redline nebo si myslel, že jsem lepší nebo si myslel, že si s nim pohraju, nevím. jedno je jisté-kdybych xbeck, mohlo byt po hře, ale já prostě.......zvědavost????co budes delat chlapečku???)jistota???? jsem lepší-callni a ukaž co máš.......

Results:
      $1.32 pot ($0.08 rake)
      Final Board: :Jh: :Tc: :5c: :9s: :6h:
      MP mucked and won $1.24 ($0.64 net)
      Hero mucked :Js: :Qh: and lost (-$0.60 net)

zitra se na to podivám v eqlabu, ale uz dnes si myslím, že jeho line byla dost podivná a mje hra prefop taky.
    • luciikk
      luciikk
      Bronz
      Nepřivede ho 1/3 siz k myslence, ha betuju málo, má skoro nic 3betnu ho!!! -> schvalne vyzkousej, nejen, ze neprivede, ale dost lidi ti bude foldovat i skoro to stejny, co na vetsi sizing -> ty tak ale budes cbetovat skoro vsechno, co tam mas, budes na tom strasne moc vydelavat :) ..

Preflop nelimpuju, beru to tak, ze kdyz chci nejakou ruku hrat, proste ji raisnu (std sizing + 1bb za limpera).. tvoje hra otf i ott se mi libi, nicmene ten river nechapu -> bylo by super ho takhle inducnout, kdybys mel nuts, takhle je to krasny xback -> urcite nemame valuebet a urcite ho nechceme inducnout..

tuhle ruku bych do equilabu nehazela, je dobry tam davat spoty, ve kterych aspon tusis, co oponenti muzou mit, tady je to podle me totalne rndom :) )..
    • vinni48
      vinni48
      Bronz
      Luci, děkuji.
      Kdybych raisnul, mohl bych házet do equilabu,no bohužel.
      Na tom riveru jsem .....nevím co.
    • AriKCZ
      AriKCZ
      Bronz
      Registrace: 08.03.2011 Příspěvky: 638
      Ahoj za mně ta první handa, hrál bych proti unknown určitě cbet 1/2 potu aspoň zjistím na čem jsem, pokud by došlo i na turn znova cbet 1/2 potu s plánem fold na RR a check/fold river.