[NL50] 99 facing 3b OTT

• PriceOfSuccess
      PriceOfSuccess
      Zlato
      Registrace: 23.03.2013 Příspěvky: 613
      MP1: $50.00 - VPIP: 17, PFR: 14, 3B: 7, AF: 2,1, Hands: 399
      MP2: $65.61 - VPIP: 17, PFR: 11, 3B: 3, AF: 1,8, Hands: 383
      CO: $50.00 - VPIP: 14, PFR: 12, 3B: 5, AF: 2,8, Hands: 617
      BTN: $50.50 - VPIP: 17, PFR: 13, 3B: 5, AF: 2,6, Hands: 928
      SB: $50.00 - VPIP: 12, PFR: 10, 3B: 5, AF: 1,2, Hands: 709
      Hero (BB): $67.81 - VPIP: 18, PFR: 14, 3B: 5, AF: 1,6, Hands: 973
      UTG: $50.00 - VPIP: 16, PFR: 12, 3B: 5, AF: 1,8, Hands: 234
      UTG+1: $63.40 - VPIP: 60, PFR: 13, 3B: 15, AF: 4,9, Hands: 191

Pre Flop: ($0.75) Hero is BB with 9 :heart: 9 :club:
      5 folds, BTN raises to $1, 1 fold, Hero calls $0.50

Flop: ($2.25) T :club: 9 :diamond: 4 :heart: (2 players)
      Hero checks, BTN bets $1.15, Hero calls $1.15

Turn: ($4.55) Q :diamond: (2 players)
      Hero checks, BTN bets $3.00, Hero raises to $10.50, BTN raises to $18.50, Hero calls $8

River: ($41.55) 8 :club: (2 players)
      Hero checks, BTN bets $29.85, Hero folds

Ahoj, co tuto ?
      - Villain - BTN open 44, C-bet F+T 68/47, T c-bet vs raise - 63% fold, WTSD 23, Won SD turn raise - 70% (27)

- mal bych si založit vs tento sizing už na flope x/r range? Ked ano tak jaké handy budú dobré ? 44,99,T9 value,,, TT nechame na protect range,,a bluff komba ? 78,68,67s w BDFD alebo neco podobné ?
      - co ten turn, ja teda nevim ale podla mna je toto vždycky nuts, takéto všelijaké min3bety, bluff to neni nikdy a value range neporážam, jaké máte skúsenosti ?
      -dostávam odds 19%, vs JK mám 22% takže je to tesný call, right ? Horší by bolo keby to spraví s QQ a mam tam reverse impied odds .... skrz tento fakt nebude lepší fold jedine že bych mal 100% info že to bude vždy KJ ? diky
  • 5 odpovědí
    • luciikk
      luciikk
      Bronz
      Registrace: 17.05.2011 Příspěvky: 1,046
      čau, tohle řešívám i s lidma celkem často -> jaká je logika toho, že nexr otf, ale xr ott? (ještě tenhle turn, který je lepší pro villaina?).. as played ott nemůžeme foldnout a je to asi wp, nicméně mně se nelíbí flop a když už, tak ani ten xr ott (fakt si myslím, že je to lepší karta pro villaina).. i když to jakože nějak dává smysl, pač villain tam bude mít overpary porad, drawy, asi tam budou lidi betovat i ty qj, no, kazdopadne kdyz tam dostaneme 3b, tak vubec nevime.. :/

já mám tuhle ruku v 3b pre btw

co na to pio teda v rychlosti 8-) .. potřebuju si potvrdit ten xr otf (by def. tam v srp mívá xr nějak kolem 16% cca otf, ale na tech boardech, kde cb 80%+, tady to bude míň) + ten turn, že je lepší pro villaina.. as played teda budu předpokládat, že otf vůbec nemáš xr range, tak to pak locknu, co ty turny.. (pre jsem tam hodila teda za nej tech 44% a za tebe nejakych 38)

pio teda cb za btna 51% - což imo bude takový cca std na tomto boardu, vesměs ruce, co dávaj smysl, nic extra tam není, za tebe na bb hraje toto (kdybys tak hrál, tak ta q je jen slightly good pro něj):

ok, ted jsem to teda lockla, ze neraisujes - fold tam je kolem 40%, mozna foldujes trochu vic, ale asi to nebude delat nejaky extra velky rozdil tech par % na nejakou stranu foldu.. jsou tam vesmes ruce, co davaj smysl - hity, + drawy, bckdoory.. nase ev pre se tim, ze nemame ten xr snizila z 89.3 na 84.2!!!! oponent by mel v tomhle pripade cb 100% range!!!!! je to pro nej super profitabilni.. no, kdyz jsem lockla, ze nemas ten raise, tak mi to vyhodilo ten jeho 100% cb, musim to teda locknout na btn cb 50% cca zpatky (kdyby to bylo takhle = nejhorsi karty pro nas = a, k, 3, nejlepsi 8, 7, 6 -> bude se ale hodně odvíjet od toho, jestli neoverfoldujes moc uz otf) -> z tohohle imo plyne docela dost solid exploit, protoze overall lidi maji dost maly xr a treba na tehhle flopech nexr snad vubec -> muzes skrz to otvirat pre hoodne loose, protoze pak budes printovat 100% cbetem (pochybuju, ze na to nekdo ever prijde :X - a kdyz, tak se dokaze dobre adjustnout -> esp jestli tam mas oponenty, co maj overall xr flop overall treba 5, tak to je total printing)

no ok, tak teda lock kdy btn cb 50%, ty nexr otf, ted je nase ev pre 90 (hm, zajimave :D ), dobre turny ted - t, 9, 8, spatne - j, a, k, q.. oponent by tady na tomto t mel betovat kolem 50%, tvoje strategie:

pak tam uz nevidim nic moc zajimaveho, na ten jeho 3b folduje za nas pio 46%, ma i shove (obv :) ), 99 jasny call -> ale jak vidis ott, v podstate je nexr ani.. otr to mas super ez a callujes jen jx (jestli se tam s nejakymi dostanes, no, nvm, jak mas udelany ten xr ott)

sakra, moc v rychlosti to teda nebylo, v tehhle sirokych rangich to piu trva pul stoleti :X, nicmene celkem zajimave, snad to k necemu bude i tobe, kdybys mel k cemukoli dotaz, chtel nejaky screen, staci napsat glgl :)
    • PriceOfSuccess
      PriceOfSuccess
      Zlato
      Jo to je pravda, že je to docela nelogické x/r turn card, ktorá je lepšia pre villaina a bude teda lepšie normalne x/r už od flopu, hlavne aj kvôli tomuto
      z tohohle imo plyne docela dost solid exploit, protoze overall lidi maji dost maly xr a treba na tehhle flopech nexr snad vubec -> muzes skrz to otvirat pre hoodne loose, protoze pak budes printovat 100% cbetem (pochybuju, ze na to nekdo ever prijde :X - a kdyz, tak se dokaze dobre adjustnout -> esp jestli tam mas oponenty, co maj overall xr flop overall treba 5, tak to je total printing)
      - takých opponentov tam bude myslím dosť, ja som jeden z nich :rolleyes: , takže pre flop mrknut či tam moc ne3betuju + aký maju x/r flop, ked tam budú mať pre mna dobré čisla tak kludne brutalne velký open + 100% c-bet = páráda ďalšia good line :f_thumbsup:

- čo sa týka našej x/r range flop na podobných boardoch bude sa nejako zavratne menit jej zloženie ? alebo sa môžem držať tohto screenu ? že bude tvorená value + str8 draws + bottom pair w/o OC w BDFD

no ok, tak teda lock kdy btn cb 50%, ty nexr otf, ted je nase ev pre 90 (hm, zajimave :D )
      Toto znamená, že keď villain nebude c-betovať tak jak by mal a bude mať c-bet iba tych 50% tak je ne-xr F viac EV move než x/r ?

-Docela zaujímavé, že má taký malý x/r T (ešte keď nemáme ani separovanú range z flopu) aj keď je ta Q lepšia pre jeho range som čakal že v týchto poziciach, kde su také široké ranges to bude o dosť väčšie.

Zasa paradna práca, no mne to bude hodne prospešné, pretože na BB topím najvíc penez, takže tam musím mat hooodne velké medzery.... diky
    • luciikk
      luciikk
      Bronz
      - čo sa týka našej x/r range flop na podobných boardoch bude sa nejako zavratne menit jej zloženie ? alebo sa môžem držať tohto screenu ? že bude tvorená value + str8 draws + bottom pair w/o OC w BDFD

hele, tohle je celkem komplikované -> jak jsem psala, pokud jde o board, kde by měl opo cb kolem 90% třeba, tak tam pio xr 18% -> je to poskládaný podobně + co nejlepší blockers většinou, ale nějak vychytaný a tolik naanalyzovaný, abych ti na to dokázala odpovědět, to nemám :( .. fakt moc doporučuju to pio :) .. je tam super relockovat -> kolik by měli cb, pak tendence poolu, kolik se cb na tom konkretnim boardu -> pio ti hodi nejlepsi exploit a ziskas na to casem nejaky cit (sama na tom makam teprve)

-Toto znamená, že keď villain nebude c-betovať tak jak by mal a bude mať c-bet iba tych 50% tak je ne-xr F viac EV move než x/r ?

no pokud budes ty turny xr jako pio, tak asi v podstate jo - nerealizuje dostatecnou eq z tveho "leaku" (imo to ale tak uplne neni? jakoze tam xr sety, str8 a thats it?) ..

jj, s bb taky dost válčím :D .. ale mega prostor pro improve, coz je super, npnp
    • PriceOfSuccess
      PriceOfSuccess
      Zlato
      Ten pio noooo, idú vianoce tak dúfam, že sa mi nejaké ryby na PS na nho poskladajú :f_biggrin: ,,, tie všetky veci, čo si vypísala sa dajú robiť aj v tej basic verzii ? diky
    • luciikk
      luciikk
      Bronz
      mely by, ja myslim, ze tam jde vsechno, jen tam nejde zadavat vic sizingu, ona ta pokrocilejsi verze vyjde stejne ale tim, že jsou na ni dve licence, tak se staci s nekym domluvit :) .. ja mam tu 2., tak fakt nvm, ale bedofour myslim rikal, ze jediny, co nejde, jsou ty sizingy ruzny..