[NL50] 4b BUvSB

• bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Registrace: 09.09.2012 Příspěvky: 754
      Soupeř reg 3b SBvBU 12 (CC 7%) Za ním je ale agro reg, takže pravděpodobně bude mít linear only 3b.
      Fold to 4b 40%
      5b 43%

SB: $50 (100 bb)
      BB: $116.76 (233.5 bb)
      MP: $50.14 (100.3 bb)
      CO: $59.92 (119.8 bb)
      Hero (BTN): $50.50 (101 bb)

Preflop: Hero is BTN with :Kc: :Ah:
      2 folds, Hero raises to $1.25, SB raises to $4.50, BB folds, Hero raises to $11, SB calls $6.50

Flop: ($22.50) :5s: :3d: :Tc: (2 players)
      SB checks, Hero bets $7.50, SB calls $7.50

Turn: ($37.50) :Qc: (2 players)
      SB checks, Hero bets $12.50, SB raises to $31.50 and is all-in, Hero calls $19

River: ($100.50) :Jh: (2 players, 1 is all-in)

Results:
      $100.50 pot ($3 rake)
      Final Board: :5s: :3d: :Tc: :Qc: :Jh:
      SB showed :Qd: :Jd: and lost (-$50 net)
      Hero mucked :Kc: :Ah: and won $97.50 ($47.50 net)

1) Máte na flopu checking range?
      Myslím, že mám celkem velkou range výhodu - mám všechny OPs a on žádné.
      Předpokládám, že byste to většina z vás hrala dvoustreetově. Takto ale můžu mít více bluffů a soupeř musí defendovat více. Uvítám na to případné názory.
  • 6 odpovědí
    • PriceOfSuccess
      PriceOfSuccess
      Zlato
      Registrace: 23.03.2013 Příspěvky: 613
      Předpokládám, že byste to většina z vás hrala dvoustreetově. Takto ale můžu mít více bluffů a soupeř musí defendovat více. Uvítám na to případné názory.
      - toto je blbosť : čim menší sizing daš, tým má on lepšie odds na call, to znamená, že praveže by si tam nemal mať moc bluffov Keby tam chceš mať čo najviac bluffov tak by si mal shipovať flop :f_biggrin:
    • Zeltzn1
      Zeltzn1
      Zlato
      Registrace: 15.06.2013 Příspěvky: 1,629
      čím menší sizing, tým viacej by mal súper defendovať = ratio bluffov, ktoré môžeš priradiť k svojim valuebetom je horšie (musíš mať viacej valuebetov ako s "normálnym" sizingom)
    • bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Ale taky platí, že čím více ulic betuješ, tím můžeš od flopu bluffovat víc comb. Když ve stejné situaci půjdeš 2 streety vysokým sizingem a na turnu budeš v all inu, tak můžeš balancovaně bluffovat míň comb, než když ve stejné situaci budeš v all inu až na riveru nižšími sizingami na každé streetě.
    • 1hajzlik
      1hajzlik
      Bronz
      Registrace: 17.07.2011 Příspěvky: 207
      Co si myslis, ze ti tu shovne na T co porazas? ako zahrate, tak T skor b/foldujem, bez dalsieho infa ako je jeho agresia a podobne. Celkovo bol agresivny alebo skor pasivny? Proste neverim tomu, ze ti to tu niekedy niekto pretoci takto na cisty bluff bez nejakej equity. Bud si pozadu alebo prinajlepsom splitujes proti AK, ktore ho napadlo blafnut. No z dlhodobého hladiska si myslim, ze skor pozadu, GL :)
    • Zeltzn1
      Zeltzn1
      Zlato
      Registrace: 15.06.2013 Příspěvky: 1,629
      Tu ide o to, že keď dostaneš XS, tak musíš BFoldnuť a NEZREALIZUJEŠ EQUITU s tým, že si do potu DAL SHIT TON OF MONEY. to je very big deal
    • bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Ok, díky.

zeltzn: Jen mě napadlo kvůli tomu co si napsal mít b/f range na turnu složenou z ruk s minimalni equitou, aby mě nemrzelo je foldnout. Třeba K6dd apod. On tam taky nemůže jen tak libovolně shovovat bluffcacthery typu 99, tím zbytečně vyfolduje moje bezequitové bluffy a izoluje se do lepšího.