[NL50] defend vs sqz

• bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Registrace: 09.09.2012 Příspěvky: 791
      regové

SB: $68.47 (136.9 bb)
      BB: $33.69 (67.4 bb)
      MP: $66.13 (132.3 bb)
      Hero (CO): $94.27 (188.5 bb)
      BTN: $49.51 (99 bb)

Preflop: Hero is CO with :Jh: :Kh:
      MP folds, Hero raises to $1.50, BTN calls $1.50, SB raises to $6.50, 3 folds

Zajímalo by mě, kolik je optimální fold to sqz? Já mám 63% a říkám si, jestli to není zbytečný overdefend.

Co říkáte na tuto defending range v tomto spotu?

a 4bet

Matematicky to přece vychází tak, že se defend rozděluje do dvou lidí a mohli bychom mít ft sqz každý přes 70% ne? Já jsem tady zodpovědnější, ale i tak.
  • 1 odpověď
    • PriceOfSuccess
      PriceOfSuccess
      Bronz
      Registrace: 23.03.2013 Příspěvky: 613
      Zdar, s týmito sizingami on potrebuje necelých 63% FE, ktorú si delíte dvaja takže okolo 80% každý takže je to asi over defend ale myslim že rozhodujúce bude skorej či tam je fish, ako často s nou budeš v pote , jaké ma postflop leaks squeezer a pod. ... inak aby niekto zistil že ako reaguješ vs squeez na to potrebuje dosť velký vzorek.

Tá defending range :
      AQo by som dal do 4b a vyradil by som odtial KQs,KJs a miesto toho tam dal JQs,,, ATs je hraničné.

4B range:
      Tam dám tu value ( vs nejaký aktívnejší opp. aj JJ určite re-squeez + stack off) a ako bluff to nejak dobalancovať AQo,AJo,KQs... nejako extra by som to ale nerozširoval ludia nemávajú zasa nejaké obrovské squeeze a často tam majú iba value + AQ napr.