Rozne typy hracov

• 6 odpovědí
    • vinni48
      vinni48
      Bronz
      Registrace: 17.09.2012 Příspěvky: 4,706
      nevím, jestli je to to pravé....
      BLOG: Deník pokerové fish
    • Prerovak
      Prerovak
      Bronz
      Registrace: 11.01.2015 Příspěvky: 243
      Já to zkusím, kdyžtak mě ostatní opraví:

Rock:
      Vpip:9 PFR:9 3bet:4 jeho range bude 22+, AK na všech pozicích.
      Jak proti němu hrát: Utočím na něj, kradu jeho blindy s jakoukoliv kartou. Proto potřebuju, aby seděl blízko mě vlevo.
      Na flopu betuju a na jeho sebemenší rejs folduju. Na turnu a rivru už nebetuju a ček/folduju

TAG:
      Vpip:20 PFR:20 3bet:4 jeho range se bude měnit podle pozice kde sedí. na UTG bude mit ROck range kterou bude postupně rozšiřovat.
      Bude hodně krást blindy.
      Jak proti němu hrát: nechci s nim hrát, nechci ho u stolu, maximálně ať sedí někde naproti mě, aby na mě nemohl přímo útočit.

Caling station:
      Vpip:50+ PFR:10 3bet:2 jeho range jsou nahodný karty, který napred nalimpuje a když ho někdo rejsne, tak si je callne.
      Na flopu se snaží čekovat a hodně calluje jakoukoliv sázku. Pozor pokud hráč sám otevře a nelimpne to má pak range jako rock.
      Jak proti němu hrát: Proti tomuto hráči neblafuju, Snažím se hrát jen pokud mám Alespoň top pár a sázím výhradně pro value. Betuju každou streetu. On všecko callne a většinou jede až do rivru, kde zahodí. Pozor na rejs. Je lepší se vzdát. Je přímo zakázáno pokud vyšle All in na rivru, to colovat s čímkoliv. Povolen je jen Aflush, fullhous a vyšší a vysoké sety TTT+.
      S tímhle hráčem chci hrát svou range at sedí kdekoliv.

LAG:
      Vpip:50+ PFR:10 3bet:2 preflop hra je stejná jako u coling stationy.
      Jak proti němu hrát: Proti němu taky neblufuju. Po flopu betuje 70-80 procent. Budou proti němu stačit top páry. Nerejsuju ho a nechám ho vsadit každou kartu, rejsem bych ho mohl vystrašit.
      Na rivru se nebojim ho poslat do all inu po jeho sázce.
      S tímhle hráčem chci hrát svou range at sedí kdekoliv.

Já si myslím, že pomocí těch tří statů, není možné rozeznat coling station/LAG a je nutné sledovat i staty na flopu.
      Já v hudu sleduju bet, call,fold na flopu,turnu a rivru a tyhle doplňující staty mi pomáhají určit lépe hráče.

Například kdy vidím fold na flopu 70-80 procent nebojím se betnout i absolutní kravinu. Kterou mimochodem calnu preflop s plánem betnout na flopu a obehrát tohoto hráče.

Pak jsou ještě profíci, na první pohled nemají slabinu. Blindy si brání a kradou, VPIP 25 PFR 20 3bet 5. na flopu betujou,calujou foldujoou 50/50/50 a neumím proti nim hrát.
    • filip212
      filip212
      Zlato
      Registrace: 30.05.2010 Příspěvky: 308
      Takze
      Rock vpip 0-9 PFR 0-9 3bet 0-4
      TAG VPIP 20-25 PFR 18-25 3BET 0-4
      Calling Station VPIP 50-100 PFR 0-10 3BET 0-2
      LAG VPIP 50-100 PFR 0-10 3BET 0-2

Nit potom bude VPIP 10-19 PFR 6-19 3BET 0-5 ?
      A LoosePassive by mohlo byt VPIP 30-100 PFR 0-8 3BET 0-2 ?

Takto nejako to vyzera?
    • Bobes12
      Bobes12
      Stříbro
      Registrace: 23.12.2011 Příspěvky: 307
      Hezke summary, nicmene za me:
      - TAG klidne muze mit vetsi 3-bet, klidne 5-8
      - LAG je mimo, ten bude mit neco jako 40/35/12, proste vyssi VPIP, ale relativne maly gap mezi VPIP a PFR
      - jeste tam chybi maniak (60+/50+)
      Ale nekde je k tomu dobry clanek primo od Psgy, jenom ho na telefonu nemuzu najit.

Otazkou zustava duvod puvodniho dotazu. Skatulkovani je opticky hezke, ale jak ho uplatnis in game, kdyz k tem zakladnim statum ma kazdy uplne jine post flop tendence, pocet tech kombinaci roste strasne rychle...
    • pepan47
      pepan47
      Bronz
      Registrace: 30.08.2011 Příspěvky: 639
      LAG je skôr niečo ako 30-35 , 25-30 a 3bet 7 - 9
      Ja si znacim hráčov na Nitov, grinderov a ryby a tie sa snazim omarkovat uz nejakym readom( agro, pasivne, calling station, spewy tendecie, GS callery atď..)
    • filip212
      filip212
      Zlato
      Registrace: 30.05.2010 Příspěvky: 308
      Postflop uz vidim statistiky na hraca jedna sa mi o to aby som vedel s akym typom hraca hram podla statistik aby som vedel upravit svoju postflop strategiu preto ma zaujimaju rozmedzia od-do...