[NL25] AK 4bet pot OOP

• PietroL
      PietroL
      Bronz
      Registrace: 04.07.2012 Příspěvky: 12
      Ahoj. Soupeř 21/15/1,0/10-3bet. Dost často 3 betuje z btn. Budete tady někdy AK callovat? :) Zpětně jsem určitě za větší 4bet, ale když už jsem se tam takhle dostal na flop. Budeme tady někdy checkovat? A když ne tak je to bet/fold? :)

Party, $0.10/$0.25 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $6.93 (27.7 bb)
      BB: $29.99 (120 bb)
      UTG: $25.02 (100.1 bb)
      MP: $27.23 (108.9 bb)
      Hero (CO): $31.64 (126.6 bb)
      BTN: $30.19 (120.8 bb)

Preflop: Hero is CO with A K
      2 folds, Hero raises to $0.75, BTN raises to $2.60, 2 folds, Hero raises to $6.10, BTN calls $3.50

Flop: ($12.55) J A 6 (2 players)
      Hero ?????

Já jsem měl v plánu jít check-raise dává to smysl? :) Ale na turnu, už jsem super nevěděl a zahodil jsem. :)

Flop: ($12.55) J A 6 (2 players)
      Hero checks, BTN checks

Turn: ($12.55) Q (2 players)
      Hero checks, BTN bets $8.94, Hero folds

Results: $12.55 pot ($0.62 rake)
      Final Board: J A 6 Q
      Hero mucked A K and lost (-$6.10 net)
      BTN mucked and won $11.93 ($5.83 net)

• 7 odpovědí
    • lukaschek
      lukaschek
      Bronz
      Registrace: 25.05.2009 Příspěvky: 23
      klobouk dolu ale hur uz to zahrat nešlo gl man
    • PriceOfSuccess
      PriceOfSuccess
      Zlato
      Registrace: 23.03.2013 Příspěvky: 613
      x/r flop je izolacia a prinajlepšom splituješ proti AK keby ho nahodou netočil PF, preto by som hral x/c F defaultne,,,, as played ten x/f turn sa mi pači, betuje dosť silno a nemyslím si že tam niečo poražame.
    • PietroL
      PietroL
      Bronz
      Lukaschek : Ahoj. Tímto tě vyhlašuje "super" rádcem včerejšího dne a na tvojí počest třikrát "Hurá, hurá, hurá". Jinak nahoře si všimni jednoho zajímavého znaménka "?" Příště hledej ve wikipedii ona ti poradí, ale že jsi to ty, tak ti tu definici hodím :) Otazník (?) je interpunkční znaménko, které se používá pro ukončení věty tázací. Pokud pořád budeš tápat, co to znamená tak hledej dále určitě se to dozvíš, protože podle odpovědi ti zatím toto kouzelné znaménko nic neříká :) Hezký den. :)
    • PietroL
      PietroL
      Bronz
      PriceOfSucces : Ahoj. :) nedáváme mu tím, check/callem šanci na spoustu outu? :) Nebyl by zde lepší cbet? :) Nebo máš default na všech Ax boardch OOP začínat checkem?
    • vojteee
      vojteee
      Zlato
      Registrace: 04.01.2014 Příspěvky: 74
      c bet\cal nebo C bet\ 3bet shove.
    • vojteee
      vojteee
      Zlato
      Registrace: 04.01.2014 Příspěvky: 74
      Klobouk dolu lukashek takoveho vola jako jsi ty jsem taky nevidel. Mas tady napsat jak bys to zahral ty a ne tvuj nazor jak to zahral Pietro. jinak tu nepis nikoho tvuj detinsky nazor nezajima :f_love:
    • PriceOfSuccess
      PriceOfSuccess
      Zlato
      Registrace: 23.03.2013 Příspěvky: 613
      Pietro: Skus si naklikat jeho 3b/call range a uvidiš, že v jeho range nieje vela hand ktoré majú nejakú draw,,,, väčšina jeho range sú hotové ruky TP,SP,set,2P... keby miesto A of hear bol J of heart tak tam môže mať AQhh čo poražaš ale ďalšie komba by sa hladali ozaj ťažko... zaleži ako ma postavenu range.
      C-bet sa mi moc nepači lebo ma v range AJss,JJ dosť často čo mi v range nemáme tak často tak si myslím že na tomto boarde môže mať aj range advantage a celkovo sa ti to bude hrať tým x/c lepšie.

Nebo máš default na všech Ax boardch OOP začínat checkem?
      - toto určite nie, zaleži od pozicii, ranges, zloženia boardu, reads ....