Android aplikácie

• 3 odpovědí
    • Jouza
      Jouza
      Bronz
      Registrace: 13.02.2016 Příspěvky: 38
      Up

Taky by mě to zajímalo, hrají občas na mobilu, a kdyby bylo něco jako hm na android bylo by to super
    • XxCharonSVKxX
      XxCharonSVKxX
      Bronz
      Registrace: 10.06.2017 Příspěvky: 27
      Tak o tom som ešte nepočul..na analýzu typu HM, PT potrebuješ HH a tá sa v mobile neukladá. Dokonca som ani nepočul o spôsobe ako si odohrané handy v mobile preniesť do PC a tam ich analyzovať (sám som to riešil a nevyriešil - chýba HH).. sú aplikácie na PF range, nejaké jednoduché EV kalkulačky a pod... ale vyslovené analyzátory asi nie....
    • rogue34
      rogue34
      Bronz
      Registrace: 15.02.2010 Příspěvky: 142
      Jediný způsob co mě napadá, je pomocí HM Cloud. Je to verze Holdem Manageru pro prohlížeč. Nicméně stejně pro nahrání hand potřebuješ mít spuštěnou aplikaci na pozadí ve Windows. Tedy teoreticky by si měl být schopen z mobilu po přihlášení do HM Cloud prohlížet handy, které si předtím nahrál na PC.
      Co se týče vytažení HH z mobilní aplikace, tak PokerStars má funkci zaslání HH na mail. To mám vyzkoušeno, jen neznám omezení (kolik hand, jak moc zpátky,..?). Zažádal jsem zaslání hand za celý den a poslalo mi to jen 200 hand, ale myslím, že bych jich mělo být víc..