[NL5] mis value River?

• vinni48
      vinni48
      Bronz
      Registrace: 17.09.2012 Příspěvky: 4,699
      Party, $0.02/$0.04 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

Hero (SB): $6.52 (163 bb)
      BB: $5.16 (129 bb)
      UTG: $7.62 (190.5 bb)
      MP: $8.11 (202.8 bb)
      CO: $6.99 (174.8 bb)
      BTN: $6.73 (168.3 bb) 22hand.....

Preflop: Hero is SB with :Ah: :Kc:
      3 folds, BTN raises to $0.09, Hero raises to $0.32, BB folds, BTN calls $0.23

daleko líp bord trefuje jeho range podle equilabu

Přesto si myslím, že můžeme byt lepší než on, proto cbet
      (trochu zvrácené)
      Flop: ($0.68) :9c: :2d: :Th: (2 players)
      Hero bets $0.43, BTN calls $0.43

Board: 2:diamond: T:heart: 9:club:
             Equity     Win     Tie
      BU     57.03%  56.71%   0.32% { TT-88, 22, AQs, ATs-A9s, KQs, KTs-K9s, Q9s+, J9s+, T8s+, 97s+, 87s, AQo-AJo, KQo }
      SB     42.97%  42.65%   0.32% { AhKc }

Turn: ($1.54) :Jh: (2 players)
      Hero checks, BTN bets $0.66, Hero calls $0.66
      Vlastně už nevím, co s tím. Strašně nerad folduju tyto ruky v 3bet potech, ale betnout znovu je neumím.....Jde třetinovým sizem a dává mi odds na call 23%

Board: 2:diamond: T:heart: 9:club:  J:heart:
             Equity     Win     Tie
      BU     79.71%  79.71%   0.00% { TT-88, 22, 87s, AhQh, KhQh, QhJh, AhTh, KhTh, QhTh, JhTh, Ah9h, Kh9h, Qh9h, Jh9h, Th9h, Th8h, 9h8h, 9h7h, AdQh, AsQh, AcQh, AdJh, AsJh, AcJh, KdQh, KsQh, KcQh }
      SB     20.29%  20.29%   0.00% { AhKc }

Bohužel jsem to měl foldnout, jestliže šel pro value ze setů a bluff s FD

River: ($2.86) :Qh: (2 players)
      Hero checks, BTN bets $1.74, Hero?????
      calls $1.74

Poráží mě 3comba flasch....porážím jeho sety a SD-19comb......
      Results:
      $6.34 pot ($0.31 rake)
      Final Board: :9c: :2d: :Th: :Jh: :Qh:
      Hero showed :Ah: :Kc: and won $6.03 ($2.88 net)
      BTN showed :Jd: :Kh: and lost (-$3.15 net)
  • 4 odpovědí
    • Prerovak
      Prerovak
      Bronz
      Registrace: 11.01.2015 Příspěvky: 243
      Preflop pohoda, dal bych i víc 0,40, ale to je detail. Mám celkem slabou handu co musí hitnout, ale zároven se nebojím jít větší tříbet, proti zloději blindu,kterej je často pozadu.
      Flop: jak sám píšeš, je to hnusnej bord a nemám tam co bych reprezentoval. Já čekuju. Tu si klidně nechám poradit, ale ja už jsem svůj value tah zahrál před flopem a domnivam se, že tady už death many branit nemusím. Kdyby mi přišel bord z obrázkem AKQJ tak cbetuju.
      On to dost trefuje, muže mit pár, strait drow, Sety nemá, to by na tvuj vysokej bet začal tahat value rejsem.

Turn: Tak mám gutshot na kterej odds nedostávám, přímé edds dostávám 30 procent. Mužu se snažit reprzentovat postupku, kterou už muže mít soupeř hotovou. Flush drow mít může, ale těžko by vsázel tak malo. On Vsází málo protože nic nemá, nebo protože něco slow plajuje a nechce tě vystrašit.

River: Zázrakem sem se dostal až sem a chytám svůj out na nejvišší postupku. Vím přesně co bych udělal. Pak bych tu třeba brečel na foru, že jim doskakala flush z ničeho (dopln si libovolne sprosté slovo) a já jsme prohrál stack. Ale pokud by tu moji krásku chtěl vidět, musel by si rozhodně připlatit.

A to ještě se teď dívám že blokuju eso. Takže on by musel mít nějaký K9, což má zrovna pár, to je nepříjemný. A pak tu máme 9h8h. Oboje bych rozhodně před flopem na 3 bet musel podle wasela colnout. (Puvodně jsem psal že bych to necolnul, ale pak jsem se podival na wasela tabulky) Ostatní nizky flushe pochybuju, že by nějak protlačil přes tvůj preflop tříbet.

Za mě jako začátečníka: flop špatně, turn špatně, river špatně.
      A poďte do mě ať se něco naučím !
    • Shamway99
      Shamway99
      Bronz
      Registrace: 28.07.2012 Příspěvky: 2,309
      Proč ho trefuje flop líp než tebe? Samozřejmě tahle handa missnula, ale jestli máš linear 3b tak bys měl mít trochu range advantage na flopu.
      Asi bych hrál malej cbet s linear range pre nebo x/c s polarizovanou range pre.

Na riveru asi moc flushí nemá zas na druhý straně straně moc hand co by callnuly shove taky ne.
    • Ihuarraquax
      Ihuarraquax
      Stříbro
      Registrace: 13.12.2016 Příspěvky: 23
      Dotaz, když jsi callnul na turnu, tak jsi čekal na těch 8 outů (nepočítám :Qh: , :Kh: ...které by teoreticky měly lépe trefovat jeho FD), nebo jsi tipoval, že můžeš být lepší i tak? Třeba proti AQ, KQ apod.? Callnull bys na riveru i kdyby přišlo třeba :5s: ? Já nikdy nevím, co dělat s dvěmi overkartami na takovém boardu. Jestli instafold na libovolnou soupeřovu postflop agresi, nebo realizovat value z jeho missnutých ruk, které porážíme. Fakt těžký :f_biggrin:
    • vinni48
      vinni48
      Bronz
      Registrace: 17.09.2012 Příspěvky: 4,699
      call na turnu byla asi chyba. I když odds nebyly špatné. River je ve hvězdách při :5s: