Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[NL50] turn to bluff

• bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Registrace: 09.09.2012 Příspěvky: 808
      SB: $32.91 (65.8 bb)
      BB: $39.52 (79 bb)
      UTG: $39.98 (80 bb)
      MP: $61.66 (123.3 bb)
      CO: $50.75 (101.5 bb)
      Hero (BTN): $100.99 (202 bb)

Preflop: Hero is BTN with :9s: :9c:
      UTG folds, MP raises to $1.50, CO folds, Hero calls $1.50, 2 folds

Flop: ($3.75) :Ks: :Qc: :Qs: (2 players)
      MP checks, Hero checks

Turn: ($3.75) :7s: (2 players)
      MP bets $2.62, Hero calls $2.62

River: ($8.99) :Ah: (2 players)
      MP checks, Hero bets $6.29

Ahoj, soupeř reg
      na riveru má imo soupeř pořád slušný valuebet s Ax, protože já moc Ax ruk nemám a musím tam furt callovat dost Kx. Takže by ani on moc Ax mít po checku neměl, jelikož je spíš chce betovat -> já tam mám valuebet s Ax a chci k tomu tedy něco bluffovat. Jestli jsem něco nepřehlédnul, tak bottom mé range jsou na riveru 88xs a pak už 99xs, takže jsem šel vyfoldovat Kx a občas TT, JJ co jsou občas mistři na nl50 schopni betnout na turnu.

Problém je v tom, že lidé missují value a to Ax si na riveru dost možná nebetnou tak často, jak by měli. V tom případě bych tam chtěl ty esa betovat spíš nižším sizingem pro value z Kx.

Pořád ale může být explo lepší bluffovat silněji aby mi ty Kx necallnul.

Kdyby měl na riveru řekněme 15c Ax a 18c Kx a TT-JJ a foldnul by handy bez esa, tak tam pořád chci bluffovat.

Když tak na to koukám, tak se mi zdá, že by soupeř mohl být celkem neelastický na sizing a Kx a horší by mohl foldnout i vs 1/3.
  • 5 odpovědí
    • PriceOfSuccess
      PriceOfSuccess
      Zlato
      Registrace: 23.03.2013 Příspěvky: 616
      Zdar, ked mu dam na rivri range KJs, KTs, AJ w spade, AK tak to je 24 komb z ktorých folduje 6 a my by sme potreboval aby foldoval aspon 10, davat mu tam nejakú širšiu range ktorú betne na turne a x/f na rivri je dosť optimistické pretože tak isto tam môžeme priradiť Qx,flushe... ktoré má v range pretože kopec ludí nema c-bet range na flope.
    • bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Registrace: 09.09.2012 Příspěvky: 808
      A tím, že by měl Ax betovat na riveru teda nesouhlasíš? Imo tam má valuebet z Kx.
    • PriceOfSuccess
      PriceOfSuccess
      Zlato
      Myslim že to Ax často x/c na R. Ty tam nemaš tých Kx zasa tolko možno tak podobne ako on a často to tam ani necalluješ pretože to Ax dosť hituje jeho range z toho vyplýva že si v tej chvili povie že už nema čistý v-bet a radšej to zahra pasivne a skusí niečo inducnuť.
    • headgenius
      headgenius
      Bronz
      Registrace: 18.03.2011 Příspěvky: 20
      Je pravda že on by nějaky Qx handy měl mít, stejně tak i my (něco jako QTs). My těch Ax ruk opravdu moc nemáme, vlastně mě nenapadá ani jedna, možná občas AKo . Potom teda otázka co za tenhle sizing budeme chtít všechno betovat, protože Kx ruku asi nemůžeme nikdy. Vidim tam teda možnosti jako QTs (2x), 77 (3x) a AKo (3x) = 8 komb...to je asi dost málo žejo, protože pokud tu betneme 88 a 99, tak už je to overbluff za ty odds který mu dáváme.

Jak budeme chtít hrát celou naší range na F? Když si představíme jeho range, tak je pořád relativne uncapped. má komba s Kx, urcite bych mu dal i komba s Qx, stejne tak muze mít AA,QQ,KK,KQ a často podle mě mít bude. jeho velká část range budou taky nižší PP, který vlastně budeme chtít někdy vyfoldovat, ale ktomu by nám měli stači 2streets. Jestli teda není dobrý mít na tomhle konkrétnim flopu 100% check a separovat range na T. Potom bysme těch komb mohli mít víc včetně flushes, AQs a celkově by se nám ta range asi určovala lépe.
    • PriceOfSuccess
      PriceOfSuccess
      Zlato
      Myslim že by to nemusel byť zlý game plan tu mať 100% xB, na flope QKK to je dosť intuitívne ale aj na tomto by to malo byť dobré. Hlavne voči dobrým regom, čo vedia napadať capped range a pod.