Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[NL50] stationess vs fish

• bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Registrace: 09.09.2012 Příspěvky: 808
      Ahouj soupeř fish
      54/14 (300)
      rfi 20%
      ft 3b 25%
      4b zatím nula
      3b 4%

Hero (SB): $42.54 (85.1 bb)
      BB: $33.45 (66.9 bb)
      CO: $40.49 (81 bb)
      BTN: $33.24 (66.5 bb)

Preflop: Hero is SB with :Th: :Ac:
      CO raises to $1, BTN folds, Hero raises to $3.50, BB folds, CO calls $2.50

Flop: ($7.50) :9h: :Ks: :4h: (2 players)
      Hero bets $4, CO calls $4

Turn: ($15.50) :Ah: (2 players)
      Hero bets $9.50, CO raises to $19, Hero calls $9.50

River: ($53.50) :9c: (2 players)
      Hero checks, CO bets $13.99 and is all-in, Hero calls $13.99

Results:
      $81.48 pot ($3.00 rake)
      Final Board: :9h: :Ks: :4h: :Ah: :9c:
      Hero mucked :Th: :Ac: and lost (-$40.49 net)
      CO showed :Jh: :Qh: and won $78.48 ($37.99 net)

Možná by se dalo diskutovat už o tom turn betu. Myslím, že tam ale najdu 3 streety value z horších Ax, Kx atd. a na turnu může platit ještě i haluze typu 77 s heartem.

Jakmile jsem dostal ten raise, tak jsem ale tušil, že je zle. Jen stále vidím před očima ty případy, kdy toto ryba udělá s nízkým esem, PP a podobné výmysly. Rozhodně tam ale většinu času bude mít 2P+ a na tomto boardu konkrétně hlavně flushe.

Tak ale co s tím? Nemít T of heart tak rovnou folduju, ale s tímhle jsem fakt na pochybách.
  • 4 odpovědí
    • headgenius
      headgenius
      Bronz
      Registrace: 18.03.2011 Příspěvky: 20
      čus, PF tohle asi std nebude, ale tady jako explo play určitě dobrý. Handu tohodle typu do stationess hráče (jakože tenhle s velkou pravděpodobností je) asi moc cbetovat nechci. když přijde heart na T tak jdeš s plánem odblufovat? Na to bych měl raději nutblockera( ne že bych čekal, že někdy zahodí flush, spíš tim redukuju počet možných flushes, jelikož Ax bude mít imho asi uplně nejvíc. Asplayed snap fold na T, myslim že horší handu krom made handy uvidim tak v 10% a ty odds asi taky nebudou uplně nejlepší. Mám pocit, že když přijde raise na karte, kde se completnula draw, tak to bluf fakt nebejvá. To že ti raisnou eso na podobnym ranoutu veřim, ale spis to byly dry boardy si myslím. Většinou to maj a herny jsou prostě rigged :) ...proč nemáš full stack?:f_biggrin:
    • bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Registrace: 09.09.2012 Příspěvky: 808
      Cbet: Ty myslíš, že ryby neoverfoldují na cbet v 3b potech? Já myslím, že handy s dobrou backdoor equitou do nich cbetovat chci, protože mám FE a dobré možnosti na turnu. Jejich ft cbet bývá často kolem 50%, i když to je hodně všeobecná infromace, tak myslím, že zrovna na flopu se neni třeba vyhýbat bluffování ryb. Tím neříkám, že bych bluffoval A2cc, ale nějaké "stnd" cbet bluffy ano.

Když hitnu FD, tak na turnu betovat chci, jestli i river si nejsem jistý, ale když jde o stack, tak ryby pravděpodobně jsou schopné foldovat dost. Celkově se nezdráhám 3barrelovat fishky a zdá se mi, že foldují, ale nemám to bohužel nijak zanalyzované. Ale to řeším trochu obecněji, než ty, ty si řešil hand selekci, což souhlasím, že A of heart bude lepší, ale otázka je, jestli je ten spot tak close, že by handa s o něco lepšími blockery byla profitabilní a handa s horšími najednou ne.

Ten turn pak bude nejspíš fold no, když na to koukám zpětně, tak je mi docela hanba že jsem schopnej tohle ještě platit bez infa.
    • headgenius
      headgenius
      Bronz
      Registrace: 18.03.2011 Příspěvky: 20
      on je trošku problém dávat ryby do jednoho soudku, neříkám že ve všeobecnosti ryby neoverfoldují, určitě overfoldují, protože si nedokážou bránit svoje široký ranges. Nicméně, tohle je explo hra a stojíme proti hráči, který vypadá dost stationhappy a ty všeobecný tendence tu nemusí uplně platit. Jako samozřejmě, je to trochu guessing game a netvrdím že mám pravdu :) jen říkám můj pocit, ke kterýmu jsem dospěl na základě těch statů co si kněmu přiložil. Tzn. je asi dobrý pro maximalizaci EV se nekoukat na rybu jako na jeden druh, ale umět rozeznat sumce od pstruha. Já kdybych měl tohle info v tý hře, asi bych prostě necbetoval. Možná bych našel i jinou strukturu boardu, u kterýho bych si byl jistější stim jeho overfoldem. Co se týče toho tripple barelu do fishý obecně, myslím, že často to bude dobrá play a taky se to nebojim dělat, ale jak už jsem řekl, konkrétně v tomhle spotě bych asi necbetoval všechno co má nějakou backdoor equity. Možná ten cbet bude lepší, já fakt nevim :D , ale už jen to, že nemáš uplnej plán na další streets je ukazatel toho, že si prostě jistej nejsi a pokud tomu tak je, radši si počkám na lepší spot...imho ten call na tom T je myslim ta chyba, kde si prohrál nejvíc bb vtyhle hře :)
    • PriceOfSuccess
      PriceOfSuccess
      Bronz
      Registrace: 23.03.2013 Příspěvky: 616
      Mne sa c-bet páči keď máme na turne v pláne barrelovať FDs,GS.. ma dosť širokú range a malo by to byť ziskové, ten turn ako už bolo spomenuté bet/fold.