Jaký software pro začátečníka?

• honziiik99
      honziiik99
      Bronz
      Registrace: 04.02.2017 Příspěvky: 4
      Ahoj. Rád bych se začal věnovat pokeru. Nyní začínám hlavně se studováním strategií. Než se dostanu ke stolu, rád bych se Vás, zkušených hráčů, zeptal. Jaký byste téměř úplnému začátečníkovi doporučili software? Pro hernu PokerStars. HM? PT? Něco jiného?

Děkuju, Honzík :f_love:
  • 9 odpovědí
    • Jeymont
      Jeymont
      Bronz
      Registrace: 03.01.2016 Příspěvky: 185
      Pokud máš 60$ tak je to jedno dle mě či HM/PT. Ten PT je prej jednodušší. Já zkusil trial HM2 a už jsem u něj zůstal. Pokud nemáš 60$, tak zkus Jivaro, ale to funguje jenom na síty Pokerstars. Zkus trialy HM a PT a uvidíš sám. Každej má něco do sebe.
    • PoustniOrel
      PoustniOrel
      Basic
      Registrace: 04.02.2017 Příspěvky: 11
      U Jivara už nelze používat basic verzi zdarma. Pouze premium, která se taky platí.
    • Capolos
      Capolos
      Bronz
      Registrace: 28.08.2009 Příspěvky: 31
      Ty študuješ teóriu bez hrania? tak to ako good luck.. v prvom rade začni hrať.. a začiatočník software nepotrebuje/je mu zbytočný.. software ti nepovie ako máš hrať, naopak, ako začiatočníka ťa bude zvádzať k zlému ťahu, pretože dáš na nerelevantné čísla namiesto poriadneho preskúmania situácie vlastnou hlavou
    • Jeymont
      Jeymont
      Bronz
      Registrace: 03.01.2016 Příspěvky: 185
      To je asi pravda. Nejdříve pochop hru a pak se snaž pochopit ty čísla. Pokud si nikdy nehrál nějak, tak začni klidně na playmoney. Je to o nervy tam hrát, ale nic tím neztratíš a do začátku odehrát pár turnajů na playmoney s vytisknutou tabulkou, proč ne..
    • Bobes12
      Bobes12
      Stříbro
      Registrace: 23.12.2011 Příspěvky: 307
      Capolos původně napsal
      Ty študuješ teóriu bez hrania? tak to ako good luck.. v prvom rade začni hrať.. a začiatočník software nepotrebuje/je mu zbytočný.. software ti nepovie ako máš hrať, naopak, ako začiatočníka ťa bude zvádzať k zlému ťahu, pretože dáš na nerelevantné čísla namiesto poriadneho preskúmania situácie vlastnou hlavou
      :heart: Studium bez hraní není úplně ideální, ale je mnohem lepší než hraní bez studia. Já tou cestou šel, i když ne úplně dobrovolně, a teď jsem spokojený. Víc v blogu.
      :spade: Začátečník opravdu SW nepotřebuje, je to kontraproduktivní. Nastuduj matiku, význam pozic, typologii hráčů, základní lines specifických hand, SW můžeš přidat později, až si zažiješ hru.
    • honziiik99
      honziiik99
      Bronz
      Registrace: 04.02.2017 Příspěvky: 4
      Přesně na tyhle odpovědi jsem čekal... Chtěl jsem si začít logovat hru nějakým softwarem už od začátku. Úplný začátečník nejsem, ale o centy už hrát nechci. Nějaké ty zkušenosti jsem při 40 tisících handách nasbíral.
    • Narc1s
      Narc1s
      Stříbro
      Registrace: 22.05.2016 Příspěvky: 69
      Já také hraju bez SW, resp. hrál bych, kdyby to šlo.

Velkou nevýhodou toho je, že nemůžu analyzovat vlastní handy. Z historie uložené v .txt to nejde. Takže z tohoto důvodu si chci PT pořídit co nejdříve.

Další výhodu pořízení SW spatřuji v tom, že PT zatím může sbírat data, která ale nemusím mít zobrazena (HUD?) a až PT budu chtít začít používat při session, tak už budu mít nějaký vzorek hand na protihráče.

Nebo se mýlím?
    • sk1919
      sk1919
      Bronz
      Registrace: 10.02.2015 Příspěvky: 65
      Zkušenosti s free HUDem?
      https://cs.pokerstrategy.com/poker-software-tools/xeester/
    • mjez1
      mjez1
      Bronz
      Registrace: 29.06.2015 Příspěvky: 449
      honziiik99 původně napsal
      Přesně na tyhle odpovědi jsem čekal... Chtěl jsem si začít logovat hru nějakým softwarem už od začátku. Úplný začátečník nejsem, ale o centy už hrát nechci. Nějaké ty zkušenosti jsem při 40 tisících handách nasbíral.
      Nemůžeš se zlobit, že nedostaneš validní informace, když v úvodu napíšeš "Než se dostanu ke stolu,...." Až pak píšeš, že už máš odehráno 40 tis. hand a že zas až takový začátečník nejsi. Chápeš jo? :f_drink: