[NL25] AJo vs raise flop

• 1hajzlik
      1hajzlik
      Bronz
      Registrace: 17.07.2011 Příspěvky: 207
      IPoker, $0.10/$0.20 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $57.83 (289.2 bb)
      BB: $18 (90 bb)
      Hero (UTG): $22.86 (114.3 bb)
      MP: $8.51 (42.6 bb)
      CO: $24.10 (120.5 bb)
      BTN: $38.90 (194.5 bb)

Preflop: Hero is UTG with :Jc: :As:
      Hero raises to $0.60, MP folds, CO calls $0.60, 2 folds, BB calls $0.40

Flop: ($1.90) :Jh: :Jd: :4d: (3 players)
      BB checks, Hero bets $1.33, CO raises to $3.60, BB folds, Hero calls $2.27

Turn: ($9.10) :9s: (2 players)
      Hero checks, CO bets $8, Hero raises to $18.66 and is all-in, CO calls $10.66

River: ($46.42) :Qh: (2 players, 1 is all-in)

Results:
      $46.42 pot ($2 rake)
      Final Board: :Jh: :Jd: :4d: :9s: :Qh:
      Hero mucked :Jc: :As: and lost (-$22.86 net)
      CO showed :4s: :4c: and won $44.42 ($21.56 net)

24/19 , 2,2k hands , 3b 7,1% (COvEP 9,7% 31 ruk) , CC: 10% (COvEP 11% 28 ruk) , raise F 9% , AF: 3,6 (F 4,3)

Kedze ma tu realne porazaju len 3c 44, tak bude tu standard to shovnut na Turne? alebo nechat mu iniciativu a callnut T a callnut R?

a co v pripade ak drzim KJ, QJ? alebo AA-QQ? co povazujete za najviac +ev v týchto pripadoch?
  • 5 odpovědí
    • PriceOfSuccess
      PriceOfSuccess
      Zlato
      Registrace: 23.03.2013 Příspěvky: 613
      Shovujem turn ako ty, on nas na flope raisuje 3way takže by nemal mať clear bluffs bez equity na rivri by sa iba stalo to že príde flush a možno by sme nedostali stack od horšieho Jx alebo nepríde a on často giveuplne R zatial čo takto je ten naš shove iba min raise a niečo a to určite zalepí aj s FD a QQ+ začínam na flope checkom, JQ,JK hrajem ako AJ keďže ma taký široký PF CC,(fish na BB to ešte mohla rozširiť) a tak by som tam mohol nájsť dostatočný počet bluffov, TJs stále beatujeme.
    • 1hajzlik
      1hajzlik
      Bronz
      diky za odpoved :) taky isty plan by som mal aj ja, takze paci sa mi, ze mame rovnake myslienkove pochody :f_thumbsup: , uz len verit v to, ze su aj spravne :profit:
    • JohnDoe1313
      JohnDoe1313
      Platina
      Registrace: 04.01.2011 Příspěvky: 5,163
      Kto je BB? Podľa toho by som zvážil check flop.

Máš nejaké notes na villaina? Jeho sizingy naznačujú, že nebude dobrý reg. Môže byť podľa teba taký overplayer, že raisne KJs- na flope? Asi áno, keďže si sa stacknul.

Feelovo idem x/f turn, som proste nit, neviem to vysvetliť. Tento spot sa imo na NL100- nebluffuje, flushdraws najčastejšie callnú a nonequity bluffy sú rarita. Celkovo mi príde zbytočné mať raising range na takejto štruktúre, hlavne mwp.
    • 1hajzlik
      1hajzlik
      Bronz
      BB je fish 42/25 na vzorke 2,4k , winrate -325 , -67bb/100 , nefolduje na cb 26/35/25 , hlavne som targetoval jeho a chcel som ho stacknut, ale zaplietol sa mi do toho prave ten CO ..

na CO zatial nemam ziadne notes, kedze nestretavam ho casto pri stoloch (ta vzorka je z kupenych hhs a je dost mala, takze bud hrava iny limit alebo hra cisto rekreacne , tazko posudit / pretoze na ostatných regov mam cca 20k ruk +- ) , ano FD pravdepodobne len calluje, ale myslis si, ze KJ-QJ (maybe JT) bude hrat tiez len pasivne hej? Ak pises, ze celkovo ti pride mat zbytocne raising range z jeho strany na takejto strukture, tak tym padom nepridem prave z KJ-JT a FD na flope pasívnou hrou o value? ci to myslis tak, ze prenechat checkom na flope iniciativu na neho nech si to sam betne/ pripadne odbarelluje?

Ako pisem v tomto pripade som flop cbetoval hlavne z dovodu toho, ze taham value z fish ktora takmer nefolduje.
    • JohnDoe1313
      JohnDoe1313
      Platina
      Registrace: 04.01.2011 Příspěvky: 5,163
      ,, celkovo ti pride mat zbytocne raising range z jeho strany na takejto strukture, tak tym padom nepridem prave z KJ-JT a FD na flope pasívnou hrou o value?''
      Tbh vôbec nerozumiem.

Ranges sú moc úzke na to, aby som mal tripple barrel pre value s niečím horším než odhadom AJ+. Ďalej nevidím zmysel betovať overpár, takže proti regom checkujem flop, s fish v pote ok cbet s touto handou.