BLOG: fulltime grind microstakes

• mc9812
      mc9812
      Bronz
      Registrace: 06.02.2014 Příspěvky: 74
      Noo takže jak začít :D Je půl jedné ráno a já dostal nápad si konečně založit blog. Vždycky jsem tu rád četl super blogy ostatních hráčů a říkal jsem si že by bylo fajn mít taky svůj vlastní ale s mojí leností jsem se k tomu dokopal po roce a když už nevím jak dál. Koncem minulého roku jsem kvůli vážnému úrazu + pár dalších důvodů ukončil školu s tím že budu do září hrát fulltime. Minulý rok jsem hrál NL5-NL10 na stars a s mým high volume jsem tam každý měsíc měl ok profit. Na konci roku když zavřeli stars tak jsem cashoutnul roll, nakoupil nějáké věci, část si nechal jako rezervu a depositnul jsem myslím něco okolo 100$ na bwin s tím že začnu od nl2 a pak půjdu víš. I když mě ze začátku neskutečně tiltoval ten soft + mě sr** že nemám hud tak jsem si tam už celkem zvykl a jsou tam i super promoakce, myslím že v lednu jsem měl na rb + promoakcích cca 180$ a i tento měsíc jsou různé racy, reloady atd. takže až na ten soft jsem spokojen. Momentálně po neuspěšném shotu nl10ky hraju pořád nl4 na které si věřím a i tam se dá udělat s dobrým rb 400-500$ měsíc Ale to hlavní...důvod proč si zakládám blog. Mám problém se přinutit ke studiu a nějákým způsobem si udělat normální režim a nechodit spát ráno a vstávat odpoledne. Takže si sem vždycky v neděli napíšu zhodnocení minulého týdne + cíle na ten další a postnu grafy, Tento týden mám ještě nějáké zařizování atd. takže cíle ohledně režimu atd. nechám až na ten příští.
      Jinak tedy poker hraju tak 3 roky a vyzkušel jsem více méně all formáty. Na cg 6m mám lifetime určitě 500 000 + ale jelikož jsem :f_biggrin: a pořád cashoutuju tak jsem nikdy nehrál nic vyššího než nl25 :truestory:

Graf z minulého týdne:

+ asi 25$ rb

Cíle na 13.02-19.02
      -27k hand
      -2.5 hodiny videa
      -2.5 hodiny práce v pokertrackeru

Abych měl zvýšenou motivaci tak pokud nějáký cíl nespím tak prvnímu komentu pošlu 10e na skrill :profit:

btw pokud je tu někdo kdo poráží podobné limity a měl by zájem o společné hh rewiew apod tak pm me.
  • 12 odpovědí
    • Rasi4R
      Rasi4R
      Stříbro
      Registrace: 13.11.2014 Příspěvky: 472
      Vypadá to na začátek slušného blogu, tak uvidíme jestli ti to vydrží. Zřejmě hraješ pouze regular stoly, já drtím nl4 FF. Bez HUDu a ten slabý traffic bych nevydržel. Tak makej.
    • Ihuarraquax
      Ihuarraquax
      Zlato
      Registrace: 13.12.2016 Příspěvky: 23
      Určitě budu sledovat. Třeba se s tvojí pomocí konečně dostanu z NL2 :D :D
    • mc9812
      mc9812
      Bronz
      člověk si založí blog, stanový cíle a ani po týdnu nemá kde hrát :D Naštěstí otevřely stary a co nejdříve se přesunu tam a budu pokračovat v blogu, musím ale ještě pořešit bú (založím asi u fio) a pár dalších věcí...takže blog a zároveň pokerstars rozjedu do půlky března. Pak až budu mít čas tak jsem nahodím ještě nějáký celkový grafy atd. z toho měsíce a půl na party.
    • mc9812
      mc9812
      Bronz
      na stars mám zatím odehráno 100k hand a posledních 20k hand mě to totálně řeže :( neustále si nabíhám do lepších hand a když už jsem lepší já tak mě to stejně suckne :D takhle na tiltu jsem nebyl už dlouho, dneska to málem odnesl monitor :D Zítra day off a v pátek sem napíšu nějáké cíle atd :)

• mc9812
      mc9812
      Bronz
      Stačí snížit počet stolů a hned redline a wr vypadají jinak :f_drink:
    • mc9812
      mc9812
      Bronz
      Takže konečně nějaký rozumný update:

V posledních cca 2 týdnech se toho celkem dost změnilo, vždy jsem byl hráč který se spíše soustředil na volume než na kvalitu, snažil jsem se hrát co nejvíce stolů a každý měsíc odehrát přes 100k hand. Poslední dobou jsem ale zakoušel hrát delší session na méně stolech a vždy z toho byl dobrý profit a i celkově ze hry jsem měl lepší pocit, už se tolik nestávalo že bych jen random klikal a nestíhal akci. Rozhodl jsem se tedy přejít na 7-9 stolů a to mi plně vyhovuje. Je to vidět na redlině i wr a ten graf teď vypadá úplně jinak :) Další věc co jsem začel dělat je že si vždy před session několikrát přečtu nejdůležitější poznámky a pak se to snažím aplikovat při hře. A poslední věc je ta že jsem včera asi po měsíci vstal dříve než v 10 ráno :D přesněji vstal jsem už o půl 8, což u mě nebývá zvykem. Od zítřka tedy každé ráno budíček v 7 a začnu dodržovat ˇnormálníˇ režim.
      Další update nahodím zase nějak random + pokud si na to vzpomenu tak postnu nějáké funny handy.

poslední týden:
    • mc9812
      mc9812
      Bronz
      okay lidi :D jsem trochu drinking :D DDDD a chtěl bych Vám říct že vás mám rád!!!!! :D
    • mc9812
      mc9812
      Bronz
      Aneb co se dá stihnout za 4 dny grindění nl2 a nl5 :f_thumbsup:

BTN: 94.8 BB (VPIP: 27.50, PFR: 25.00, 3Bet Preflop: 6.25, Hands: 42)
      SB: 118 BB (VPIP: 46.15, PFR: 13.46, 3Bet Preflop: 9.38, Hands: 54)
      BB: 112.6 BB (VPIP: 11.11, PFR: 11.11, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 27)
      UTG: 100 BB (VPIP: 13.18, PFR: 10.85, 3Bet Preflop: 2.08, Hands: 130)
      Hero (CO): 104.2 BB

SB posts SB 0.4 BB, BB posts BB 1 BB

Pre Flop: (pot: 1.4 BB) Hero has K:heart: 6:heart:

fold, Hero raises to 3 BB, fold, SB calls 2.6 BB, BB calls 2 BB

Flop: (9 BB, 3 players) K:diamond: K:spade: 8:club:
      SB bets 4.4 BB, fold, Hero calls 4.4 BB

Turn: (17.8 BB, 2 players) K:club:
      SB bets 17 BB, Hero calls 17 BB

River: (51.8 BB, 2 players) 7:club:
      SB bets 49.6 BB, Hero raises to 79.8 BB and is all-in, SB calls 30.2 BB

Hero shows K:heart: 6:heart: (Four of a Kind, Kings)
      (Pre 58%, Flop 97%, Turn 100%)
      SB shows J:diamond: 9:heart: (Three of a Kind, Kings)
      (Pre 42%, Flop 3%, Turn 0%)
      Hero wins 202.6 BB

Co kdybych náhodou bluffoval že :coolface:
    • mc9812
      mc9812
      Bronz
      nemám moc čas tak jen rychlý update: tenhle týden byl zatím nejlepší co jsem na stars měl, celkově i s rb to bylo skoro +200$ a to jsem ještě runnoval pod EV

cíle na další týden:
      - 25k hand
      - 2 studium

btw pokud je tu někdo z nl2-nl10 kdo by chtěl někdy společnou hh rev. apod. tak pm me. gl všem!
    • 1hajzlik
      1hajzlik
      Bronz
      Registrace: 17.07.2011 Příspěvky: 207
      Cau, super vysledky a hlavne to volume :f_thumbsup: , len tak dalej nech ti to vydrzi. Uz len prestat casto cashoutovat a onedlho budes minimalne na nl25 :s_drink:
    • mc9812
      mc9812
      Bronz
      Ahoj, moc díky :) Vím to cashoutování je problém protože poker je můj hlavní zdroj příjmu..ale mám v plánu je omezit na minimum a konečně vybudovat nějáký roll.
    • mc9812
      mc9812
      Bronz

měsíc a půl klikání nl2 :f_biggrin:

Je tu někdo aktivní z NL2-NL10 kdo by chtěl občas projít nějáké handy nebo udělat sweetsession? Nic jsem neanalyzoval ani nestudoval už hodně dlouho a sám se k tomu asi nedonutím :D