NL2 - FR, Pokerstars, 24 stolů

• Esno44
      Esno44
      Bronz
      Registrace: 20.09.2014 Příspěvky: 30
      Zdravim. Teoreticky. Je možný porážet NL2 FR na Pokerstars, hraním 24 stolů a čistě jen s využitím znalostí z basic a bronze článků (tilt neberu do úvahy). Bude roll 100$ stačit? Chci si na tom potrénovat disciplínu, vyzkoušet software a ještě pár dalších věcí. Dík
  • 8 odpovědí
    • martin89s
      martin89s
      Stříbro
      Registrace: 10.06.2012 Příspěvky: 564
      Ahoj, teoreticky to možné je, ale prakticky bych ti to určitě nedoporučoval. Jestli chceš trénovat disciplínu, vyzkoušet soft atd. tak nejideálnější bude hrát co nejméně stolů. Ty se potřebuješ naučit hrát poker a ne random klikat se základními znalostmi.
    • Esno44
      Esno44
      Bronz
      Dík za odpověď. De mi o to dostat pod kůži ty naprosto "standardní" situace, zvyknout si na různý druhy boardů, umět je rychle číst atd. Standardní je v uvozovkách, protože si uvědomuju, že vzhledem k tomu jak je poker komplexní hra tak tam v podstatě žádná standardní situace neexistuje. Při hraní jednoho nebo dvou stolů se do hry dostanu jen málokdy a vzhledem k času, kterej u toho strávim mi to nepřijde úplně to nejlepší. NL2 beru čistě jako tréninkovej limit. Při 24 stolech se už dostanu do poměrně dost zajímavejch situací, který můžu pak např. poker trackeru analyzovat. Rozumíš kam tim mířim..
    • salidevil
      salidevil
      Bronz
      Registrace: 01.06.2012 Příspěvky: 284
      za mě teda tohle rozhodně neni nejšťastnější přístup. Osobně když jsem hrál větší počet stolů (zdaleeeeeka ne 24), tak jsem v naprostej většině spotů viděl než karty na stole, ale nevěděl jaká byla předchozí akce na stole atd. Takže místo abys o tom spotu přemejšlel při hře, tak tam jedeš v autopilotu a až pak zjišťuješ jestli si tam peníze spálil nebo tisknul. místo aby ses podíval pak jenom na ty zajímavý spoty, tak budeš muset projíždět mnohem víc těch hand. nějakou dynamiku mezi hráči bude taky nemožný pozorovat. když už tak bych spíš doporučil 4 stoly toho zoomu - volume tam budeš mít víc než slušný.
    • prontosaur
      prontosaur
      Bronz
      Registrace: 13.02.2013 Příspěvky: 154
      jdeš na to opačně. větší počet stolů se přidává až potom, co je člověk zvyklej na určitý častý situace, umí rychle číst boardy a obecně má zaběhlou nějakou svojí strategii, ze který vychází jeho hra.
      kolik stolů jsi zatím hrál nejvíc najednou?
      osobně považuju 4-8 za ideální počet, při kterým se dá sledoval dynamika stolů, tendence jednotlivých hráčů a člověk se u toho nenudí
    • Darkwshadow
      Darkwshadow
      Bronz
      Registrace: 09.12.2010 Příspěvky: 401
      Hraval som niekedy 24tabling. Uz to zdaleka neni to co to bolo pred 3+ rokmi. Ani na nl2 to nebude az tak lahke ake to byvalo. Cize tak ako vraveli ludia predomnou, sustredil by som sa na mensi pocet stolov, zlepsit najprv svoju hru a prejst aspon na nl25. Moj nazor.
    • Esno44
      Esno44
      Bronz
      Rozumim. Takhle.. Basic a bronze články už mam kompletně naučený, včetně tabulky startovních kombinací + pár dalších věcí. Takže základy mam. De mi o to ověřit si ty znalosti praxí a zažít si je. Ať mam pevnou půdu pod nohama na který pak můžu dál stavět. S pomocí StarsHelperu sem schopnej hrát 20 stolů. Mam je naskládaný na sebe. Jak ale psal Darkwshadow. Nevim sice jaká byla situace 3 roky zpátky, ale zdá se mi, že porážet i blbou NL2 neni úplně tak snadný. Proto vlastně padnul i ten dotaz o výši kapitálu a jestli to má vůbec smysl. Nerad bych kvůli "tréninku" pálil peníze. To hraní více stolů mi ale vyhovuje. Líp se soustředim. Možná bych měl popřemejšlet o přechodu na sng nebo MTT, co myslíte?
    • Darkwshadow
      Darkwshadow
      Bronz
      Registrace: 09.12.2010 Příspěvky: 401
      Ved skus najprv hrat 6-8 stolov. Aspon 2-3 dni. Povedzme ze aspon 3000 ruk. A uvidis ako ti to pojde. A SNG moze byt zaujimava volba.
    • checkdex
      checkdex
      Bronz
      Registrace: 17.10.2013 Příspěvky: 428
      Hravam nl2 a nl5 6max so saferollom a 10stolov na dvoch monitoroch. Na zaciatku som chcel hravat viac stolov ako ty,ale vobec sa mi nedarilo a ani som nestihal klikat a presne ako hovorili kolegovia nevies co sa deje na stoloch ked mas prekryte stoly.