Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

Pokerstars.cz

• Retroplayer
      Retroplayer
      Bronz
      Registrace: 28.11.2014 Příspěvky: 57
      Ahoj,

chci se zeptat proc kdyz PS.cz je pro ceske hrace a musel sem si tam prevest ucet z .eu vsude tam hrajou rusove svycari a takovy ??? myslel sem ze je to pro nas cechy a tak :f_biggrin: a to radsi nezminuju tu omezenost turnaju :ayfkm:
  • 136 odpovědí
    • Diwoch
      Diwoch
      Bronz
      Registrace: 16.01.2017 Příspěvky: 2
      zeptej se Babiše :f_biggrin:
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      Registrace: 05.04.2011 Příspěvky: 3,031
      Hráčské pole je sdílené a není uzavřené jen pro Česko. A nestěžuj si na Rusy, měl bys za ně být rád...

A na Babiše si nestěžuj, já ho chápu - on chce zamezit úniku obrovských fin. obnosů. Bohužel tým, který hazardní zákon napsal, neměl ponětí jak hazard funguje, obzvláště poker ne.
    • Retroplayer
      Retroplayer
      Bronz
      Registrace: 28.11.2014 Příspěvky: 57
      Ja si nane nestezuju, me je jedno kdo tam hraje to sme se nepochopili jen jsem se ptal proc tam hrajou i ostatni kdyz se to tvari uzavrene ps.cz :f_thumbsup:
    • kuliferdaAA
      kuliferdaAA
      Bronz
      Registrace: 28.11.2015 Příspěvky: 7
      Chtěla bych se zeptat co musím udělat pro ověření svého pokerového účtu na pokerstars cz.
      Zběžně jsem koukala , že je dosti omezená i volba vkladu. Lze vložit jako to šlo kdysi klasicky přes bankovní účet na jejich účet. Trvalo okolo 3 pracovních dní.Děkuji za odpověd
    • Rasi4R
      Rasi4R
      Bronz
      Registrace: 13.11.2014 Příspěvky: 472
      Bombarek původně napsal
      A na Babiše si nestěžuj, já ho chápu - on chce zamezit úniku obrovských fin. obnosů. Bohužel tým, který hazardní zákon napsal, neměl ponětí jak hazard funguje, obzvláště poker ne.
      Chudák ten pan Babiš, on to zas myslí upřímně a zas mu to někdo kazí. Tentokrát nějaký tým z MF, který je zřejmě nekompetentní. Co s tím jako pouhý šéf rezortu MF může chudák dělat. Za všechno určitě může Kalousek, nebo ti kmotři, možná Marťani.
      SORRY JAKO, já s tím průběhem zavedení loterijního zákona ze strany států moc spokojený nejsem. Pojmy jako služba občanům, informovanost veřejnosti a osobní zodpovědnost, to jsou pro státní správu sprostá slova.
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      Registrace: 05.04.2011 Příspěvky: 3,031
      Hele SORRY JAKO, ale já se ho nezastávám a zneužívat má slova k takovému sarkasmu :f_thumbsup:

Já to myslel tak, že na jeho místě, jako správce státní poklady, bych jednal stejně i kdybych poker miloval sebevíc. To, že je to totální paskvil a nemá pod sebou kompetentní lidi, je věc druhá. Myšlenka je to dobrá - regulovat hazard, mát tu licencované herny, hráči nemusí mít starost o to zda je finančák bude kontrolovat atp.
      Bohužel však rezort MF, který se stará o tento problém, je totálně neschopný v čele s panem Závodským...

Dokonce jsem někde viděl i nějaké petice, nemusím snad říkat, že jsou úplně zbytečné...
    • mjez1
      mjez1
      Bronz
      Registrace: 29.06.2015 Příspěvky: 628
      kuliferdaAA původně napsal
      Chtěla bych se zeptat co musím udělat pro ověření svého pokerového účtu na pokerstars cz.
      Zběžně jsem koukala , že je dosti omezená i volba vkladu. Lze vložit jako to šlo kdysi klasicky přes bankovní účet na jejich účet. Trvalo okolo 3 pracovních dní.Děkuji za odpověd
      Psala jsem ohledně toho na support, dám vedet, co odepisou.
    • Rasi4R
      Rasi4R
      Bronz
      Takovou reakci jsem přesně čekal, já tvoje slova nepřekrucuji. Jasně si napsal že Babiš za ten bordel neodpovídá a co jsem napsal já, že za ten bordel může. Nebo snad v mém příspěvku vidíš něco jiného? Napiš mi jak jsem tvoje slova konkrétně zneužil, to mě fakt zajímá.
      Teď si to napsal znova "Bohužel však rezort MF, který se stará o tento problém, je totálně neschopný v čele s panem Závodským... ", to mi chceš namluvit, že jako ministr financí nemá vliv na personální složení zaměstnanců? To snad velký byznysman jako Babiš snad taky chápe že nese zodpovědnost za své podřízené, on vybírá vedoucí pracovníky. Navíc má zodpovědnost k občanům, je to veřejný úřad.
      To jestli má stát právo danit služby poskytované přes internet je věc na jinou debatu, to raději nechme na jindy.
      Víš já se s tebou nechci hádat a můj komentář nesměřoval vůbec proti tobě. Myslím, že máme stejný názor, jen já jsem o dost víc kritický ke státu a jejich představitelům.
    • Mateuszz89
      Mateuszz89
      Bronz
      Registrace: 18.12.2007 Příspěvky: 304
      Hi guys can u tell me why you can't play all games on PS and when they fix this. I'm thinking about move to Czech.
    • Rasi4R
      Rasi4R
      Bronz
      Stupid Government, stay home.
    • Mateuszz89
      Mateuszz89
      Bronz
      In my country it's 1000x worse ;) but it will be like this all the time ? (I play cash games)
    • Rasi4R
      Rasi4R
      Bronz
      The situation is still unclear, it would be better to write the end of the month.
    • rompas
      rompas
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 12.02.2014 Příspěvky: 3,334
      Hi Mateuszz,

Normal cash games is no problem to play, zoom should be ok to play also, (atm only NL2 available) but its a bug and should be fixed soon.

MTT, atm no tournaments with gurantedd prizepools is possible to play but Stars hope they will be available later, ( if they can work out something inside the law)

Spin&Gos not possible to play , hopefully they will be possible to play if/when Stars also gets a license to technical games.

as you see not much things is clear right now and will most likely take some time until the CZ client is even close to similar as the EU client when it comes to games offered. :f_ugly:

When do you plan to move to Czech Republic?
    • Mateuszz89
      Mateuszz89
      Bronz
      I want move at July to Olomouc beautiful city :f_grin: Thanks everyone for answers :f_drink:
    • kuliferdaAA
      kuliferdaAA
      Bronz
      Registrace: 28.11.2015 Příspěvky: 7
      Ahoj ráda bych se zeptala jak je možné , že pokerstars při spuštění CZ verze mi napsalo toto :
      Ujišťujeme vás, že vám i nadále budeme nabízet ten nejlepší herní zážitek na internetu. Stále budete moci hrát poker proti hráčům z celého světa o odměny, které vám mohou změnit život. Upozorňujeme, že po spuštění PokerStars.CZ může být na přechodnou dobu omezena pestrost naší nabídky automatů a stolních her v kasinu.

A najednou zjišťuji , že turnajová nabídka je strašně okleštěná. Zbyly jen nezajímavé turnaje a o nějakých výhrách , které by člověku změnili život nemůže být ani řeč. S hraním to tady v ČR šlo ke dnu to je jasné. Čím tam nahoře ti pitomci vyplňují svou pracovní dobu by mně teda zajímalo. Že z nich lezou takový pazdráty. Je to voničem
    • lukasek09
      lukasek09
      Platina
      Registrace: 29.12.2010 Příspěvky: 831
      Ahoj, u zelené konkurence psali, že lidí kteří se regnou na pokerstars.cz do 21.3.2017 nebudou propojeni s affilate partnerem. Chápu to tedy tak, že když budu teď migrovat účet, který mám přes pokerstrategy na pokerstars.eu tak přijdu o propojení s vámi? Nebo máte vyjednány lepší podmínky?

Díky za odpověď
    • BETthenCHECK
      BETthenCHECK
      Bronz
      Registrace: 09.05.2015 Příspěvky: 95
      Podle me regnout se a migrovat je rozdil.
    • labutka
      labutka
      Basic
      Registrace: 12.03.2014 Příspěvky: 39
      Pokud už účet tracknutý máš, tak převodem affil neztratíš.
      Týká se to pouze lidí (včetně mě), kteří by affiliate výhody chtěli získat ... Podle toho co tam píšou, tak pokud si založím nový účet po 21.3., tak by neměl být problém jej tracknout s psgy, což se podle mě vyplatí.
    • Finglow
      Finglow
      Bronz
      Registrace: 16.07.2010 Příspěvky: 20
      lukasek09 původně napsal
      Ahoj, u zelené konkurence psali, že lidí kteří se regnou na pokerstars.cz do 21.3.2017 nebudou propojeni s affilate partnerem. Chápu to tedy tak, že když budu teď migrovat účet, který mám přes pokerstrategy na pokerstars.eu tak přijdu o propojení s vámi? Nebo máte vyjednány lepší podmínky?

Díky za odpověď
      Taky by mě ta migrace zajímala .... Může to prosím někdo znalý 100% potvrdit nebo vyvrátit ....